حذف Mipony

دسته‌بندی نشده

Mipony چیست؟

Mipony به عنوان یک مدیر دانلود شما بهینه سازی شما کمک خواهد کرد که تبلیغ می شود. حتی صفحه وب رسمی خود Mipony.net که در آن شما می توانید برنامه را دانلود و اطلاعات در مورد ویژگی های آن از جمله عکس های صفحه نمایش و کتابچه راهنمای کاربر. چه آن نه در آن سایت می گویند با این حال، این واقعیت است که Mipony یک برنامه نرم افزار تبلیغاتی است. نرم افزار همچنین می تواند از cnet.com، softonic.com و دیگر سایت های مشابه دریافت می شود اما معمولا همراه با نرم افزار شخص ثالث رایگان می آید.

Mipony ممکن است برخی از ویژگی های مثبت، اما تبلیغات ثابت می شود یک مزاحم است که شما هیچ تمایلی برای مقابله با خیلی سریع، نه به ذکر است این واقعیت است که این آگهی شما به محتوای وب نا امن افشای ممکن است. توصیه می کنیم به Mipony را از رایانه خود حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Mipony

Mipony چگونه کار می کند؟

تابع اصلی از Mipony خود را از فایل های مختلف میزبانی صفحات وب مدیریت دانلودها است. این تنها دلیلی است که چرا شما آن را پیدا مفید می باشد. متاسفانه, ویژگی های منفی این برنامه ممکن است آنهایی که مثبت داشتن. این برنامه به عنوان سخت طبقه بندی شده است به دلیل تبلیغات، پاپ آپ، آگهی ها و لینک مرورگر Mipony است که با پر حمایت مالی. چرا که آنها نه توسط خود برنامه تایید آگهی شما را نمی توان اعتماد کرد. که بدان معنی است که اطلاعات ارائه شده در آنها به راحتی می تواند کاذب باشد. شما باید از این تبلیغات هر چقدر خوب ارائه می دهد به نظر می رسد ممکن است باقی بماند. بنابراین شما ندانسته مخرب بر روی کامپیوتر شما دانلود می توانید برنامه های مخرب اغلب به عنوان نرم افزار به روز رسانی و یا برنامه های مفید زیر یکی از لینک های خراب ترویج هستند.

Mipony حذف Mipony

شما همچنین باید نگه دارید در ذهن Mipony که ترویج چنین برنامه های ناخواسته به عنوان Metacrawler و Dealply است که می توانید تنظیمات مرورگر خود را بدون اجازه تان را تغییر دهید. اگر شما دانلود Mipony از آن صفحه رسمی شما با این برنامه ها ارائه خواهد شد. نیازی به گفتن نیست آنها را بر روی کامپیوتر خود خواهید. باید پاک کنید Mipony و در صورتی که شما در حال حاضر دریافت برنامه های کاربردی آن را ترویج آنها را نیز حذف کنید.

چگونه برای حذف Mipony از کامپیوتر من?

Mipony یک برنامه مخرب است که به معنی آن به راحتی می توانید از طریق کنترل پنل خاتمه یافته نیست. اگر شما می خواهید برای حذف Mipony دستی شما دستورالعمل های زیر مقاله استفاده کنید. شما می توانید همان دستورالعمل برای از بین بردن برنامه های ناخواسته دیگر استفاده کنید. شما باید به مشکلات آنها تشخیص شما می توانید اسکنر تروجان است که که می تواند برای شما دانلود. به منظور اطمینان از ایمنی کامل کامپیوتر شما نیز ابزار حذف تروجان برای خلاص شدن از شر برنامه های ناخواسته و محافظت از سیستم شما را از تهدیدات مشابه در آینده استفاده کنید.

حذف Mipony

خاتمه Mipony از ویندوز 8

جستجو -> کنترل پنل -> حذف -> برنامه Mipony -> حذف

از بین بردن Mipony از ویندوز ایکس پی

شروع -> کنترل پنل -> افزودن یا حذف برنامه ها -> Mipony -> حذف

خلاص شدن از شر Mipony از ویندوز 7 و ویستا

شروع -> کنترل پنل -> حذف -> برنامه Mipony -> حذف.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Mipony

پاسخ دهید