حذف ویروس Microsoft Security Essential Alert

Malware

چگونه به خار چیدن رایانه پس از هشدار مایکروسافت ملزومات امنیتی جعلی

جعلی مایکروسافت ملزومات امنیتی هشدار ransomware که تلاش می کند به کاربران کامپیوتر unsuspecting به پرداخت برای غیر موجود payed مایکروسافت ملزومات امنیت ماژول اضافی “پویا حفاظت بلادرنگ” فوت و فن است. این کلاهبرداری توسط مجرمان اینترنتی است که پول ساخت از کاربران کامپیوتر است که برای حیله گری این ransomware می افتد و برای بروز رسانی MSE جعلی می پردازد ایجاد می شود. توجه کنید که مایکروسافت ملزومات امنیت برنامه آنتی ویروس رایگان ایجاد شده توسط مایکروسافت است، آن را به پرداخت پول برای به روز رسانی و یا هر چیز دیگری بپرسید نیست. مجرمان اینترنتی نام یک برنامه آنتی ویروس معتبر به پیام خود را مشروع تر به نظر می رسد بهره برداری هستند. وقتی این ransomware ارتشاح کامپیوتر خود شما خواهد بود قادر به دسترسی به دسکتاپ شما اومدی این نشان می دهد غیر عفونت های امنیتی موجود ظاهرا تشخیص داده بر روی کامپیوتر شما و شما برای به روز رسانی امنیتی MSE جعلی پرداخت کنید.

که در آن می تواند “Microsoft Security Essential Alert” دیدار منAccording

به کارشناسان امنیتی “Microsoft Security Essential Alert” می تواند در وب سایت های آلوده به ملاقات کرد. در بسیاری از موارد، این سایت پورتال انجمن غیر قانونی و یا سایت های قمار است. با این حال، شما همچنین باید بدانید که صاحبان سایت ها گاهی مشروع هیچ نظری ندارم که وب سایت خود را دارد توسط چنین اومدی آلوده بنابراین شما آنها را سرزنش نیست بسیار است. این هشدار جعلی مورد تهدیدات مختلف است که به آن به منظور جلوگیری از سقوط سیستم تمیز دهد و به کامپیوتر آلوده به دنبال گزارش می دهد. اگر ببینید که ظاهر Microsoft Security Essential Alert، چرا که آن را تنها به دستگاه شما آلوده دنبال با این حال، شما باید آن را نادیده. در اینجا به نظر میرسد چگونه مانند:

microsoft security essentials alert حذف ویروس Microsoft Security Essential Alert این ransomware کمی متفاوت از دیگران است که فعالانه کاربران اینترنت در سراسر جهان، در حالی که دیگر ransomware نام مقامات استفاده می کند و می گوید که شما مجبور به پرداخت جریمه نقدی برای توزیع محتوای حق کپی رایت، این کلاهبرداری تلاش می کند به کاربران کامپیوتر فروش یک بروز رسانی امنیتی غیر موجود و با استفاده از نام نرم افزار آنتی ویروس آلوده است. پیام های فریبنده در این ransomware استفاده می شود نیز ایالات پس روش گمراه کننده مورد استفاده برای فریب کاربران کامپیوتر شبیه به آنهایی که مورد استفاده در برنامه های آنتی ویروس جعلی است که کامپیوتر شما بسیار با ویروس آلوده است. در واقع هیچ یک از عفونت امنیتی که توسط این قفل روی صفحه نمایش نشان داد واقع بر روی کامپیوتر شما وجود داشته باشد، این پیام را نادیده بگیرد و برای این بروز رسانی مایکروسافت ملزومات امنیتی جعلی پرداخت نمی.

mse computer status at risk حذف ویروس Microsoft Security Essential Alert این پیام آن را کلاهبرداری کل – مایکروسافت امنیت ضروری هرگز می پرسد برای پرداخت آن اعتماد ندارند به روز رسانی. توجه کنید که این ransomware می توانید پیام گمراه کننده آن را به زبان خود با استفاده از آدرس IP کامپیوتر خود را ترجمه کنید. به عنوان مثال کاربران کامپیوتر است که در آلمان زندگی می کند این پیام زبان مادری خود را ببینید. برای حذف این اومدی از کامپیوتر شما استفاده از راهنمای ارائه شده حذف: پیام نشان داده شده در جعلی مایکروسافت ملزومات امنیتی هشدار:

مایکروسافت امنیتی هشدار ملزومات سیستم شما دلایل امنیتی مسدود شده است. مایکروسافت ملزومات امنیتی شناسایی تهدیدات بالقوه! سیستم شما سطح بحرانی امنیتی به دلیل بازدید از سایتهای با محتوای پورنوگرافی و آلوده رسیده است. استفاده از بیشتر آن ممکن است منجر به فروپاشی سیستم و از دست دادن کامل اطلاعات. برای بازگرداندن عملکرد سیستم ویندوز شما، شما نیاز به دانلود و نصب ماژول اضافی از حفاظت بلادرنگ پویا. این ماژول اختیاری پرداخت به روز رسانی برای سیستم های ویندوز به خصوص آلوده است. آن علت کاهش سرعت سیستم ارتباط با حضور دشوار در بر داشت حذف نرم افزار مخرب جلوگیری از سقوط سیستم و ایجاد ثبات در آن عملیات. توصیه: دانلود و نصب ماژول حفاظت پیشگیرانه. وضعیت رایانه – در معرض خطر به نصب این بروز رسانی لطفا درج زیر Ukash یا Paysafecard کوپن پین کد. شما می توانید خرید این کوپن در نزدیک ترین سالن مطبوعات Inmedio، کافه Inmedio رله و 1 دقیقه. پس از پرداخت شما انجام شده است، کامپیوتر شما خواهد شد بلافاصله بروز و محافظت می شود، همه تروجان ها و ویروس ها حذف خواهد شد.

نحوه حذف ‘ Microsoft Security Essential Alert?

به یاد داشته باشید، واقعی نرم افزار مایکروسافت امنیت ملزومات برای نصب یا بروز چیزی، بنابراین شما باید چشم پوشی ‘Microsoft Security Essential Alert’ اگر به نظر می رسد بر روی کامپیوتر شما ارائه نمی دهد. اگر شما بر روی آن کلیک و نصب چیزی (به احتمال زیاد یکی از این انگل Braviax)، اجرای یک اسکن کامل سیستم با Spyhunter.

اگر نصب مسدود شده است سعی کنید استفاده از این دستورالعمل حذف:

removal instructions en حذف ویروس Microsoft Security Essential Alert

پاسخ دهید