حذف MaxWebSearch

Browser Hijacker

MaxWebSearch hijacker مرورگر که موتور جستجوی مورد نظر و صفحه اصلی و صفحه برگه جدید خود را با خود جایگزین است. آدرس وب سایت شما می توانید به هدایت ممکن است هر یک از آن متعلق به دامنه MaxWebSearch (.com MaxWebSearch) عنوان مثال .com MaxWebSearch، جستجو.MaxWebSearch .com پیش فرض.MaxWebSearch .com، خانه.MaxWebSearch .com، 1.MaxWebSearch .com شروع..com MaxWebSearch. اگر شما سعی می کنید برای بازنشانی تنظیمات مرورگر اینترنت و اعمال یک موتور جستجو شما را ببینید هیچ تغییری در پایان. MaxWebSearch مرورگر hijacker در برنامه ریزی شده برای محافظت از آدرس های وب ترویج آن از با هر چیز دیگری جایگزین می شود. اگر بیش از یک مرورگر اینترنت نصب شده است را در رایانه شما ناخواسته کوکیها, تاییدیه همه آنها از جمله Google Chrome تاثیر می گذارد موزیلا فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر.

اگر چه موتور جستجو مانند هر دیگر نگاه ممکن است این شرکت در پشت آن را بدست آورده پول برای تبلیغات نمایش داده شده. تفاوت از گوگل یا یاهو و یا مشابه جستجو مشروع که .com MaxWebSearch نمی آن را هر گونه متفاوت زمانی که نمایش سایت همراه با نتایج جستجو تبلیغ ابزار است. زمانی که یک فرد جستجو، او می بیند تنها یک لیست از لینک و هنگامی که او کلیک بر روی یکی از ارتقا، این تولید پول برای صاحبان .com MaxWebSearch. علاوه بر این، این وب سایت هیچ مسئولیت برای تبلیغات شخص ثالث است که بدان معنی است که پس از کلیک روی لینک شما ممکن است به آسانی به یک وب سایت خراب گرفته و کامپیوتر خود را با ویروس آلوده را ندارد.

کسانی که در رابطه با حریم خصوصی خود هستند یک دلیل برای حذف این مرورگر hijacker داشته باشد. نوار ابزار مربوط به آن استفاده می کند کوکی ها و چراغ های وب برای جمع آوری اطلاعات در مورد اینترنت خود را معمول. داده ها برای نمایش تبلیغات هدفمند استفاده می شود.

کوکیها, تاییدیه ثابت، خطر ابتلا به عفونت با ویروس های بیشتر، نقض حریم خصوصی، ناعادلانه نمایش تبلیغات دلایل بیش از اندازه کافی برای مایل به خلاص شدن از شر MaxWebSearch .com. افسوس که به آسانی به آن ممکن است به نظر می رسد نیست دارد. مرورگر معترضين در استان کرمان و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم به مقاوم در برابر حذف چون می دیگر آن را بر روی کامپیوتر آلوده پول بیشتر برای صاحبان برنامه گرو ماند برنامه ریزی. حتی اگر سهل آموز پاک نشده است, آن درست کار نمی کند و بنابراین کوکیها, تاییدیه حذف نشده اند.

به احتمال زیاد خواهید هنوز .com MaxWebSearch بین اضافه و حذف برنامه ها در صفحه کنترل، دید. اگر آن وجود دارد، شما ممکن است بخواهید آن را به صورت دستی حذف کنید. پس از که همه پسوندهای مرورگر ناآشنا را حذف کنید از همه مرورگرهای شما باید در کامپیوتر شما. اگر شما می خواهید یک راه حل سریع و آسان به این مشکل، رتبه دهی نشده است ابزار ویژه آنتی ویروس، مانند Spyhunter باید استفاده کنید. دومی موثر با بسیاری از مرورگر معترضين در استان کرمان و همه پرونده های مربوط به عفونت به طور خودکار حذف می کند. توصیه می شود با استفاده از این ابزار برای چند دلیل: آن ممکن است که بیش از یک ناخواسته نرم افزار نصب شده–Spyhunter را به شناسایی و حذف آنها تمام; اگر هر یک از ویروس کامپیوتر شما آلوده و امنیت سیستم فعلی شما غیرفعال شده است، این ابزار آنها همچنین تشخیص دهد. لطفا توجه داشته باشید، تمام برنامه های آنتی ویروس می تواند شناسایی و حذف این نوع تهدید بنابراین اگر شما استفاده از هر چیز دیگری، مطمئن شوید آن قادر به پیدا کردن MaxWebSearch و هر گونه فایل های مربوط به آن.

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف MaxWebSearch

پاسخ دهید