حذف Melondrea Ads

دسته‌بندی نشده

Melondrea در نظر گرفته می شود برنامه adware زیرا این نرم افزار کاملا برای مقاصد تبلیغاتی ایجاد شده است. در بسیاری از موارد، آن را به سیستم بدون یک اجازه خواسته ارتشاح. این برنامه بهتر اینترنت مرور تجربه، رتبه وب سایت، خرید مقایسه و کوپن و محتوای آگهی بیشتر مربوطه را ارائه می دهد. با این حال، Melondrea hijacks مرورگرهای (اینترنت اکسپلورر, گوگل کروم, فایرفاکس و غیره) و تبلیغات خود را نشان می دهد که آیا کاربر آن می خواهد یا نه. هنگامی که Melondrea به سیستم کاربر نصب شده است، آن را بیشتر به نمایش تبلیغات بنر نوع مختلف تبلیغات جستجو پاپ آپ لینک متن و سایر اطلاعیه ها که به آن می تواند کمک به درایو ترافیک به سایت های مشکوک شروع می شود. توسعه دهندگان از این پسوند مرورگر شرکت SuperWeb LLC به نام دارد. وجود دارد تعدادی از برنامه های مشابه است که همچنین توسعه یافته توسط SuperWeb LLC، مانند AdvancedMark و Spadecast و Zonetrek یا گرداب جستجو. لطفا سعی کنید به ماندن از آنها.

چگونه Melondrea می تواند نفوذ به کامپیوتر من?

Melondrea ویروس و نوع مشابه از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم با نصب نرم افزار رایگان برای کامپیوتر به اضافه است. اگر شما دانلود و نصب رایگان نرم افزار، مانند پی دی اف تبدیل به دلیل شما می توانید بسته نرم افزاری از برنامه های ناخواسته رایگان یوتیوب ویدیو دانلود 2.1 و غیره توجه به تمام مراحل نصب و راه اندازی پرداخت. هنگام نصب نرم افزار شما با آن آشنا هستید بهتر است به روش نصب و راه اندازی پیشرفته یا سفارشی را انتخاب کنید و جلوگیری از نصب و راه اندازی نرم افزار غیر ضروری, افزونه و یا افزودنی است. حرکت نزولی یکی دیگر از این نرم افزار وجود دارد: ربودن مرورگر، Melondrea افزودنی آهنگ و پرونده همه را مرور اطلاعات و جمع آوری اطلاعات در مورد شما بازدید، زمان شما در صفحات خاص وب آدرس آی پی شما و حتی اطلاعات جستجوی شما صرف شده، مانند جستجو نمایش داده شد و غیره.

چگونه به حذف Melondrea

اگر شما متوجه تغییر مسیر Molondrea تبلیغات بازشو و مشابه مسائل مربوط به این برنامه، مراحل زیر کمک خواهد کرد شما را با خیال راحت و به سرعت این برنامه های ناخواسته را از سیستم حذف:

 • کامپیوتر خود را با ضد جاسوس افزار معتبر را بررسی کنید. ما توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunter یا برنامه های امنیتی معتبر دیگر. پس از اتمام یک اسکن حذف فایل های آلوده
 • نرم افزار ناشناخته از طریق لیست اضافه کردن/حذف برنامه ها را پاک کنید. برای آن، استفاده از این دستورالعمل:
 1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> -> برنامه های (و یا اضافه کردن/حذف برنامه ها) یک برنامه را پاک کنید.
 2. در اینجا، Melondrea و دیگر نوشته های ناشناخته به دنبال.
 3. “حذف تغییر” را انتخاب کنید و OK برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.
 • در نهایت، مرورگر خود را تنظیم مجدد:

اینترنت اکسپلورر:

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، دنده با کلیک روی نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
 2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 3. برو به ‘تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر -> “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس:

 1. باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
 2. اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.

گوگل کروم:

 1. Chrome دکمه منو را کلیک کنید, انتخاب کنید “ابزار”–> “ضمیمهها”, پیدا کردن پسوند های ناشناخته و حذف آنها را با کلیک کردن روی سطل آشغال.
 2. در حال حاضر–> “تنظیمات” را کلیک کنید “تنظیمات پیشرفته نشان می دهد”–> “تنظیم مجدد تنظیمات مرورگر” و “تنظیم مجدد” را کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Melondrea Ads

پاسخ دهید