حذف Media View Popup

دسته‌بندی نشده

چه شده است Media View Popups?

Media View Popups تبلیغات آزار دهنده است که می تواند بر روی کامپیوتر شما ظاهر می شود زمانی که شما برای مرور اینترنت هستند. پیام های اطلاع دهید که شما از دست رفته برخی از افزونه، بروز رسانی، و غیره. مراقب باشید که این پیام های جعلی هستند و اگر شما بر روی آنها کلیک کنید، شما ممکن است برخی از برنامه مخرب را نصب یا بازدید از وب سایت های نا امن در نهایت. زیرا هر تبلیغ به عنوان “Ads by Media View” در گوشه سمت راست پایین مشخص شده است شما به راحتی آنها را تشخیص دهد. شما همیشه توصیه برای حذف Media View Popup s اسرع.

کجا Ads by Media View?

Media View Popup s هستند نمایش داده شده در اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم نفوذ به سیستم شما. هنگامی که شما در حال دانلود برخی از نرم افزار رایگان برای کامپیوتر شما مانند موسیقی و ویدئو بازیکن, PDF سازندگان این معمولا اتفاق می افتد, دانلود مديران و غيره. تمایل بسیاری از کاربران به نصب مراحل جست و خیز و آنها ممکن است برای نصب برنامه های اضافی بدون حتی دیدن که موافق است. همیشه باید برای نصب سفارشی و عدم انتخاب هر گزینه های که ارائه نرم افزار ناشناخته به کامپیوتر شما نصب می شود.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Media View Popup

اگر شما نمی خواهید برای مقابله با برنامه های کاربردی بیشتر مزاحم هرگز در Ads by Media View کلیک کنید. مطمئن شوید شما همیشه دریافت به روز رسانی خود را از منابع موثق و هرگز عجله برای هر یک به طور تصادفی بر روی تبلیغات نمایش داده شده. به حذف Media View Popup s شما باید منبع خود را برای از بین بردن. خلاص شدن از شر هر گونه برنامه های ناشناخته را از لیست برنامه های در صفحه کنترل و بازیابی تنظیمات مرورگر خود را.

چگونه برای حذف Ads by Media View

به عمل حذف نگاه رسانه اسکن سیستم شما با Spyhunter یا دیگر ابزار مشروع است که شما اعتماد توصیه می شود. آن پیام به مزاحم به راحتی از بین بردن آن خواهد شد. فراموش نکنید که جاسوس یاب خود را ارتقا به جدیدترین نسخه آن را برای اطمینان از تشخیص و حذف از جدید ترین برنامه های ناخواسته.

با استفاده از صفحه کنترل برای حذف قطعات و نصب Media View Popup

 1. به صفحه کنترل بروید. در ویندوز ایکس پی/ویندوز ویستا/7 شروع -> کنترل پنل.سپس اضافه کردن/حذف برنامه ها. در ویندوز 8. کنترل پنل در کادر جستجو وارد کنید. در هر دو مورد شما ممکن است باید تایید کنید که شما مدیر این رایانه هستند.
 2. شما باید برای حذف همه چیز مربوط به نگاه رسانه رسانه بیننده 1.1 بیننده رسانه ها، و غیره. به طور پیش فرض, Yontoo, WebCake, از بین بردن هر چیزی “پس انداز” و یا “کوپن” مربوط به توصیه می کنم. اسکن با ضد برنامه های مخرب مانند Spyhunter.
 3. ببند کنترل پنل.

چگونه برای حذف Ads by Media View از اینترنت اکسپلورر

 1. Wench آیکون–> مدیریت افزودنیرا فشار دهید.
 2. برو از طریق نوار ابزارها و پسوندها. حذف مشاهده گر رسانه های مرتبط با یکی از آنهایی که شما نمی دانید و ساخته شده توسط گوگل و مایکروسافت و یاهو و اوراکل یا ادوبی.
 3. گزینه ها را ببندید.

چگونه به پاک کردن Media View Popups از فایرفاکس

 1. وارد مورد: افزونهدر زمینه آدرس.
 2. برو از طریق فهرست الحاقات و افزونه، حذف همه چیز مربوط به نمایشگر رسانه ها و آنهایی که شما را تشخیص. اگر شما نمی دانید که فرمت آن توسط موزیلا و گوگل و مایکروسافت و اوراکل یا ادوبی آن ساخته نشده است خوب شرط است که شما به آن نیاز.
 3. به صورت اختیاری فایرفاکس تنظیم مجدد:
 4. به فایرفاکس -> راهنما (کمک در منو برای کاربران OSX) بروید. به اطلاعات عیب یابی. سپس تنظیم مجدد فایرفاکس.

چگونه برای از بین بردن Ads by Media View از کروم

 1. Chrome://extensions را در قسمت آدرس وارد کنید.
 2. برو از طریق فهرست الحاقات و حذف برنامه های شما لازم نیست. اگر مطمئن نیستید، شما آنها را temporally غیر فعال می تواند.
 3. کروم راه اندازی مجدد.
 4. به صورت اختیاری, شما می توانید برایchrome://settings ، تنظیمات پیشرفته را فشار دهید، به پایین لیست رفته و بازنشانی تنظیمات مرورگررا فشار دهید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Media View Popup

پاسخ دهید