MapsGalaxy Adware حذف

Browser Hijacker

نوار ابزار MapsGalaxy–چگونه برای حذف مرورگر تغییر مسیر به home.mywebsearch.com?

MapsGalaxy نوار ابزار مرورگر است که کاربران اینترنت خود را تجربه مرور با نمایش نقشه ها و شرایط ترافیک و دستورالعمل ها را به منظور ارتقاء وعده داده است. این پسوند مرورگر توسعه یافته توسط Mindspark و نصب اینترنت اکسپلورر و موزیلا فایرفاکس. تغییر مسیر به home.mywebsearch.com توجه کنید که mywebsearch.com وب سایت متعلق است به Mindspark و همه از نوار ابزار است که توسعه یافته توسط این شرکت استفاده فریبنده استراتژی برای ترویج وب سایت ذکر شده در حالی که برخی از کاربران اینترنت می توانید این نوار ابزار مفید می تواند آن را به عنوان بودن adware – هنگامی که کاربران کامپیوتر نصب این افزونه مرورگر آن آنهایی که مرورگرهای تنظیمات اینترنت را تغییر دهید و می شود طبقه بندی. Mywebsearch.com یک وب سایت که موتور جستجوی گوگل سفارشی استفاده می کند–در حالی که نتایج جستجو مشروع وجود ندارد دلیلی برای استفاده از این وب سایت برای جستجوهای اینترنتی روزانه خود را.

دلیل اصلی تغییر مسیر به mywebsearch.com کسب درآمد–اگر کلیک کاربر بر روی نتایج جستجو حمایت Mindspark به تولید درآمد. اطلاع با این حال آن معمول است که MapsGalaxy نوار ابزار از این صفحه دریافت می شود همراه با نرم افزار رایگان. اگر شما این نوار ابزار را در مرورگر اینترنت خود را ببینید اما شما احساس می کنید که شما آن را خودتان احتمال نصب همراه با برخی از نرم افزار رایگان است که شما را از اینترنت دریافت اند نصب شد.

mapsgalaxy MapsGalaxy Adware حذف

نوار ابزار MapsGalaxy با این حال تغییر مسیر ناشی از این پسوند مرورگر می سازد آن نرم افزار ناخواسته به عفونت ویروس یا نرم افزارهای مخرب موجود است. توجه کنید که این نوار ابزار هر مقدار واقعی به کاربران اینترنت نیست، آن را مجموعه ای از سایتهای مختلف به ترافیک مربوط به وب سایت های به یک نوار ابزار قرار داده است. اگر این نوار ابزار مرورگر خود نصب کرده اید و شما آگاه هستند از مرورگر تغییر مسیر به شما نیازی به دنبال این کاربر حذف home.mywebsearch.com، اما اگر شما احساس می کنید که MapsGalaxy در مرورگر اینترنت خود را بدون رضایت شما نصب شده است شما می توانید دستورالعمل های حذف این استفاده کنید و از بین بردن این افزونه و مرتبط با تغییر مسیر از کامپیوتر شما.

MapsGalaxy حذف نوار ابزار:

ویندوز 7 کاربر:

کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه پایین سمت چپ از روی کامپیوتر خود ببینید)، “تابلوی کنترل” را انتخاب کنید. مکانیابی “برنامه ها و ویژگی های”. به دنبال Mindspark متقابل شبکه ها مرتبط با: “MapsGalaxy” نوار ابزار”ورود به این صفحه را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید.

کاربران ویندوز XP:

کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل” را کلیک کنید. کردهاید و “افزودن یا حذف برنامه ها” را کلیک کنید. مکانیابی “برنامه ها و ویژگی های”. به دنبال Mindspark متقابل شبکه ها مرتبط با: “MapsGalaxy” نوار ابزار”ورود به این صفحه را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید.

پس از حذف MapsGalaxy نوار ابزار اسکن رایانه شما برای هر چپ نصب قطعات و یا عفونت های مخرب ممکن است ناخواسته

دانلود ابزار حذفبرای حذف MapsGalaxy Adware حذف

پاسخ دهید