MossNet حذف

دسته‌بندی نشده

MossNet یک افزونه مرورگر رایگان است که تولید آگهی و کوپن های زمان خود را بر روی اینترنت را لذت بخش تر است. با این حال، بلافاصله پس از نصب برنامه شما که MossNet مفید از آن ادعا می شود متوجه ممکن است. MossNet وب آگهی ها و پنجره های بازشو و تبلیغات میان بافتی و پیشنهادات ویژه برخی از احتمال زیاد به هیچ چیز مشترکی با علاقه خود را مرور کرده است که تولید می کند. MossNet به عنوان یک برنامه نرم افزار تبلیغاتی در نظر گرفته و همانند بسیاری از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم برنامه های دیگر، از جمله WebSpades و مرور مارک و OutoBox و Surftastic، و غیره شناخته شده است

MossNet MossNet حذف

دانلود ابزار حذفبرای حذف MossNet

استفاده توسط تبلیغ کنندگان بسیاری است که چرا بعضی از تبلیغات ممکن است هیچ منافع شما حمایت. MossNet است نه مسئول محتوای تبلیغات; علاوه بر این، آن نیست وب سایت های شخص ثالث حکومت چرا که سیاست حفظ حریم خصوصی خود را دارند. همانطور که با ارتباط برقرار کردن با تبلیغات MossNet در معرض خطر خود را، شما باید بسیار دقیق در وب سایت های شخص ثالث است. همیشه شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی قبل از دانلود یا خرید چیزی از وب سایت ناشناخته را مرور کنید.

MossNet بازی های آنلاین و برنامه های کاربردی رایانه خرید وب سایت، خدمات و محصولات ترویج ممکن است. علاوه بر این، شما ممکن است ارائه با پنجره های بازشو مشکوک ادعا که شما برنده چند جایزه یا که شما ممکن است فرصتی برای برنده جایزه. ما توصیه می کنیم چرا که آنها به احتمال زیاد به با هدف بدست آوردن شما اطلاعات شخصی مانند آدرس پست الکترونیکی و شماره تلفن و یا شما به اشتراک برخی از خدمات که شما چنین پنجره های بازشو را نادیده گرفت. اگر نمی خواهید دریافت هرزنامه پست الکترونیکی و یا برخی از پیشنهادات تجاری از طریق تلفن، نادیده گرفتن تبلیغات MossNet و حذف نرم افزار از کامپیوتر.

MossNet همچنین رفتار آنلاین خود نظارت داشته باشند ممکن است. آن ممکن است ضبط عبارات جستجوی خود کلیک سابقه مرور خود را محل تقریبی نوع مرورگر و دیگر غیر-اطلاعات شناسایی شخصی. وقتی نصب MossNet برخی فهرست کوکی ها و یا فایل های دیگر را پیگیری ممکن است به رایانه شما برای نظارت بر چگونگی ارتباط برقرار کردن با برنامه نرم افزار تبلیغاتی ارسال. علاوه بر این، وب سایت ها به ترویج MossNet همچنین چگونه اینترنت استفاده می شود ممکن است علاقه مند. آنها ممکن است از تگ های پیکسل و کدهای جاوا اسکریپت و تکنیک های دیگر به دست آوردن اطلاعات در مورد الگوهای مرور خود را استفاده کنید.

شما به راحتی از MossNet می توانید خلاص و تبلیغات خود را با کمک از ابزار قدرتمند ضد جاسوس افزار. توصیه ما است که استفاده از SpyHunter به دلیل این نرم افزار می توانید به راحتی حذف MossNet و از تهدیدات مختلف کامپیوتر سیستم سپر است. در زیر شما دستورالعمل های ما است که شما باید به کمک برنامه ابزارهای تبلیغاتی مزاحم حذف، اما چگونه می خواهید برای محافظت از اطلاعات شخصی شما را پیدا? اگر می خواهید به خلاص شدن از شر MossNet و مرور اینترنت با خیال راحت به اجرای برنامه توصیه می شود در حال حاضر.

چگونه برای حذف MossNet

ویندوز ویستا و ویندوز 7

 1. شروعرا کلیک کنید.
 2. صفحه کنترلرا انتخاب کنید.
 3. حذف یک برنامهکلیک کنید.
 4. نرم افزار ناخواسته را حذف کنید.

ویندوز 8

 1. حرکت ماوس به گوشه پایین سمت چپ صفحه نمایش.
 2. کلیک راست کنید.
 3. صفحه کنترل کلیک کنید و سپس لغو نصب برنامهرا انتخاب کنید.
 4. نرم افزار ناخواسته را حذف کنید.

ویندوز ایکس پی

 1. باز کردن منوی شروع.
 2. کنترل پنلکلیک کنید.
 3. حذف یک برنامهرا انتخاب کنید.
 4. نرم افزار ناخواسته را حذف کنید.

پس از حذف برنامه ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، اسکن کامپیوتر معلوم که آیا همه اجزای سازنده از برنامه حذف می شوند. مطمئن نیستم چه اسکنر برای استفاده از? پیاده سازی که یکی از زیر، در دسترس به راحتی به بررسی سیستم و فراهم کردن شما با نتایج اسکن در هیچ زمان.دانلود ابزار حذفبرای حذف MossNet

پاسخ دهید