حذف Movie Wizard

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Movie Wizard

Movie Wizard به عنوان سخت طبقه بندی است. آن است که توسط توسعه جزیره کوچک توسعه داده شد و از همان خانواده به عنوان Meteoroids, زامبی هشدار و Blasteroids می آید. به گفته سازندگان این برنامه که باید برخی از توانایی های است که تجربه تماشای فیلم خود را بالا ببرد. و در واقع، برنامه می تواند چراغ اطراف صفحه نمایش ویدیو جریان کم نور.

از آنجا که شما همیشه می توانید گزینه تمام صفحه با این حال، این تابع فوق العاده بی فایده به نظر می رسد. همچنین، این یک “مزیت” کاملا توسط معایب بسیار واقعی این برنامه تحت الشعاع قرار. خواندن این مقاله و شما درک چرا محققان ما را به حذف Movie Wizard توصیه.

Movie Wizard  حذف Movie Wizard

دانلود ابزار حذفبرای حذف Movie Wizard

Movie Wizard چکار می کند؟

نصب داوطلبانه محبوب ترین راه برای این سخت توزیع نیست، حتی اگر Movie Wizard برای دانلود در onlinemoviewizard.comدر دسترس است. معمولا کاربران این برنامه را داخل کامپیوتر خود را بعد از نصب نرم افزار را از صفحه های مشکوک شهرت پیدا کنید. روش آن با استفاده از بسته بندی نامیده می شود. هنگامی که کاربر به اندازه کافی توجه به مراحل نصب را پرداخت نمی کند موثر است. برای جلوگیری از چنین برنامه های کاربردی ناخواسته از ورود به کامپیوتر شما, شما باید همیشه نصب سفارشی و یا پیشرفته انتخاب کنید و به دنبال آن هر مرحله. چنین برنامه های مشکوک به داخل سیستم شما بدون اجازه شما اجازه ندهید. اگر آن موفق وارد کنید با وجود تلاش های خود را Movie Wizard بلافاصله حذف شده.

ابزارهای تبلیغاتی مزاحم این می تواند بسیار خطرناک برای ایمنی شما کامپیوتر. پول را با نمایش تبلیغات و ترویج وب سایت های اشخاص ثالث را بدست آورده است. حتی اگر آن نه به عنوان تحریک کننده به عنوان برخی از دیگران به نظر می رسد، Movie Wizard هنوز هم با آگهی های بازرگانی پاپ آپ و آگهی ها و در متن آگهی و پسر در ارائه به شما. شما همچنین باید بدانید که لینک های ارائه شده در تبلیغات می تواند نا امن. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم این قابلیت اطمینان از وب سایت آن را ترویج کنید. شما صفحه خراب شده را وارد کنید و با نرم افزارهای مخرب آلوده می. این امر می تواند هوشمند ماندن این تبلیغات و خلاص شدن از شر Movie Wizard خود را.

اطمینان حاصل شود که شما با تبلیغات نمایش داده شده را وسوسه خواهد کرد، Movie Wizard جمع آوری اطلاعات. این چک سابقه مرور خود را، سوابق صفحات مورد علاقه خود را نمایش داده شد جستجو آدرس IP و اطلاعات مشابه دیگر. که دانستن آن تبلیغات به نیازهای خود را شخصی کنید. مهم نیست که چگونه مفید تبلیغ ارائه شده به نظر می رسد, ما قویا توصیه به خودداری از کلیک کردن روی لینک ارائه شده.

چگونه به حذف Movie Wizard

Movie Wizard یک برنامه مفید نیست. در واقع این می تواند بسیار خطرناک برای سیستم شما. به منظور حفاظت از کامپیوتر خود شما باید Movie Wizard از بین بردن. آموزش در مورد چگونگی حذف Movie Wizard زیر این مقاله داده شده است. بعد از برداشتن Movie Wizard شما باید کامپیوتر خود را با قانونی ضد جاسوس اسکن کنید.

حذف Movie Wizard

ویندوز 8

  • حرکت مکان نما به گوشه سمت راست پایین صفحه نمایش و تنظیمات را انتخاب کنید.
  • باز کردن صفحه کنترل و حذف یک برنامه را انتخاب کنید.
  • پیدا کردن و خاتمه Movie Wizard.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و باز کردن منوی شروع.
  • حذف یک برنامه را انتخاب کنید و Movie Wizard را حذف کنید.

ویندوز ایکس پی

  • شروع کلیک کنید و به صفحه کنترل بروید.
  • را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها.
  • Movie Wizard را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Movie Wizard

پاسخ دهید