حذف Mediahit Browser

دسته‌بندی نشده

توصیه در حذف Mediahit Browser

Mediahit Browser ساخت مرورگر اینترنت رایگان در پلت فرم کروم که استفاده شده توسط توسعه دهندگان نرم افزار مشکوک شناخته شده است. برنامه Mediahit وب سایت رسمی browser.mediahint.com است اما نرم افزار نصب چندین نرم افزار رایگان برنامه های ترویج توزیع شده است. آن یافت شده است که Mediahit Browser توزیع اگر شما این مرورگر بر روی کامپیوتر و به طور معمول به خاطر پنجره های پاپ آپ مزاحم مرور اینترنت نمی تواند در کنار برنامه های تبلیغی و برنامه های مخرب، بنابراین، آن زمان به تجدید نظر در رفتار خود را مرور و توجه بیشتر به حفظ حریم خصوصی آنلاین شما است.

چرا که آنها ممکن است نصب برنامه های مختلف غیر قابل اعتماد می شود شما در برابر وب سایت های نا امن، در حال دیدن سایت توصیه می کنیم. اگر شما دسترسی به یک وب سایت نرم افزار رایگان توزیع برنامه های ناشناخته بدون انجام هر گونه پژوهش بر روی آنها نصب نکنید. به عنوان مثال، Mediahit Browser ممکن است به یک برنامه جذاب و مفید به نظر می رسد، اما حقیقت این است که برخی از فایل های این برنامه با برنامه های مخرب مانند ZvuZona، LoadMoney، و غیره ممکن است برخی از اثر در حریم خصوصی شما و عملکرد کامپیوتر آلوده است.

Mediahit Browser  حذف Mediahit Browser

علاوه بر این، هنگام نصب هر برنامه رایگان شما توجه نزدیک به فرایند نصب باید پرداخت. به عنوان مثال، نصب Mediahit ویژگی های یک جعبه است که از کاربر می پرسد که آیا او می خواهد برای تنظیم Mediahit به عنوان مرورگر پیش فرض. به منظور جلوگیری از این تغییر لازم برای لغو انتخاب جعبه است. همه در همه، توصیه می کنیم که Mediahit Browser را از سیستم حذف می کنید و هر چه زودتر شما آن بهتر را انجام دهد.

Mediahit Browser پورتلند رسانه ها با مسئولیت محدود منتشر شد اما فایل های برنامه به امضاء پنتاگون LLC. این برنامه های ناخواسته به عنوان غیر قابل شناسایی شده توسط برنامه های امنیتی بیش از 5 و به عنوان توله سگ تشخیص داده می شود.Pentagon.P امضا Downware.ZvyZona Win32.Trojn.Generic.a، و غیره.

چگونه به حذف Mediahit Browser

Mediahit Browser حذف آن, که شما می توانید در لغو پیدا برنامه در افزودن یا حذف برنامه ها اپلت است. در صورتی که شما در حال حذف برنامه Mediahit توسط خودتان شما می توانید دستورالعمل زیر را استفاده کنید اما توصیه می کنیم که شما پیاده سازی یک برنامه امنیتی معتبر. بنابراین توصیه می کنیم که شما پیاده سازی SpyHunter که می تواند حذف برنامه ناخواسته و به راحتی مبارزه با چندین برنامه های مخرب نیاز سیستم عامل محافظت در برابر تهدیدات بدافزارها و جاسوسافزار.

حذف Mediahit Browser

دانلود ابزار حذفبرای حذف Mediahit Browser

پاسخ دهید