حذف Lp.getfree-soft.net

دسته‌بندی نشده

توصیه در حذف Lp.getfree-soft.net

Lp.getfree-soft.net تبلیغات بازشو ظاهر می شود در صفحه خود را به یکی از دو چیز نشان می دهد و ممکن است. شما در حال دیدن سایت خراب شده و یا کامپیوتر شما با برنامه های ناخواسته (توله سگ) آلوده است. سناریو ثانیه بسیار بدترین از اول است. اگر شما در حال دیدن سایت خراب شده، در واقع، شما فقط برای چشم پوشی از این پنجره های بازشو و بستن سایت نیاز. اگر کامپیوتر شما ویروس Lp.getfree-soft.net است، با این حال، شما دچار مشکل ممکن است. این مزاحم ناخواسته ممکن است ردیابی فعالیت های آنلاین خود را و شما را با تبلیغات سرزده سیل.

گاهی اوقات این پنجره های بازشو و تبلیغات ممکن است مانند گزاره به نصب یا به روز رسانی نرم افزار جاوا شما نگاه (همچنین فلش، ادوبی و یا مدیا پلیر). مردم نیز که این سخت ممکن است اعلان هایی جعلی که شما برنده یک جایزه و یا گزاره به ثبت نام در نوعی از وب سایت دوستیابی نمایش توجه به هستند. لطفا مراقب باشید و اجتناب از کلیک کردن بر روی آگهی های Lp.getfree-soft.net یا هر چیزی که ممکن است پیشنهاد می کنم چنین آگهی را دانلود کنید.

lp getfree soft net حذف Lp.getfree soft.net

دانلود ابزار حذفبرای حذف Lp.getfree-soft.net

چگونه Lp.getfree-soft.net می ربودن به کامپیوتر من?

در واقع Lp.getfree-soft.net به عنوان پلت فرم تبلیغاتی برچسب. با این حال، این پلت فرم ممکن است درگیر در طرح های مختلف به منظور توزیع برنامه های ناخواسته و adwares. اگر شما همواره شاهد عجیب پاپ آپ یا تبلیغات تصادفی، بنابراین، شما باید بررسی کنید که چه برنامه هایی که نصب کرده اید. ما متوجه است که ویروس Lp.getfree-soft.net را همراه با اخبار متعدد سفر ممکن است. اگر می خواهید برای جلوگیری از تغییر مسیر Lp.getfree-soft.net بنابراین، در نظر داشته باشید که برنامه های ناخواسته مشابه پشت برنامه های رایگان ساده پنهان ممکن است نگه دارید. است که چرا ما همیشه توصیه چک کردن برنامه هایی که می خواهید نصب کنید. علاوه بر این، آیا این برنامه ها به اندازه کافی امن است مطمئن شوید. بهتر است برای انجام این کار قبل از برنامه مورد نظر را به کامپیوتر شما اضافه شده است. شما همچنین باید اجتناب از عجله فرآیند نصب زیرا ممکن است ناخواسته از Lp.getfree-soft.net ویروس اضافه.

چگونه برای حذف Lp.getfree-soft.net از کامپیوتر من?

شما نیاز به حذف نرم افزار رایگان است که مربوط به این پلت فرم تبلیغاتی است. آموزش حذف است که پایین زیر ارسال شده است استفاده کنید. این باید شما را به حذف Lp.getfree-soft.net و بازگرداندن وضعیت قبلی مرورگر خود کمک کند.

◾Remove نرم افزار رایگان است که مربوط به Lp.getfree-soft.net:

1. پانل کنترل کلیک شروع → → حذف برنامه.
2. هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو نصب یک برنامه، به تازگی نصب شده/ناآشنا برنامه ها مانند SmartSaver، SaverAddon، SupTab، WebSaver، خرید افزونه، ValueApps، اب نبات چوبی، PriceMeter، Supra دنبال پس انداز، weDownload مدیر, نسخه به روز نرم افزار, DP1815, پخش ویدئو، تبدیل فایل های رایگان, BetterSurf, PureLead, جستجو کمک می کند، دوباره Markable اب نبات چوبی HD مجموع به همراه محافظ امن اعتماد وب PassShow LyricsBuddy 1 PureLeads Media Player 1.1 RRSavings یا مشابه نوشته های نا آشنا.
3. کلیک کنید “حذف برنامه” و سپس “موافق” تغییرات را ذخیره کنید.

◾Uninstall Lp.getfree-soft.net از مرورگر:

Internet Explorer:

1. باز کردن Internet Explorer، نماد چرخ دنده یا “ابزار” → “گزینه های اینترنت” را کلیک کنید.
2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
3. برو به → ‘تنظیمات بازنشانی Internet Explorer’ ‘حذف تنظیمات شخصی”و بر روی گزینه”تنظیم مجدد”کلیک کنید.
4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

موزیلا Firefox:

1. باز موزیلا Firefox، رفتن به بخش “کمک” → “اطلاعات عیب یابی”.
2. اینجا را انتخاب کنید Firefox تنظیم مجدد چند بار و ‘پایان’.

Google Chrome:

1. کلیک بر روی دکمه منوی Chrome در مرورگر Google Chrome، “ابزار” → “ضمیمهها” را انتخاب کنید.
2. در اینجا به دنبال نوشته های نا آشنا.
3. هر یک از آنها را انتخاب کرده و سطل زباله می توانید آیکون به آنها را حذف کنید انتخاب کنید.

◾Scan کامپیوتر خود را با برنامه قابل اعتماد ضد نرم افزارهای جاسوسی. ما توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunter.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Lp.getfree-soft.net

پاسخ دهید