حذف Mobogenie

دسته‌بندی نشده

Mobogenie چیست؟

دو نظر متفاوت درباره Mobogenie وجود دارد زیرا از یک طرف آن درمان به عنوان یک ابزار مفید است اما از سوی دیگر آن نیز به عنوان نرم افزار بالقوه نامطلوب توصیف می شود ممکن است. به طور کلی، Mobogenie برای کمک به شما در بهبود عکس خود را به اشتراک گذاری تجارب گفته شده است. از آنجایی که این نرم افزار سازگار نیست فقط با کامپیوتر اما با تلفن های هوشمند به عنوان جای تعجب نیست که چرا بسیاری از مردم را عمدا دانلود کرده Mobogenie به اسباب بازی خود را وجود دارد. با این حال شما باید بدانید که با تمام ویژگی های مثبت این برنامه ممکن است همچنین به شما ارائه با مقدار زیادی از پاپ آپ بالقوه خطرناک یا حتی ربودن اطلاعات شخصی شما.

ما حدس می زنم که شما قطعا می توانید پیدا کردن راه امن تر برای به اشتراک گذاشتن عکس های مختلف و انجام برخی از فعالیت های دیگر. بنابراین، به جای خطر در مورد امنیت سیستم های کامپیوتری خود را به حذف Mobogenie در حال حاضر شما توصیه می کنیم.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Mobogenie

چگونه Mobogenie توزیع شده است؟

با توجه به این واقعیت است که Mobogenie درخواست ویروس نیست شما به عمد این نرم افزار توسط خودتان از سایت رسمی و یا سایت های دانلود مختلف (به عنوان مثال، Cnet.com) می توانید دانلود. با این حال، در برخی موارد ممکن است این نرم افزار اضافی سفر همراه با فایل های رایگان دیگر بازیکنان فیلم و موسیقی و نرم افزار های دیگر که شما نیازی به پرداخت. شما باید به خاطر داشته باشید که در اغلب موارد برنامه های کاربردی مختلف است که بدون پرداخت هزینه به معنای واقعی کلمه می تواند به عنوان یک پلت فرم برای توزیع برخی از برنامه های ناخواسته عمل. بنابراین، قبل از دانلود و اجازه دادن به هر نوع فایل جدید برای شروع در حال اجرا در داخل کامپیوتر خود شما را به مطمئن شوید که عاری از هر گونه برنامه های اضافی است (مثال Mobogenie). علاوه بر این، شما حداقل باید توجه بیشتری به روند نصب و راه اندازی پرداخت اگر شما نیازی به پرداخت هر چیزی برای دانلود هر برنامه جدید شاید? به عبارت دیگر این معنی است که شما باید یکی از گزینه های پیشنهادی نصب (سفارشی یا پیشرفته) را انتخاب کنید و سپس پرش از طریق تمام مراحل جادوگر نصب. اگر شما دقت تجزیه و تحلیل اطلاعات تکمیلی شما قادر هستید تا فایل های اضافی نامطلوب بردارید.

mobo1 حذف Mobogenie

چرا شما باید بهتر Mobogenie را حذف کنید?

اگر صحبت کردن در مورد جنبه های منفی ارائه شده توسط این نرم افزار مربوط به ذکر است که اگر حتی است Mobogenie به عنوان عفونت خطرناک اما شما می توانید خطر واقعی از گرفتن یکی مطرح درمان نشود. به این معنی که با هم با کیفیت شما درک آنچه آن را به طور مستمر توسط پیام پاپ آپ ها و آگهی های مختلف مختل شود احساس می کند به اشتراک گذاری پیشرفته. علاوه بر آن، شما همچنین ممکن است احساس به طور مداوم به برخی از وب سایت دیگر از مورد نظر هدایت می شوید تجربه. علاوه بر این، شما همچنین باید امکان نظارت دائمی شود را در نظر. می توانید از Mobogenie قانون به طور بالقوه ناخواسته برنامه، به این معنی است که آن می تواند ربودن جلسات مرور و جستجوی خود را به منظور تولید مختلف حتی بیشتر تبلیغات و اطلاعیه ها اما این زمان مطابق با نیازهای شما. علاوه بر این, شما باید درباره فرصت فکر می کنم که این نرم افزار ظاهر ساده در واقع می تواند نظارت و ربودن اطلاعات شخصی شما نیز هست. ما واقعا شک اگر لازم است که Mobogenie را داخل کامپیوتر شما اجرا می شود اما تصمیم نهایی پس از برداشتن Mobogenie فقط شما بستگی دارد.

چگونه شما می توانید Mobogenie را حذف کنید؟

اگر شما در حال حاضر تصمیم به خلاص شدن از شر این نرم افزار بالقوه خطرناک باید دنبال کردن دستورالعمل های زیر ارائه شده. اول از همه، ما توصیه می کنیم شما را به خلاص شدن از این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم از سیستم کامپیوتر شما به صورت دستی:

Mobogenie از سیستم ویندوز خاتمه:

از بین بردن از ویندوز 8

1. اولا ترکیبی مطبوعات “کلید ویندوز + R” و صبر کنید تا ‘RUN’ بخش آپلود می شود.
2-در کادر محاوره ای شما باید به نوع “کنترل پنل” و سپس “تأیید” را انتخاب کنید.
3. پس از آن، انتخاب “حذف برنامه” بخش و نگاه مشکوک و ناخواسته برنامه های کاربردی.
4. هنگامی که شما مطلب نامطلوب نقطه, شما باید روی نرم افزار ناخواسته کلیک راست کنید و گزینه ‘حذف’ را انتخاب کنید.

از بین بردن از ویندوز ویستا و 7

1. اول از همه، دسترسی به منوی “آغاز” و وقتی منو باز می شود “صفحه کنترل” گزینه را انتخاب کنید.
2. پس از آن، گزینه “حذف برنامه” و جستجو برای نرم افزار ناخواسته (راست کلیک بر روی این برنامه شما می خواهید به حذف و از بین بردن آن) را انتخاب کنید.

از بین بردن از ویندوز ایکس پی

1. باز کردن منوی “آغاز” و به “کنترل پنل”.
2. پس از آن، به بخش “افزودن یا حذف برنامه ها” حرکت می کند و به دنبال هر مدخل مشکوک (از بین بردن با کمک گزینه ‘حذف’).

با این حال، شما باید به خاطر داشته باشید که بعد از روش دستي ضروری برای انجام اسکن کامل سیستم به مطمئن شوید که کامپیوتر شما هر گونه فایل های بدخیم دیگر اجرا نشد، دستورات است. یکی از بهترین برنامه های کاربردی به منظور اسکن اتوماتیک SpyHunter است. ما تضمین می کند شما به محض این که شما دانلود و نصب این برنامه که شما قادر به امن خواهد کار با رایانه خود را دوباره.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Mobogenie

پاسخ دهید