حذف Lucky Savings

Malware

Lucky Savings است پسوند مرورگر توسعه یافته توسط 215 برنامه ها (برنامه های عالی) – توسعه دهندگان از این افزودنی می گوید که Lucky Savings کمک می کند تا وقت و پول در حالی که خرید آنلاین ذخیره. در حالی که برخی از کاربران اینترنت را ببینید می توانید این فرمت به عنوان شدن مفید بسیاری از کاربران گزارش که Lucky Savings در مرورگر اینترنت خود (اینترنت اکسپلورر گوگل کروم موزیلا فایرفاکس) بدون رضايت نصب می شد. توجه کنید که این پسوند مرورگر نیست مربوط به تروجان یا ویروس عفونت اما آن است که توسعه دهندگان با استفاده از روش های فریبنده به ترویج Lucky Savings – شایع ترین این افزودنی مرورگر را در رایانه کاربر همراه با برخی از نرم افزار رایگان از اینترنت دریافت نصب می شود.

روش ارتقاء چنین نامیده می شود که بسته بندی و پایین سمت چنین استراتژی های تبلیغاتی این واقعیت است که کاربران کامپیوتر نصب نرم افزار ترویج ناخواه است. برای جلوگیری از نصب و راه اندازی مرورگر ناخواسته چنین افزونه های یکی باید همیشه از نزدیک هر مرحله نصب و راه اندازی نرم افزار بازرسی و نشدن هر گونه تغییر به مرورگر اینترنت خود (نصب الحاقات دیگر مرورگر، تغییر در یک صفحه اصلی یا پیش فرض موتور جستجو) ساخته شده است.

lucky savings adware حذف Lucky Savings

Lucky Savings بازدید کاربران آن از Expedia، بهترین خرید، Walmart، Newegg و دیگر وب سایت های خرید آنلاین افزودنی آگهی های کوپن را نشان می دهد. این مرورگر پلاگین شبیه به دیگر پسوند ناخواسته (سخت) مانند برنامه پس انداز پس انداز غول Sidekick پس انداز و بسیاری دیگر است. اگر این پسوند در مرورگر خود نصب کرده اید و شما در مرورگر اینترنت خود شما لازم نیست برای انجام هر گام برداشتن، با این حال اگر شما احساس می کنید که Lucky Savings بر روی کامپیوتر شما بدون اجازه شما نصب شد از وجود آن آگاه هستند و ترجیح می دهید به تنهایی (بدون مزاحم کوپن پاپ آپ آگهی) فروشگاه راهنمای حذف ارائه شده برای از بین بردن این پسوند از مرورگر اینترنت خود استفاده کنید. توجه کنید که پسوند مرورگر توسط 215 برنامه ها به علت مسائل “تبلیغات توسط این سایت” شناخته می شوند و ممکن است همراه با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم Yontoo. آن از رایانه برای از بین بردن Lucky Savings توصیه می شود.
Lucky Savings حذف:

lucky savings uninstall حذف Lucky Savings

ویندوز 7 کاربر:

کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه پایین سمت چپ دسکتاپ شما)، “تابلوی کنترل” را انتخاب کنید. “برنامه ها و ویژگی های” پیدا کنید. به دنبال “Lucky Savings” (215 برنامه ها) و “Lucky Savings ویدجت” (شرکت Linkury) این نوشته را انتخاب کرده و آنها را حذف کنید.

کاربران ویندوز ایکس پی:

کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل”. تعیین محل و “افزودن یا حذف برنامه ها” را کلیک کنید. “برنامه ها و ویژگی های” پیدا کنید. به دنبال “Lucky Savings” (215 برنامه ها) و “Lucky Savings ویدجت” (شرکت Linkury) این نوشته را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید.

پس از حذف نصب Lucky Savings اسکن رایانه شما برای هر یک چپ ناخواسته اجزای یا عفونت های مخرب ممکن است. نرم افزار ضد جاسوس افزار توصیه می شود.

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف Lucky Savings

Lucky Savings از اینترنت اکسپلورر حذف:

lucky savings internet explorer حذف Lucky Savings

Lucky Savings حذف از اینترنت ExplorerClick “ابزار” (یا نماد چرخ دنده در اینترنت اکسپلورر 9)، “مدیریت افزودنی” را انتخاب کنید. نگاه برنامه های عالی و Linkury مطالب مرتبط (Lucky Savings، ویدجت Lucky Savings، WidgetEngine Lucky Savings) را انتخاب کرده و غیر فعال کردن این نوشته.

روش اختیاری:

اگر شما همچنان به داشتن مشکل با حذف Lucky Savings شما شما تنظیمات Internet Explorer به طور پیش فرض بازنشانی کنید.

کاربران ویندوز ایکس پی: کلیک بر روی “شروع”، “اجرای”، کلیک کنید در پنجره باز شده نوع “inetcpl.cpl”. در پنجره باز شده کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس تنظیم مجدد را کلیک کنید.

کاربران ویندوز ویستا و ویندوز 7: کلیک کنید آرم ویندوز در آغاز جستجوی جعبه نوع “inetcpl.cpl” و ورود کلیک کنید. در پنجره باز شده کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس تنظیم مجدد را کلیک کنید.

Lucky Savings را از Google Chrome حذف کنید:

lucky savings google chrome حذف Lucky Savings

روی نماد آچار یا میله (بالا سمت راست صفحه نمایش), انتخاب کنید “ابزار” و “ضمیمهها” را کلیک کنید. مکان یابی: “Lucky Savings” و “Lucky Savings ویدجت” این نوشته را انتخاب کنید و کلیک بر روی آیکون سطل زباله می تواند.

Lucky Savings از موزیلا فایرفاکس حذف:

lucky savings mozilla firefox حذف Lucky Savings

کلیک کنید “ابزار” (در بالای پنجره)، “افزودنی” را انتخاب کنید. با کلیک بر روی “ضمیمهها” و غیر فعال کردن این افزودنی فایرفاکس: “Lucky Savings” و “Lucky Savings ویدجت”.

روش اختیاری:

اگر شما همچنان به داشتن مشکل با حذف Lucky Savings شما شما تنظیمات موزیلا فایرفاکس به طور پیش فرض بازنشانی کنید.

موزیلا فایرفاکس باز در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید پنجره اصلی “فایرفاکس”، در قطره باز کردن منوی راهنما را انتخاب کنید و سپس اطلاعات عیب یابی را در پنجره باز شده با کلیک بر روی دکمه “تنظیم مجدد فایرفاکس” کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف Lucky Savings

پاسخ دهید