حذف MASetupCleaner.exe (حذف Samsung Kies)

دسته‌بندی نشده

توصیه در حذف MASetupCleaner.exe

MASetupCleaner.exe فایل فرایند است که ایجاد شده توسط نرم افزار Samsung Kies نصب است. پس یعنی اگر نصب چند نرم افزار سامسونگ است که این فایل که MASetupCleaner.exe در کامپیوتر شما وارد خواهد شد آن نیز به سنگریزه سامسونگ برنامه مرتبط باشد.

مشخصات فنی, این فایل مخرب است و کاربران نرم افزار فوق خود نصب. با این حال، توصیه متخصصان امنیت رایانه برای حذف MASetupCleaner.exe از کامپیوتر خود را اگر شما را به خاطر هر app سامسونگ به تازگی نصب شده داشتن و این فایل در سیستم شما موجود است.

MASetupCleaner.exe  حذف MASetupCleaner.exe (حذف Samsung Kies)

دانلود ابزار حذفبرای حذف MASetupCleaner.exe

اگر یک دیوار آتش استفاده می کنید، زیرا این فرایند به اتصال به اینترنت ایجاد شده است شما احتمالا مورد MASetupCleaner.exe وادار خواهد شد. برخی از کاربران را فکر می کنم که آن را متصل به اینترنت پشت پشت خود را، اما شما باید به یاد داشته باشید که تقریبا تمام اقدامات عواقب داشته باشد و MASetupCleaner.exe برای اتصال به اینترنت را به صورت منظم برنامه ریزی شده است. اگر Samsung Kies یا هر برنامه مشابه دیگر بر روی کامپیوتر خود نصب, به عبارت دیگر روبرو می روند مانند MASetupCleaner.exe است که متصل به سرور از راه دور تمام وقت آماده شود.

MASetupCleaner.exe را می توان در C:WindowsSysWOW64MASetupClearner.exe یا C:WindowsSystem32MASetupCleaner.exe یافت می شود. نگاهی توجه داشته باشید اگر شما یک فایل را از هر یک از این دایرکتوری ها حذف که شانس که برنامه ای است که با استفاده از MASetupCleaner.exe دیگر درست کار نخواهد کرد. در اینجا شما یک معضل برخورد – اگر می خواهید به استفاده از این برنامه را نصب کرده اید، شما نیاز به نگه داشتن MASetupCleaner.exe در کامپیوتر شما، اما اگر این فرایند اعتماد شما باید برای حذف Samsung Kies نیز.

samsung kies  حذف MASetupCleaner.exe (حذف Samsung Kies)

چگونه به حذف MASetupCleaner.exe

تیم آزمایشگاه تحقیقات ما می گوید که MASetupCleaner.exe فایل مشروع است و هیچ چیز خطرناک است درباره آن وجود دارد. به این معنی حتی اگر شما توسط فایروال اعلان مربوط به اتصال به اینترنت spooked دریافت کنید، که شما MASetupCleaner.exe بر روی کامپیوتر شما می توانید نگه دارید.

با این حال، در برخی موارد Samsung Kies از وب سایت های شخص ثالث نیز ممکن است آمده است. سپس شما به طور جدی باید در نظر اسکن کامپیوتر خود را با ابزار antimalware قابل اعتماد. اگر می خواهید به نصب Samsung Kies برنامه بر روی کامپیوتر شما دانلود برنامه های از وب سایت های شخص ثالث نتایج اغلب در نصب، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، بنابراین مطمئن شوید که شما آن را در وب سایت فروشنده رسمی دانلود باشد.

اگر شما برای اجرای اسکن کامل سیستم و شناسایی هر گونه برنامه های ناخواسته, شما به سادگی نیاز به باز کردن کنترل پنل و خاتمه همه برنامه های کاربردی بالقوه خطرناک. اگر می خواهید MASetupCleaner.exe را از سیستم خود حذف می توانید حذف کنید سامسونگ سنگریزه و Samsung Kies نیز هست. با این حال، بهترین راه برای محافظت از کامپیوتر خود را از آسیب بالقوه برای جلوگیری از بازدید از وب سایت های نا آشنا و سرمایه گذاری در یک ابزار امنیتی قدرتمند کامپیوتر است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف MASetupCleaner.exe

پاسخ دهید