Lrcnta.exe حذف

دسته‌بندی نشده

Lrcnta.exe یک فایل اجرایی است که می تواند در دایرکتوری %LOCALAPPDATA%SmartbarApplication است. این فایل موجود بر روی کامپیوتر خود را هنگامی که شما Linkury نوار هوشمند نصب شده است. چه تر است, اگر شما Linkury نوار هوشمند را به تازگی حذف کرده و شما در حال تجربه یک خطای زمان اجرا Lrcnta.exe، که باقی مانده است برخی از رجیستری مربوط به نرم افزار و کلید خودکار اجرا هنوز در تلاش برای راه اندازی برنامه به طور خودکار است یعنی. برای Lrcnta.exe سیستم خود را کاملا حذف از شما سرمایه گذاری در مجوز antimalware ابزار و سپس اسکن کردن کامپیوتر خود را با آن باید در نظر

Lrcnta Lrcnta.exe حذف

این نیز ممکن است که در مورد شما برای حذف نوار هوشمند Linkury از کامپیوتر شما در تمام موفق نبود. برخی از پرونده ها باید حذف شده باشد، اما نوشته های مختلف باقی ماند و بنابراین Lrcnta.exe زمان اجرا پیغام خطای تولید شده است. شما ممکن است که شما به خاطر Linkury هوشمند نوار بر روی کامپیوتر شما نصب است، اما دوباره – فکر می کنم شما از طریق bothersoft.com softpedia.com یا download.net.com تازگی فرمانروایی می کردند می گویند? شما یک بسته نرم افزار رایگان دانلود کرده و آن را بر روی کامپیوتر شما نصب شده? به احتمال بسیار زیاد بود چرا که این پسوند به مسافرت می با DefaultTab, MyPCBackup, مسنجر پلاس یا Snap.do شناخته شده است که نوار هوشمند Linkury یکی از آن برنامه های کاربردی که بر روی سیستم شما نصب کردم است.

اغلب که کاربران حتی تا زمانی که خیلی دیر است آنها را به نصب نرم افزار ناخواسته متوجه است. خوشبختانه، نوار هوشمند Linkury عفونت مخرب رایانه نیست و آن سخت است به حذف آن نیست. مشکل اصلی این است که بسیاری از تبلیغات تجاری در حالی که شما برای مرور اینترنت و آن ممکن است روند کاوش اینترنت مختل نمایش آن ممکن است. از توابع Linkury نوار هوشمند به عنوان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، آن را به هدایت شما به وب سایت های وابسته به منظور ایجاد درآمد برای سازندگان آن تلاش می کند. مگر شما تصادفی کلیک کنید لینک به وب سایت خراب شده، شما نه با بدافزارها آلوده می باید. با این حال، امنیت کامپیوتر هنوز هم خود را اولویت، پس از Linkury نوار هوشمند Lrcnta.exe را تحمل باید و دیگر پرونده های مرتبط دیگر.

اگر نوار هوشمند Linkury است که هنوز هم بر روی کامپیوتر شما نصب شده است، اجرا اسکن کامل سیستم برای دیدن چه برنامه هایی که ممکن است همراه با این نرم افزار وارد شده. سپس باز کردن صفحه کنترل و حذف adware گوش و برنامه های ناخواسته. در مورد خطای زمان اجرا Lrcnta.exe را در پاپ آپ را می بینید، شما نیاز به سرمایه گذاری در یک ابزار قدرتمند antimalware که غیر ضروری رجیستری و فایل های مرتبط دیگر را حذف می.

شما همچنین می توانید دنبال دستورالعمل زیر نوشتار اصلی برای خاتمه همه تهدیدات بالقوه از طریق حالت ایمن با شبکه. شما باید هر گونه سوال بیشتر، لطفا با ترک یک نظر تماس با ما.

چگونه برای حذف برنامه های کاربردی سخت

ویندوز 8

 1. حرکت ماوس به سمت راست پایین صفحه نمایش و در نوار جذابیت روی تنظیمات کلیک کنید.
 2. برو به کنترل پنل و حذف نصب برنامه را انتخاب کنید.
 3. نرم افزار ناخواسته را برجسته کرده و آنها را حذفکنید.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

 1. کنترل پانلرا انتخاب کنید و باز کردن منوی شروع .
 2. برو به لغو نصب برنامه و حذف نرم افزار ناخواسته.

ویندوز ایکس پی

 1. منوی شروع کلیک کنید و به تنظیماتبروید.
 2. باز کردن صفحه کنترل و افزودن یا حذف برنامه هارا انتخاب کنید.
 3. حذف همه برنامه های کاربردی سخت.

افزودنی های ناخواسته را حذف کنید

موزیلا فایرفاکس

 1. Alt + T را فشار دهید و افزودنیکلیک کنید.
 2. غیر فعال کردن و حذف افزونه های ناخواسته از پسوند.
 3. راه اندازی مجدد مرورگر.

گوگل کروم

 1. Alt + F را فشار دهید و ابزارکلیک کنید.
 2. به پسوند و افزودنی های ناخواسته را حذف کنید.

اینترنت اکسپلورر

 1. Alt + X را فشار دهید و به مدیریت های افزودنی.
 2. حذف افزونه های جانبی ناخواسته از نوار ابزار و پسوند.

Lrcnta.exe یک فایل است که بخشی از نوار هوشمند Linkury راه اندازی است. این پرونده مربوط به توابع فرمت خاص است و هر زمان که کامپیوتر خود را روشن می کنید این روند به طور خودکار راه اندازی شده است. Lrcnta.exe را از رایانه شما حذف, شما نیاز به خاتمه دادن نوار هوشمند Linkury از طریق و از طریق.دانلود ابزار حذفبرای حذف Lrcnta.exe

پاسخ دهید