حذف Midicair Toolbar

Browser Hijacker

Midicair Toolbar چیست؟

Midicair Toolbar hijacker مرورگر است که می تواند نصب شده برای اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم همراه با نرم افزار رایگان است. شما فقط آن را متوجه آن پس تبلیغات یک نوار ابزار جدید به مرورگر خود ارائه دهنده جستجو و صفحه اصلی خود را به search.conduit.com تغییر می دهد و باعث می شود برخی از تغییرات.

Midicair Toolbar برنامه مزاحم آن تن از تبلیغات را نمایش می دهد در حالی که شما در حال دیدن سایت اینترنت و در حالی که شما در حال تلاش به برخی از جستجو و یا بازدید از وب سایت های مورد علاقه خود را دائما به شما ریدایرکت است. مشکل این مورد آن است که می تواند شما را به برخی از وب سایت های آلوده منجر. علاوه بر این بسیار آزار دهنده و نگران کننده است.

Midicair Toolbar رسما برنامه های ناخواسته نامیده می شود است.

آن آسیب مستقیم به سیستم ندارد اما با استفاده از روش های نامناسب به داخل سیستم و باعث می شود شما بازدید از وب سایت های ناخواسته. چه تر است, این برنامه اطلاعات مورد که صفحات شما بیشتر اوقات در حال دیدن چه هستند جستجو ها و چیزهای مشابه می نماید.

چگونه برای حذف Midicair Toolbar

کارشناسان امنیتی توصیه می کنیم از بین بردن Midicair Toolbar هنگامی که شما آن را در مرورگر خود توجه کنید. رفتن به کنترل پنل -> افزودن و حذف برنامه ها لیست و حذف آن از وجود دارد. شما همچنین باید بررسی برنامه های افزودنی مرورگر اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم و حذف آن از وجود دارد. اگر نمی بینید آن ذکر شده، شما باید با استفاده از ابزار antimalware مانند Spyhunter و رایانه خود را با آن اسکن. اگر شما تا به حال مسائل هدایت، شما ممکن است نیاز به تنظیم مجدد صفحه اصلی خود و جستجو در موتور به یکی از شما را قبل از استفاده:

در اینترنت اکسپلورر:

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید;
 2. زیر را انجام دهید: در IE8 9 ارائه دهندگان جستجو مدیریت را انتخاب کنید، کلیک کنید در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو;
 3. Midicair Toolbar را از لیست حذف کنید.

در فایرفاکس:

 1. وارد کردن “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات باز می شود.
 2. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 3. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 4. “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 5. جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.

در گوگل کروم:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیمات را انتخاب کنید;
 3. اصول اولیه را انتخاب کنید–> مدیریت جستجو موتور;
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف;
 5. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

لطفا توجه داشته باشید، بسیار مهم است به عنوان آن ممکن است به سیستم شما رو آلوده با ویروس در حالی که داشتن آن به اسکن رایانه شما با یک برنامه قابل اعتماد antimalware پس از Midicair Toolbar برداشته است.دانلود ابزار حذفبرای حذف Midicair Toolbar

پاسخ دهید