حذف Lving.net

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف Lving.net

Lving.net آگهی و اعلان های مختلف می تواند بسیار آزار دهنده و کاملا تجربه مرور خود را خراب کردن. بدون توجه به چه وب سایت شما در حال دیدن یا چه مرورگر (اینترنت اکسپلورر گوگل کروم موزیلا فایرفاکس اپرا اپل سافاری، و غیره) شما با استفاده از, این تبلیغات مزاحم شما همه جا دنبال کنید ممکن است. Lving.net به عنوان پلت فرم تبلیغاتی است که از نزدیک روش بسیار ناعادلانه بازاریابی که در حال استفاده از تبلیغات مربوط به طبقه بندی است. تبلیغ با استفاده از این پلت فرم به منظور انتقال پنجره های بازشو اعلان مربوط به جوایز جدید عالی است که کاربران اینترنت به دست گفته می شود.

معمولا تبلیغات Lving.net برنامه adware نوع (پشتیبانی توسط تبلیغات) است که جایی پنهان شده است در سیستم شما ایجاد می شود. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از این تبلیغات مزاحم از ظاهر می شود، بنابراین، شما نیاز به حذف مزاحم ناخواسته است که با آنها در ارتباط است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Lving.net

Lving.net  حذف Lving.net

چگونه ربودن Lving.net می توان کامپیوتر من?

این مزاحم ناخواسته که مربوط به پلت فرم تبلیغاتی Lving.net ممکن است همراه با برنامه های کاربردی رایگان یا به عنوان پیوست خراب با هرزنامه سفر. اگر ویروس Lving.net در حال حاضر در سیستم شما پنهان شده است، دائما عجیب اطلاعیه بیان کرد که شما برنده یک جایزه می بینید ممکن است مانند اپل, آیفون, مک بوک، و غیره. با این حال، گرفتن وجود دارد; اگر می خواهید برای گرفتن جایزه شما را کامل بررسی داشته است. اگر شما این کار، شما ممکن است اطلاعات خصوصی خود را به تبلیغ کنندگان یا مجرمان اینترنتی حتی آشکار. علاوه بر این، در پایان بررسی شما ممکن است برای وارد کردن شماره تلفن خود را خواسته و موافقت به پرداخت برای خدمات ناشناخته پرداخت بارگیری. است که چرا ما قویا توصیه است Lving.net ویروس را حذف اسرع. همچنین باید از هر برنامه تک است که شما را از اینترنت دانلود چون مزاحمان مشابه ممکن است مخفی در هر نقطه بررسی.

چگونه برای حذف Lving.net از کامپیوتر من?

اگر شما می خواهید برای حذف این مزاحم مزاحم، شما نیاز به تازگی نصب شده برنامه های خود را بررسی کنید و سعی کنید برای پیدا کردن آنهایی که مشکوک.

دنبال این راهنمای ساده و پاک Lving.net:

حذف نرم افزار، که مربوط به Lving.net:

1. کلیک کنید شروع -> کنترل پنل -> حذف یک برنامه.
2. هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو نصب یک برنامه برای برنامه های کاربردی به تازگی نصب شده/نا آشنا، مانند PriceMeter، Supra پس انداز، weDownload مدیر, نسخه به روز نرم افزار, DP1815, پخش ویدئو, تبدیل فایل های رایگان, 1.3 پلاس HD, BetterSurf, PureLead, جستجو کمک می کند، دوباره Markable نگاه اب نبات چوبی HD مجموع به همراه، UTUobEAdaBlock، محافظ امن، SupTab، ValueApps، اب نبات چوبی، قابل اعتماد وب, PassShow, LyricsBuddy-1، PureLeads، Media Player 1.1، RRSavings یا مشابه نوشته های نا آشنا.
3. کلیک کنید “حذف برنامه” و سپس “موافق” تغییرات را ذخیره کنید.

Lving.net از مرورگرهای خاتمه:

اینترنت اکسپلورر:

1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، نماد چرخ دنده یا “ابزار” → “گزینه های اینترنت” را کلیک کنید.
2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
3. برو به تنظیمات اینترنت اکسپلورر تنظیم مجدد → ‘حذف تنظیمات شخصی”و بر روی گزینه”تنظیم مجدد”کلیک کنید.
4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس:

1. باز موزیلا فایرفاکس، به بخش “کمک” → “عیب یابی اطلاعات”.
2. اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.

گوگل کروم:

1. کلیک بر روی دکمه منوی کروم در مرورگر گوگل کروم, “ابزار” → “ضمیمهها” را انتخاب کنید.
2. در اینجا به دنبال نوشته های نا آشنا.
3. هر یک از آنها را انتخاب کرده و سطل زباله می توانید آیکون به آنها را حذف کنید انتخاب کنید.

رایانه خود را با برنامه های قابل اعتماد ضد جاسوس اسکن. که توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunter.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Lving.net

پاسخ دهید