حذف Match Pal

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف Match Pal

برنامه پشتیبانی از تبلیغات Match Pal به Firefox و کاربران اینترنت اکسپلورر در mymatchpal.comارائه شده است. نصب در وب سایت فعال است، اما از آنجا که توسعه دهندگان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم اند به کار بسته نرم افزاری نرم افزار برای اجرای Match Pal نرم افزار بسیاری از مرورگرها، آلوده است.

متاسفانه، برنامه می تواند نصب شده بر روی سیستم عامل خود را همراه با برنامه های مخرب است که شما باید برای حفظ امنیت مجازی خود را حذف کنید. لازم است به حذف Match Pal، همچنین از آنجا که این پسوند در مرورگر می تواند نصب شده بر روی مرورگر وب خود را به جاسوسی شما را بکند و به شما ارائه می دهد احزاب غیر قابل اعتماد معرفی است. ادامه مطلب و شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد تهدید را یاد بگیرند.

match pal حذف Match Pal

دانلود ابزار حذفبرای حذف Match Pal

باید تبدیل روشن است به محض این که فرمت بر روی کامپیوتر شما نصب شده است که Match Pal یک برنامه تبلیغات پشتیبانی. نرم افزار بدون زمان و نمایش بنر و آگهي مختلف ارائه های مختلف می پردازد و پیشنهادات کوپن تلف خواهد شد. از آنجا که توسعه دهندگان Match Pal هر گونه پول آنلاین برای ارتقاء را کسب خواهد کرد اگر شما بر روی آنها کلیک تبلیغات برای گرفتن توجه شما طراحی شده اند. محققان مخرب ما هشدار می دهند که تبلیغات Match Pal ممکن است غیرقابل اعتماد و شما ممکن است لینک به سایت های توزیع نرم افزارهای مخرب تنظیم می شود می تواند. شما در حال حاضر نیاز به حذف نرم افزار مخرب و همچنین حذف ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، بنابراین شما نیاز به ایجاد اطمینان حاصل کنید که تهدید بیشتر نه نفوذ می تواند باشد.

محققان تروجان با تجربه ما راهنمای دستي است که باید کمک به شما در حذف Match Pal از سیستم عامل ویندوز خود را آماده کرده ایم. برنامه های نصب شده با این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم ممکن است پیچیده تر و حذف آنها ممکن است مشکل تر باشد. شما می توانید کردهاید و برنامه های مخرب خود حذف شود؟ شما حداقل باید نصب اسکنر تروجان برای کمک به شما در بررسی پیشرفت. پس از تکمیل حذف تروجان برای اطمینان از همه آثار مخرب با موفقیت حذف شدند یک اسکنر بسیار مهم است. اگر حذف دستی Match Pal بیش از حد برای شما پیچیده, شما باید بدون اتلاف زمان و حذف خودکار نرم افزارهای مخرب را نصب کنید.

Match Pal را از ویندوز حذف کنید

Match Pal را از ویندوز 8.1 یا ویندوز 8 حذف

 • دسترسی به صفحه مترو UI و باز کردن نوار جذابیت در سمت راست.
 • جستجو را کلیک کنید و وارد کنترل پنل در کادر محاوره ای.
 • برای لغو نصب برنامه و قرار دادن Match Pal حرکت می کند.
 • برنامه شما مایل به حذف و حذف را انتخاب کنید کلیک راست کنید.

حذف Match Pal از ویندوز 7 یا ویندوز ویستا

 • صفحه کنترل را انتخاب کنید و دکمه ویندوز روی نوار وظیفه کلیک کنید.
 • انتقال را لغو نصب برنامه app خواهید حذف کنید کلیک راست کنید.
 • عزل را انتخاب کنید و حرکت بر روی از بین بردن برنامه های نامطلوب دیگر.

از بین بردن Match Pal از ویندوز ایکس پی

 • صفحه کنترل را انتخاب کنید و دکمه Start در نوار وظیفه کلیک کنید.
 • افزودن یا حذف برنامه ها دوبار کلیک کنید و نامطلوب app کردهاید.
 • Match Pal یک بار کلیک کنید و حذف را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Match Pal

پاسخ دهید