حذف lp.ilivid.com

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد lp.ilivid.com برداشتن (حذف lp.ilivid.com)

lp.ilivid.com یک وب سایت که به شما اجازه دانلود یک برنامه به نام iLivid است. نرم افزار به عنوان یک مدیر دانلود رایگان است که اجازه می دهد تا شما را به هر گونه فایل تصویری بازی در حالی که آن بارگیری در، تسریع سرعت دانلود، سایت ها و فایل های مختلف پشتیبانی می کند و دیگر ویژگی های مفید توضیح داده شده است.

هر بار که شما برای باز کردن برگه جدید اگر شما lp.ilivid.com, با این حال، که شما باید نرم افزار ناخواسته را بر روی کامپیوتر شما یعنی. ما مصرانه از شما به موافقت با این نصب به عنوان مدیر iLivid نخواهد بود مفید این ادعا می شود. شما باید lp.ilivid.com و دیگر تهدیدات است که در حال حاضر بر روی کامپیوتر شما ممکن است شما را خاتمه دهد.

lp.ilivid.com removal حذف lp.ilivid.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف lp.ilivid.com

lp.ilivid.com چگونه کار می کند؟

دو نسخه از وب سایت lp.ilivid.com وجود دارد: یکی که می بینید اگر آن نمی باشد اگر کامپیوتر خود را با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یکی آلوده است. اگر شما در آدرس خود بنویسید و آن را بر روی هدف ببینید سایت به طور منظم است که این برنامه فقط روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود. دیگر سایت که به احتمال زیاد بیشتر نمادها داشته پس از lp.ilivid.com / تبلیغات آزار دهنده است که در مرورگر شما ظاهر می شود فقط اگر کامپیوتر شما در حال حاضر ناخواسته یا پشتیبانی نرم افزار بر روی آن است. در صورتی که مورد, شما نیاز به خلاص شدن از شر lp.ilivid.com.

شما باید اطلاعاتی را که در وب سایت تبلیغات ارائه شده است آن را به عنوان کاملا گمراه کننده اعتماد. سودمندی مدیر مشکوک است، اما حتی بیشتر وقتی که می آید از جمله منابع غیر قابل اعتماد است. نرم افزار ممکن است تغییر تنظیمات مرورگر خود را، داده های تجاری تر وارد مرورگر وب خود، تغییر مسیر و اختلالات دیگر غیر ضروری می شود. اگر شما در حال حاضر توافق به نصب شما نیاز به از بین بردن تمام برنامه های ناخواسته است که در حال حاضر در حال حاضر بر روی کامپیوتر شما.

چگونه به حذف lp.ilivid.com

این امر ما توصیه که شما را حذف lp.ilivid.com با استفاده از ابزار حذف تروجان به خصوص اگر شما توسط این اومدی فریب بود. هیچ راهی برای بدانید چگونه بسیاری از غیر قابل اعتماد برنامه هایی را در سیستم شما در حال حاضر وجود دارد، با این حال، ابزار ضد بدافزارها شما خلاص شدن از شر همه آنها را کمک می کند. آن را اسکن، شناسایی و پاک کردن lp.ilivid.com همراه با کاربرد آن در ارتباط است. متناوبا، می توانید به lp.ilivid.com و دیگر برنامه های ناخواسته از طریق کنترل پنل را حذف کنید. در صورت نیاز به هر گونه کمک دستورالعمل در مورد چگونگی انجام این کار در زیر مقاله ارائه شده است.

حذف lp.ilivid.com

حذف lp.ilivid.com

ویندوز 8 و ویندوز 7 و ویستا

 • پیروزی + C را فشار دهید و تنظیمات/با کلیک بر روی شروع را کلیک کنید
 • حذف یک برنامه را انتخاب کنید و به کنترل پنل بروید
 • نرم افزار بی فایده را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز ایکس پی

 • باز کردن منوی شروع و رفتن به کنترل پنل
 • را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها
 • برنامه های ناخواسته را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

تنظیم مجدد مرورگر خود (در صورتی که آنها را ربوده بودند)

Internet Explorer

 • تنظیم مجدد کلیدهای alt + T → → “زبانه پیشرفته” گزینه های اینترنت →
 • بررسی حذف تنظیمات شخصی و تنظیم مجدد کلیک کنید

موزیلا Firefox

 • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → Firefox تازه
 • تازه Firefox تایید و سپس کلیک کنید پایان را کلیک کنید

Google Chrome

 • Alt + F تنظیمات → → نمایش تنظیمات پیشرفته
 • کلیک بر روی تنظیمات ریست و ریست را انتخاب کنید

دانلود ابزار حذفبرای حذف lp.ilivid.com

پاسخ دهید