حذف Malware.BHO.Fam

دسته‌بندی نشده

Malware.BHO.Fam چیست؟

Malware.BHO.Fam برنامه نرم افزار تبلیغاتی ناخواسته مورد استفاده برای ترویج مختلف اشخاص ثالث است. دائما متعدد آگهی ها را نمایش می دهد و موجب تحریک کاربر. متاسفانه، ما محققان کشف این برنامه نه تنها بسیار ناخوانده اما خطرناک نیز است. ما قویا توصیه Malware.BHO.Fam از کامپیوتر شما حذف اسرع.

Malware.BHO.Fam چکار می کند؟

یک بار در داخل کامپیوتر، نرم افزار یک لیست طولانی از کلاهبرداری های تند و زننده انجام می دهد. متوجه شده بود که نرم افزار پشتیبانی از تبلیغات می تواند درخواست و نصب فایل از طریق اینترنت ثبت نام سرور در فرآیند 32 بیتی ال ال، BHO ثبت نام، رجیستری راه اندازی ایجاد و به طور کلی شامل بسیاری از خطرات امنیتی. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم نیز با Internet Explorer به عنوان BHO است که بدان معنی است که ال ال می توانید بار و اجرا می Internet Explorer لحظه ای آغاز شده است.

سخت است از آنجا که علائم کاملا روشن و گفتن این برنامه وارد کامپیوتر شما متوجه نباید. یک بار Malware.BHO.Fam کامپیوتر شما ارتشاح، دستگاه بسیار کندتر ایمیل ممکن است ارسال شود از حساب شما بدون اجازه شما، شما ممکن است متوجه برخی از کلیدهای میانبر جدید در میز کار خود و تجربه یک جریان ثابت از آگهي تبدیل خواهد شد. با این حال، این تنها علائم شما نیاز به نگرانی در مورد نیست. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم ممکن است قادر به برگرداندن بعضی از پرونده های شما حذف شده خراب شده، تغییر تنظیمات اینترنت، اضافه کردن به لیست پروسه ناخواسته اجزای مرورگر وب یا برنامه های ناشناخته، و غیره. این علایم ناخوشایند نشان می دهد که Malware.BHO.Fam رایانه خود را وارد. توصیه می کنیم برای از بین بردن Malware.BHO.Fam لحظه ای که شما آن را متوجه داخل کامپیوتر شما.

برای جلوگیری از عفونت های مشابه در آینده شما نیاز به مراقبت امنیت کامپیوتر خود را بهتر. اولین گام خواهد بود برای نصب معتبر ضد جاسوس افزار که از جمله تهدیدات محافظت می کند. همچنین باید سیستم عامل خود را بروز نگه داشتن و ماندن از وب سایت های غیرقابل اعتماد و خراب شده. که همچنین بدان معنی است که شما باید جلوگیری از نصب نرم افزار از جمله صفحات از آنجایی که یکی از محبوب ترین روش برای سخت برای وارد کردن یک سیستم جدید است. چرا که آنها بسیار آسیب پذیر مکان هدف توسط برنامه های ناخواسته شما را نیز باید مراقب با شبکه های نظیر به نظیر باشد. واضح است که یک برنامه دوستانه نیست و شما باید به Malware.BHO.Fam حذف دیگر تاخیر است.

چگونه به حذف Malware.BHO.Fam

امن ترین راه برای خاتمه Malware.BHO.Fam دانلود ضد جاسوس افزار است. شما باید کامپیوتر خود را با آن اسکن و اجازه دهید آن را حذف Malware.BHO.Fam. ما به شما توصیه علیه اقدام به انجام آن توسط خودتان، چون Malware.BHO.Fam حذف می تواند بسیار مشکل است. شما همچنین باید بدانید که مشروع ضد جاسوس قادر خواهید بود برای محافظت از شما را از تهدیدات آینده است.removal instructions en حذف Malware.BHO.Fam

پاسخ دهید