حذف Los Pollos Hermanos

Trojan

راهنمای در مورد حذف Los Pollos Hermanos

Los Pollos Hermanos، همچنین به عنوان شناخته شده Trojan.Cryptolocker.S، ransomware پرکردن است که هدف کاربران استرالیایی است. این عفونت با استفاده از تلویزیون نشان معروف تم “شکستن بد” در خواست باج ارائه شده.

بدافزار وارد کامپیوتر و کدگذاری فایل های. پس از آن، کاربران با یک پیام که سرکش مطالبات پرداخت برای رمزگشایی ارائه شده است. ما مصرانه از شما را به اعتماد به پیام ارائه شده و برای حذف Los Pollos Hermanos به جای پرداخت مقدار مورد نیاز از پول.

Los Pollos Hermanos حذف Los Pollos Hermanos

دانلود ابزار حذفبرای حذف Los Pollos Hermanos

Los Pollos Hermanos چکار می کند؟

کامپیوتر کارشناسان بر این باورند که این نرم افزار مخرب با استفاده از روش های مهندسی اجتماعی را آلوده سیستم های جدید. این سفر با آرشیو zip بدخیم است که پس از برخی از شرکت پیک عمده نام. در بایگانی زیپ یک فایل مخرب به نام پیدا کنید ‘ مجازات. VBS’. اگر شما اجرای این فایل, آن ransomware را دانلود کنید. برای اینکه اطمینان حاصل کنید که کاربران حیله گری را مشکوک، مزاحم حتی یک پرونده معتبر .pdf نصب. معمولا کافی برای گمراه کردن کاربران و به آنها اعتماد آرشیو فایل های فشرده است.

هنگامی که در داخل کامپیوتر، این بدافزار کدگذاری خود .jpeg. jpg .توضیحات, .docx, .mp3، .docm، فایل های فشرده، .txt، .one، .شرق، .قسمت در هزار، .pptx، فایل ها و غیره. ویروس تصادفی پیشرفته استاندارد رمزگذاری کلید برای رمزگذاری استفاده می کند. پس از آن، این کلید با کلید عمومی RSA است که بدان معنی است که تنها راه برای بازیابی فایل های خود را با یک کلید خصوصی از مجرمان اینترنتی رمزگذاری شده است. پس از تکمیل این روش حمله شما با این نوع پیام در حال حاضر:

Los Pollos Hermanos

Your important files have been encrypted: photos, documents, videos, etc. If you want to decrypt your files you must pay the fee of $450 AUD

Failure to pay within the specified time will mean you must pay $1000AUD

For support related inquires contact:

theonewhoknocks6969@mailinator.com

Schemers با تماس بگیرید و از آن برای مقاصد نابکار در آینده استفاده می شود آنها را با هر گونه اطلاعات شخصی فراهم نیست. ما به شدت شما را در برابر باج به پرداخت بیش از حد توصیه. به یاد داشته باشید که شما پس انداز خود را برای هکرها که سیستم خود را در وهله اول مورد حمله قرار دادن دور هستند. علاوه بر این، اگر به شما پرداخت پول آن به شدت مورد تردید است که شما فایل های خود را حتی، بستاند است. به احتمال زیاد شما می شود سمت چپ با کامپیوتر آلوده و رمزگذاری فایل ها. در این شرایط بهترین تصمیم به حذف کامل Los Pollos Hermanos نظر می رسد.

چگونه به حذف Los Pollos Hermanos

شما باید بدون شک Los Pollos Hermanos حذف به ایمنی کامپیوتر شما ضروری است. برای اطمینان از روند موفق است، نه به Los Pollos Hermanos به صورت دستی حذف کنید توصیه می کنیم. مگر اینکه شما یک کاربر با تجربه، کوچکترین اشتباه می تواند سیستم در حال حاضر کتک شما آسیب برساند. در عوض، به ابزار حذف تروجان معتبر استخدام و اجازه دهید آن را از بین بردن Los Pollos Hermanos برای شما توصیه می کنیم. پس از اتمام ضد بدافزارها را حذف Los Pollos Hermanos آن را در کامپیوتر خود را برای محافظت در برابر تهدیدات آینده بماند.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Los Pollos Hermanos

پاسخ دهید