حذف MindDabble

Browser Hijacker

MindDabble چیست؟

MindDabble افزونه مرورگر است که می تواند به مرورگر اینترنت اکسپلورر یا موزیلا فایرفاکس اضافه شده است. برنامه Mindspark شبکه تعاملی است که مسئول چند مرورگر امکانات دیگر نیز طراحی شده است. این برنامه به ارائه دسترسی سریع به چند وب سایت، بنابراین شما به راحتی می توانید ببینید آب و هوا گزارش بازی بازی های آنلاین و به همین ترتیب می گوید. با وجود برخی از گزینه های خوب، MindDabble تغییرات ناخواسته برخی از تنظیمات مرورگر خود را که منجر به بسیاری از اقدامات به اتفاق می افتد بر روی کامپیوتر شما.

چگونه کار می کند MindDabble؟

اول از همه این تغییرات صفحه اصلی خود را به home.mywebsearch.com و مجموعه ارائه دهنده جستجوی پیش فرض خود را به جستجو در وب من. اول از همه، آن را بسیار آزار دهنده است به خصوص اگر شما به یک وب سایت خاص هنگامی که شما شروع به فعالیت های خود را مرور استفاده می شود. دوم، این ارائه دهنده جستجو شامل تعداد زیادی از وب سایت های تحت حمایت علی رغم آنچه جستجو شما را. MindDabble تلاش برای افزایش ترافیک به چند وب سایت است.

شما باید همچنین می دانیم، این برنامه قادر به پیگیری فعالیت های خود را مرور و ثبت اطلاعات مربوط به وب سایت شما بازدید می سوالات شما را، و حتی اطلاعات حساس خود را نشان می دهد جستجو است. هدف از این عمدتا مبتنی بر بازاریابی است. MindDabble این اطلاعات به اشخاص ثالث ارسال می توانید که آن بیشتر استفاده می شود.

MindDabble حذف

شما برای حذف MindDabble از کامپیوتر شما بدون داشتن هر گونه شک و تردید توصیه می شود. اگرچه نرم افزارهای مخرب نیست، آن را وارد رایانه با استفاده از روش های ناعادلانه و به ارمغان می آورد بسیاری از ناراحتی برای کاربران. این طبقه بندی به عنوان برنامه های ناخواسته است که باید برداشته شود. در زیر ما دستورالعمل نحوه حذف MindDabble اگر شما آن را بر روی کامپیوتر شما متوجه ارائه: اسکن کامپیوتر شما با استفاده از برنامه antimalware که هواپیماربایان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و مرورگر حذف. ما توصیه می کنیم با استفاده از Spyhunter. رفتن به کنترل پنل > افزودن و حذف برنامه ها–> بررسی اگر وجود دارد هر گونه برنامه های ناآشنا مربوط به MindDabble. اگر شما هر گونه، آنها را حذف کنید. همچنین توصیه می شود برای حذف هر برنامه نصب شده در همان روز.

حذف از نوار ابزار از تمام مرورگرهای اینترنت:

  • برای اینترنت اکسپلورر: برو به “ابزار” (و یا نماد چرخ دنده در اینترنت اکسپلورر 9)، -> “مدیریت افزودنی”. دنبال MindDabble و آن را غیر فعال.
  • برای گوگل کروم: کلیک بر روی نماد آچار یا میله در بالا سمت راست از روی صفحه نمایش; رفتن به “ابزار”–> “ضمیمهها”. اگر شما هر پسوند مربوط به MindDabble، با کلیک بر روی یک سطل زباله می تواند آیکون در کنار آنها.
  • برای موزیلا فایرفاکس: رفتن به “ابزار”–> “افزودنی”–> “ضمیمهها”. اگر شما هر پسوند مربوط به MindDabble، آنها را غیرفعال کنید.

اگر صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را به یکی از شما همیشه استفاده تغییر را بررسی کنید. اگر شما هر گونه آدرس ناآشنا، آن را با خود را، جایگزین مانند google.com.دانلود ابزار حذفبرای حذف MindDabble

پاسخ دهید