حذف Mini001 Toolbar

دسته‌بندی نشده

Mini001 Toolbar دستورالعمل حذف

Mini001 Toolbar است افزونه مرورگر است که می تواند بر روی کامپیوتر خود بدون آن وجود دانلود ظاهر شود. که این توزیع شامل نرم افزار شخص ثالث که معمولا با ارسال رایگان پر شده است. اگر می خواهید برای جلوگیری از دانلود این برنامه ها بر روی کامپیوتر شما باید تنها روش “سفارشی” یا “پیشرفته” نصب را انتخاب کنید. در غیر این صورت، شما اجازه می دهد Mini001 Toolbar را نصب.

این برنامه تمام مرورگرهای اینترنت اصلی، از جمله اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم اشغال به محض این که آن را داخل سیستم می شود. علاوه بر این، ممکن است همچنین موتور جستجوی پیش فرض خود را به search.conduit.com تغییر دهید، نشان دادن تبلیغات پاپ آپ تجاری و آغاز فعالیت های مشابه است که نباید نادیده گرفته میشوند. اگر Mini001 Toolbar بر روی کامپیوتر شما دانلود می کند شما باید آن را از آنجا پاک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Mini001 Toolbar

Mini001 Toolbar hijacker مرورگر است که به رایانه های همراه با نرم افزار رایگان است که شما می توانید از Intenret توزیع شده است. یک بار داخل, برنامه تغییر تنظیمات مرورگر خود را. این مجموعه صفحه اصلی خود را به search.conduit.com و شما پیش فرض موتور جستجو به جستجو در وب سفارشی. این تغییرات فقط تحریک کننده هستند اما آنها کاملا تغییر تجربه.

Mini001 Toolbar تغییر نتایج جستجوی خود را از جمله تن از وب سایت های تحت حمایت. به این ترتیب این برنامه برای افزایش ترافیک سایت و رتبه بندی صفحه خود انتظار دارد. آن نیز ممکن است جمع آوری اطلاعات در مورد پرسش های جستجو و وب سایت هایی که شما در حال دیدن. Mini001 Toolbar می توانید این اطلاعات را به اشخاص ثالث ارسال و بعد آن برای بازاریابی استفاده می شود.

چگونه می توانند رایانه من وارد من Mini001 Toolbar

ما در حال حاضر در مورد Mini001 Toolbar ذکر شده است نفوذ است که از نزدیک مربوط به نرم افزار و شاخه است. با این حال، این برنامه همچنین رایانه شما بعد از دانلود آن را درست مثل هر برنامه دیگر توانید وارد کنید. در flashgame.ourtoolbar.com و وب سایت های دیگر در دسترس است اما ما توصیه نمی دانلود آن بر روی کامپیوتر شما. شما باید برای ابزار بازی بیشتر معتبر است که آیا تغییر تنظیمات رایانه، اعلان های تجاری نشان می دهد و باعث فعالیت های مشابه نگاه کنید. که آن نیز ممکن است برای جمع آوری اطلاعات مورد جستجو و وب سایت های مورد علاقه و چیزهای مشابه خود را مجموعه ای علاوه بر این، شما همچنین حذر باید. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از این, شما باید Mini001 Toolbar از ماشین خود را حذف کنید. برای آن، این راهنما را دنبال کنید:

شما باید جلوگیری از نصب ابزارهایی به عنوان است که مشکل نیست. Mini001 Toolbar و بسیاری از بیشتر شبیه برنامه های ناخواسته همراه با کلیپ بازیکن های مختلف و نرم افزار رایگان مشابه آمده است. هر بار که نصب چنین ابزار حاصل به دقت مراحل نصب را دنبال کنید و سعی کنید برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه برنامه های اضافی همراه. رد هر گونه دریافت که مورد نمی دانم.

چگونه برای حذف Mini001 Toolbar

ما باید توجه داشته باشید شما بر روی رایانه شما می خواهید به ترک آن می تواند که Mini001 Toolbar نیست بنابراین ویروس یا بدافزار است. Mini001 Toolbar را از رایانه خود حذف، رفتن به کنترل پنل -> افزودن و حذف برنامه ها لیست و حذف آن از وجود دارد. شما همچنین باید بررسی برنامه های افزودنی مرورگر اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم و حذف آن از وجود دارد. اگر نمی بینید آن ذکر شده، شما باید با استفاده از ابزار antimalware مانند Spyhunter و رایانه خود را با آن اسکن. اگر شما تا به حال مسائل هدایت، شما ممکن است نیاز به تنظیم مجدد صفحه اصلی خود و جستجو در موتور به یکی از شما را قبل از استفاده:

 • نوار ابزار Mini001 از طریق اضافه کردن/حذف برنامه ها را پاک کنید:
 1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> -> برنامه های (و یا اضافه کردن/حذف برنامه ها) یک برنامه را پاک کنید.
 2. در اینجا به دنبال Mini001 نوار جستجو محافظت از مجرا مجرا و مشابه نوشته و “لغو نصب/تغییر” را انتخاب کنید.
 3. برای ذخیره تغییرات روی تأیید کلیک کنید.
 • Mini001 Toolbar افزودنی حذف از مرورگرهای اینترنت اکسپلورر و موزیلا فایرفاکس:

اینترنت اکسپلورر:

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، “ابزار”–> “افزودنی های مدیریت–> ‘نوار ابزارها و پسوندها’ و حذف نوار ابزار Mini001، حفاظت از جستجو توسط مجرا، مجرا و نوشته های دیگر که ممکن است برای شما ناشناخته باشد.
 2. کلیک کنید ” ابزار -> ‘مدیریت افزونه’–> ارائه دهندگان جستجو و موتور جستجوی شما استفاده می شود قبل از به جای مجرا جستجو را انتخاب کنید.

موزیلا فایرفاکس:

 1. موزیلا فایرفاکس را باز, برو “ابزار”–> “افزودنی”–> ‘پسوند’; پیدا کردن نوار ابزار Mini001، حفاظت از جستجو توسط مجرا، مجرا و دیگر نوشته های ناشناخته و کلیک کنید “حذف برنامه”.
 2. “ابزار”–> “گزینه ها” و تنظیم مجدد صفحه اصلی راه اندازی google.com yahoo.com و یا مشابه صفحه جستجو.

گوگل کروم:

 1. Chrome دکمه منو را کلیک کنید, انتخاب کنید “ابزار”–> “پسوند”، پیدا کردن نوار ابزار Mini001، حفاظت از جستجو توسط مجرا، مجرا و سایر پسوندهای ناشناخته و حذف آنها را با کلیک کردن روی سطل.
 2. بدون کلیک کنید “تنظیمات”–> ‘مدیریت موتورهای جستجو و موتور جستجوی پیش فرض خود را تغییر دهید.
 • در نهایت، سیستم با انتشار ضد نرم افزارهای جاسوسی برای اطمینان حاصل کنید که رایانه شما از این ویروس اسکن. ما توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunter،

دانلود ابزار حذفبرای حذف Mini001 Toolbar

پاسخ دهید