حذف MetaSearch

Browser Hijacker

دستورالعمل در مورد حذف MetaSearch

MetaSearch برنامه مزاحم است که طبقه بندی به عنوان hijacker مرورگر است. آن را وارد رایانه بدون رضایت کاربران و باعث می شود تغییرات در تنظیمات Internet Explorer، موزیلا Firefox، Google Chrome و برخی از مرورگرهای دیگر. این برنامه بیش از مرورگرهای مختلف در همان زمان طول می کشد. شما به راحتی متوجه خواهید شد این hijacker به عنوان، اول از همه، آن صفحه اصلی و موتور های جستجو به MetaSearch.comتغییر می دهد.

برای استفاده از این صفحه به عنوان ارائه دهنده جستجوی اصلی خود به عنوان MetaSearch تبلیغ مختلف مربوط است و آن نه شما نتایج جستجو قابل ارائه توصیه نمی شود. بنابراین توصیه می شود برای حذف ویروس MetaSearch به محض این که شما آن را در هر یک از مرورگرهای خود را متوجه آن در واقع به امنیت و حریم خصوصی مسائل مربوط می شود. ویروس های MetaSearch hijacker مرورگر زیرا آن را با استفاده از روش های ناعادلانه برای نفوذ به رایانه و کاملا بیش از شما در حال دیدن سایت طول می کشد در نظر گرفته است. نه تنها آن شامل لینک متعدد و تبلیغات تجاری در بين نتايج جستجو, اما آن نیز هدایت کاربران به صفحات بالقوه خطرناک. در نتیجه, کامپیوتر شما ممکن است آلوده با نرم افزارهای مخرب و ویروس های دیگر.

metasearch removal حذف MetaSearch

دانلود ابزار حذفبرای حذف MetaSearch

چه بیشتر ویروس MetaSearch با دیگر برنامه های ناخواسته مانند ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، مرورگر پلاگین ها، و غیره نصب می شود. این برنامه ها می تواند جمع آوری اطلاعات مربوط به عادات مرور خود را، جستجو تاریخچه و حتی دسترسی به اطلاعات خصوصی خود را دریافت کنید. در واقع، شما خواهد شد مطرح به خطرات اضافی است که می تواند شما را به پروژه های مرتبط با بازاریابی مختلف شامل و غیر ممکن است به مرور منظم دیگر را.

ویروس MetaSearch همراه دیگر نرم افزار رایگان توزیع شده است. توجه که برخی از برنامه های کاربردی رایگان شما را به صفحه اصلی شما را به صفحات مختلف تغییر یا اضافه کردن برنامه های اضافی رایگان نشان می دهد. این تغییرات معمولا در یکی از مراحل نصب و یا در شرایط و موافقتنامه برنامه ذکر شده است. همیشه تردید در مورد آنها می شود. احتمال زیاد شما فقط چیزی بی فایده که فقط مشکلات برای شما ایجاد خواهد شد دانلود کنید.

اگر کامپیوتر شما در حال حاضر تحت تاثیر قرار, MetaSearch اسرع حذف کنید. در زیر شما می توانید آموزش است که توضیح می دهد که چگونه برای از بین بردن این hijacker از Internet Explorer، موزیلا Firefox، Google Chrome و صفری پیدا کنید. ساده ترین راه برای رفع این مشکل و حذف MetaSearch اسکن کامل سیستم با معتبر ضد برنامه های مخرب، به عنوان مثال، Spyhunter در حال اجرا است. شما ممکن است نیاز به بازیابی تنظیمات مرورگر خود را پس از آن به هر حال.

چگونه به حذف MetaSearch

چگونه برای حذف MetaSearch با استفاده از کنترل پنل ویندوز

هواپیماربایان و بسیاری از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مانند ویروس MetaSearch برخی از آنها را به عنوان برنامه های عادی ویندوز و همچنین به عنوان نرم افزار اضافی نصب کنید. این بخش از نرم افزارهای مخرب می توانید از پانل کنترل لغو نصب شود. برای دسترسی به آن، موارد زیر را انجام دهید.

  • شروع -> کنترل پنل (قدیمی تر ویندوز) یا کلید Windows را فشار دهید–> جستجو و وارد کنترل پنل (Windows 8)؛
  • برنامه لغو نصب را انتخاب کنید؛
  • برو از طریق فهرست برنامه های انتخاب مطالب مربوط به ویروس MetaSearch
  • دکمه حذف کلیک کنید.
  • در بسیاری از موارد ضد برنامه های مخرب بهتر تشخیص انگل مرتبط هستند، بنابراین توصیه می کنم نصب Spyhunter برای شناسایی برنامه های دیگر که ممکن است بخشی از این عفونت.

حذف MetaSearch

دانلود ابزار حذفبرای حذف MetaSearch

پاسخ دهید