حذف Magic Ball

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Magic Ball

Magic Ball یک برنامه است که شما می توانید بر روی کامپیوتر شما نصب توسط حادثه است. این نرم افزار است نه در خود گسترش و محققان ما آن را به همراه با برنامه های دیگر پشتیبانی نوزادان هواپیماربایان مرورگر کوکی های HTTP و سایر نرم افزارهای نامطلوب است که نیاز به حذف پیدا کرده اند.

تعجب کردید که شما نیاز به حذف Magic Ball از سیستم عامل خود را? خوب، این برنامه کاملا بی فایده است و بنابراین شما باید به جای تعجب که آن می تواند امنیت مجازی خود را در خطر قرار داده. شما با تلاش برای حذف Magic Ballfrom کامپیوتر شما آیا نیازمند کمک هستید؟ اگر شما انجام دهید، این گزارش را بخوانید.

magic ball حذف Magic Ball

دانلود ابزار حذفبرای حذف Magic Ball

اگر شما را دریافت Magic Ball توسط حادثه، شما ممکن است تعجب برای مواجهه با تبلیغات به عنوان “تبلیغات توسط Magic Ball.” این تبلیغات چون خدمت آنها توسط سرور راه دور سخت و چرا آنها ترویج خدمات نامعلومی احزاب مورد اعتماد، نمی تواند باشد. بدترین چیزی که می تواند رخ دهد اگر تعامل شما با تبلیغات Magic Ball چیست؟ شما می توانید به دانلود برنامه ظاهر مفید است که تبدیل به مخرب فریب! شما می خواهید به جذب حتی بیشتر نرم افزارهای مخرب به سیستم عامل خود را? اگر شما نیست، شما باید Magic Ball فورا حذف کنید. پس از این، شما نیاز به اطمینان که شما حذف همه کامپیوتر عفونت های دیگری که با هم نصب کنید. به احتمال زیاد به عنوان وجود آنها از طریق وب سایت رسمی sparklymagicball.comفاش شده است که شما برای حذف کوکی های شخص ثالث ردیابی نیاز است. توجه داشته باشید که شما ممکن است مجبور به رفتن را از طریق فرآیندهای حذف همان اگر شما به دست آوردن محصول معاملات، معاملات خودی و یا دیگر Magic Ball ازدیاد می گردد.

چه در مورد Magic Ball انجام می خواهید به? شما فکر می کنید می توانید این برنامه را نادیده بگیرید حتی اگر آگهی است که نشان می دهد کلیک کوکی ردیابی مرتبط با این سخت فعال باقی می ماند و وجود آنها می تواند خطرناک باشد. شما می توانید شناسایی تمام اجزا Magic Ball و همه تهدیدها نصب شده در کنار این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم که نیاز به حذف کنید؟ اگر شما می توانید آن را بعید است که شما قادر خواهید بود آنها را بصورت دستی حذف است. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است نصب ابزار حذف تروجان خودکار است.

Magic Ball را از ویندوز حذف کنید

Magic Ball را از ویندوز 8.1 یا ویندوز 8 حذف کنید:

  • دسترسی به صفحه مترو UI باز نوار جذابیت و جستجو را کلیک کنید.
  • لغو نصب برنامه پیدا کند.
  • برنامه شما مایل به حذف و حذف را انتخاب کنید کلیک راست کنید.

حذف Magic Ball از ویندوز 7 یا ویندوز ویستا:

  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و دکمه ویندوز روی نوار وظیفه کلیک کنید.
  • لغو نصب برنامه و پیدا کردن Magic Ball حرکت می کند.
  • برنامه شما مایل به حذف و حذف را انتخاب کنید کلیک راست کنید.

خاتمه Magic Ball از ویندوز ایکس پی:

  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و دکمه Start در نوار وظیفه کلیک کنید.
  • افزودن یا حذف برنامه ها دوبار کلیک کنید و تغییر یا حذف برنامه ها را انتخاب کنید.
  • برنامه نامطلوب را انتخاب کنید و آمار حذف.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Magic Ball

پاسخ دهید