حذف MarketCompare

دسته‌بندی نشده

MarketCompare چیست؟

اگرچه در نگاه اول MarketCompare مانند یک برنامه بسیار مفید به نظر می رسد ممکن است، دیر یا زود شما ملزم به درک کنند که این برنامه پشتیبانی از تبلیغات چیزی جز ابزاری در دست احزاب بسیار نامطمئن است. در بدترین حالت MarketCompare توسط مجرمان اینترنتی مخرب، که بدان معنی است که شما به تبلیغات بسیار نامطمئن در معرض ممکن است ارائه می دهد و استخدام خواهند شد. متاسفانه به همین دلیل است که شما هنوز در هر گونه تبلیغات در تمام کلیک کنید باید بسیار دشوار است که آگهی به schemers تعلق دارند که انجام دهید، تعيين است. حتی اگر شما MarketCompare با موفقیت حذف کلیک کردن بر روی تصادفی تبلیغات آنلاین – بدون در نظر گرفتن چگونه جذاب آنها ممکن است – نه چیزی است که شما باید انجام دهید است. توجه داشته باشید که MarketCompare می تواند با دیگر سخت است که شما نیز باید برای حذف نصب می شود.

چگونه MarketCompare کار می کند?

MarketCompare توزیع شده است زیرا توسعه دهنده این سخت مسئول توزیع ایجاد آن است همراه با برنامه های شخص ثالث و نرم افزارهای مخرب. این کاملا عجیب و غریب و بعید است که توسعه دهندگان برنامه های قابل اعتماد را تکیه بر نصب شخص ثالث (به عنوان مثال، Installrex) به نمایندگی از نرم افزار خود را. بنابراین شما باید آن را مانند یک عمل را انتظار نیست البته MarketCompare یک برنامه قابل اعتماد نیست. در غیر این صورت، شما نیاز می خواهم به حذف آن از سیستم عامل خود را. آیا می دانید خواهد شد چه اتفاقی می افتد اگر شما MarketCompare را حذف کنید؟ اگر نیست آن را حذف کنید، این برنامه نصب کوکی ردیابی ضبط سابقه مرور شما و سرور از راه دور سخت برای تولید تبلیغات با ما تماس بگیرید. این است که چگونه تمام دیگر برنامه های غیر قابل اعتماد ایجاد شده در Justplugit كار موتور (به عنوان مثال، DollarSaver، SpaceCouponApp) نیز است. ما آماده راهنماهای حذف جداگانه برای کمک به کاربران این تهدیدها را حذف کنید، و شما می توانید آنها را با استفاده از ابزار جستجو در بالای این صفحه.دانلود ابزار حذفبرای حذف MarketCompare

چگونه به حذف MarketCompare

ما بدون شک که شما می خواهید برای حذف MarketCompare از سیستم عامل خود را، اما شما نیست باید به هر چیزی بدون گزینه های خود را با وزن عجله است. شما که با تجربه هستند قادر به حذف مخرب قبل اند؟ شما می توانید رسیدگی حذف اجزای مانده است؟ اگر همه این خارجی به شما، ما را تشویق شما را به نصب نرم افزار حذف خودکار نرم افزارهای مخرب. این نرم افزار MarketCompare کنار اجزای آن و دیگر برنامه های مخرب است که می تواند کامپیوتر خود را وارد کرده اید را حذف خواهد کرد. اگر اعتماد مهارت دستي خود را شروع به تکمیل مراحل زیر.

MarketCompare را از ویندوز حذف کنید

حذف از ویندوز 8 یا ویندوز 8.1:

  1. به طور همزمان شیر پیروزی + R به راه اندازی اجرا وارد کنترل پنل و کلیک کنید OK.
  2. در منوی کنترل پنل کلیک کنید لغونصب یک برنامه،.
  3. راست نامطلوب برنامه شما مایل به حذف و انتخاب عزل.

حذف از ویندوز ویستا یا ویندوز 7:

  1. کلیک کنید شروع دکمه در نوار وظیفه و منوی کنترل پنل را باز کنید.
  2. را انتخاب کنید و رفتن به برنامه (یا برنامه ها و ویژگی های) لغونصب یک برنامه،.
  3. راست کلیک بر روی این برنامه به شما مایل به حذف از کامپیوتر شما و انتخاب عزل.

حذف از ویندوز ایکس پی:

  1. حرکت به سمت چپ نوار وظیفه، شروع کلیک کنید و باز کنترل پنل.
  2. افزودن یا حذف برنامه ها دوبار کلیک کنید و حرکت را به تغییر یا حذف برنامه ها.
  3. برنامه های ناخواسته را انتخاب کنید و را انتخاب کنید حذف.

دانلود ابزار حذفبرای حذف MarketCompare

پاسخ دهید