MIXI.DJ Toolbar حذف

دسته‌بندی نشده

MIXI.DJ Toolbar

چیست؟
MIXI.DJ Toolbar برنامه ای که به سیستم خود را ناخواسته نصب کنید می توانید است. این اتفاق می افتد آن را به عنوان ده ها به همراه با نرم افزارهای دیگر که معمولا از طریق اینترنت رایگان دریافت است. اگر چه شما می توانید از این برنامه ها به سادگی توسط بیشتر مراقب باشید زمانی که شما از نصب بعضی از برنامه های دیگر. همیشه چه افزودنیهای شما برای نصب و برداشتن علامتگذاری همه چیز را که نمی خواهید نصب ارائه شده را بررسی کنید.

MIXI.DJ Toolbar برخی از تغییرات در تنظیمات مرورگر خود را می سازد. معمولا، شما خواهد شد که صفحه اصلی خود را تغییر و تغییر پیش فرض جستجو را مشاهده کنید. جدا که فرم، شما می توانید از تن دریافت آگهی های حاوی پیام های ترویج وب سایت و یا خدمات خاص رنج می برند. آن نیز می تواند باعث تغییر مسیر به سایت های ناخواسته. به طور کلی، MIXI.DJ Toolbar علت تنها مشکلات و هر گونه ابزار مفید را فراهم نیست.

MIXI.DJ Toolbar است مرتبط با برنامه های مالتی مدیا

MIXI.DJ Toolbar است با یک برنامه چند رسانه ای همراه. برچسب به عنوان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، برخی فکر که آن را یک تهدید است. این ویروس یا نوعی از نرم افزارهای مخرب است اما آن صفات تهاجمی حمل. نوار ابزار می توانید بر روی کامپیوتر نصب ناخواسته می آید دلیل آن است که اغلب به عنوان نرم افزار بسته بندی شده به برنامه ترین دانلود. به طور خلاصه، شما باید شانس بیشتری از نصب MIXI.DJ Toolbar توسط بارگذاری برنامه هایی که آنلاین به دست آورد. به عنوان سخت حمل MIXI.DJ Toolbar تغییرات بر روی کامپیوتر. آن را تا حد زیادی تحت تاثیر مرورگر اینترنت. صفحه اصلی معمولا برای نشان دادن جعبه جستجو Mixi.DJ که با استفاده از موتور بینگ تغییر می یابد. علاوه بر این، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم می افزاید: یک نوار ابزار در مرورگر های مختلف دکمه ها و کلید های میانبر به سایت های وب شناخته شده و خدمات آنلاین شامل.

بنابراین، ما برخی از نمایش داده شد در دستورالعمل حذف برای این سخت دریافت می کنند. در این پست شامل روش برای حذف MIXI.DJ Toolbar پلاگین ها و الحاقات از مرورگر مانند اینترنت اکسپلورر و گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس است. راهنمای مطمئن که وجود خواهد داشت هیچ موردی بیشتر چپ سخت بر روی کامپیوتر را به دقت دنبال کنید.

MIXI.DJ Toolbar حذف مراحل

حتی اگر نمی شود یک برنامه مخرب در نظر گرفته, شما به زودی واقعا این نوار ابزار ناراحت دریافت خواهد شد. به همین دلیل شما هنوز باید صبر کنید و به محض این که شما آن را بر روی سیستم خود شناسایی حذف MIXI.DJ Toolbar. اول از همه باید به آن فرم کنترل پنل ویندوز را پاک کنید. رفتن به شروع -> کنترل پنل, کلیک کنید “حذف برنامه” سازمان ملل متحد سازمان ملل برنامه های منطقه. MIXI.DJ Toolbar به دنبال يک دکمه کنار آن کلیک کنید از لغو نصب/تغییر و لیست. بسته به نوع مرورگر شما با استفاده از شما نیز برای حذف افزودنی MIXI.DJ Toolbar و پسوند داشته باشد.

چگونه برای حذف MIXI.DJ Toolbar از اینترنت اکسپلورر:

  • باز کردن اینترنت اکسپلورر و رفتن به ‘ابزار”–”مدیریت افزودنی.’
  • ‘نوار ابزارها و پسوندها’ را انتخاب کنید و همه چیز مربوط به MIXI.DJ Toolbar از لیست حذف کنید.
  • انتخاب ارائه دهندگان جستجو – موتور جستجو شما را قبل از استفاده می شود را انتخاب و آن را ارائه دهنده جستجوی پیش فرض. علاوه بر این، “جستجوی وب را انتخاب کنید، کلیک کنید ‘غیرفعال کردن پیشنهادات’ برای غیرفعال کردن آن.
  • “ابزار”–گزینه های اینترنت بروید و بند ‘عمومی’ کلیک کنید ‘استفاده از پیش فرض’ را انتخاب کنید یا خود را وب سایت نام google.com یا دیگر را وارد کنید. در نهایت، ‘خوب’ برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

چگونه برای حذف MIXI.DJ Toolbar از موزیلا فایرفاکس:

  • موزیلا فایرفاکس باز، “ابزار” → “افزودنی”.
  • انتخاب کنید “پسوند”-MIXI.DJ Toolbar و “حذف برنامه” کلیک کنید.
  • “ابزار”–”گزینه هاى” بروید. در نهایت، تنظیم مجدد صفحه اصلی راه اندازی و یا تغییر آن به google.com.

چگونه برای حذف MIXI.DJ Toolbar از Google Chrome:

  • کلیک بر روی آیکون “سفارشی کردن و کنترل گوگل کروم”، “گزینه ها” را انتخاب کنید.
  • ‘پایه’ گزینه را انتخاب کنید و تغییر صفحه اصلی Google Chrome برای google.com و یا هر مرورگر دیگر و سپس کلیک بر روی دکمه “مدیریت موتورهای جستجو…”.
  • ‘گوگل’ را انتخاب کنید و آن را به موتور جستجوی پیش فرض شما.

در نهایت توصیه می کنیم را به شما برای اجرای اسکن کامل سیستم با استفاده از برنامه ضد جاسوسی معتبر، به عنوان مثال، Spyhunter

دانلود ابزار حذفبرای حذف MIXI.DJ Toolbar حذف.

پاسخ دهید