حذف Mr PC Cleaner

Fake Antispyware

حذف Mr PC Cleaner دستورالعمل حذف

اگر شما در حال تلاش برای افزایش سرعت کامپیوتر, افزایش عملکرد و خطاهای reoccurring، شما ممکن است علاقه مند در نصب Mr PC Cleaner. این برنامه در mrpccleaner.com تبلیغ می شود و شما وعده داده شده اگر شما نمایش داده شده دانلود کن دکمه را کلیک کنید که عملکرد رایانه بهبود خواهد شد. اگر شما توافق می کنید برای به اشتراک گذاشتن برخی از اطلاعات شخصی شما از جمله کشور، نام و نام خانوادگی، تلفن شماره و آدرس ایمیل که شما نرم افزار برای دانلود رایگان می آمده است. به محض این که شما ثبت نام شما با نصب کمک به شما در نصب CleanPC365 از cleanpc365.com ارائه شده است. Mr PC Cleaner برنامه مرتبط را حذف کنید?

Mr PC CLeaner حذف Mr PC Cleaner دانلود ابزار حذفبرای حذف Mr PC Cleaner

حتی اگر در صفحه رسمی این است نشان داد که Mr PC Cleaner در طراحی شده توسط CleanPC365, آن است که احتمال زیاد است که شما خواهد شد شگفت زده به کشف این برنامه ظاهر ناآشنا در حال اجرا در سیستم عامل است. حتی اگر CleanPC365 مشکوک همان سیاست حفظ حریم خصوصی زیر، فقط به خاطر شما احتمالا نه شما آن را بر روی کامپیوتر نصب شد آیا می دانید ما این طبقه به عنوان یک برنامه بالقوه نامطلوب بندی. صحبت کردن در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی ما محققان کشف کرده اند که توسعه دهندگان این برنامه که می تواند جمع آوری اطلاعات شخصی از طریق بررسی نمایش داده شده و فرم مسابقه آشکار. علاوه بر آن که نرم افزار Mr PC Cleaner وابسته به اشخاص ثالث است که در خدمت تبلیغات آنلاین فاش شده است.

آن بلافاصله شروع اسکن سیستم برای خطاهای موجود ظاهرا و تهدیدات وقتی نصب CleanPC365 بر روی کامپیوتر. اگر شما اسکن”خطاهای”، شما ممکن است مطلع می شود که نوشته های شما نیاز به حذف مسیر برنامه شما نیاز به تعمیر و اشتباهات دیگر شما نیاز به حضور وجود دارد. هنگامی که شما ثبت نام برای درخواست حتی اگر شما آن رایگان گفته شد، نرم افزار منتشر شده توسط چلسی LLC بازاریابی شما به پرداخت پول برای تمام اشتباهات موجود ظاهرا تعمیر کنید. شما این فعالیت مشکوک باید در نظر و خرید نسخه کامل ویژگی برنامه مشکوک توصیه نمی شود.

Mr PC Cleaner نرم افزارهای مرتبط را از سیستم عامل حذف شما نیاز به فکر امنیت مجازی خود را در اولین. اگر شما مشکوک نامطلوب نرم افزار بر روی کامپیوتر در حال اجرا، و شما مایل به اطمینان حاصل شود که آن را در برابر نرم افزارهای مخرب محافظت است در آینده، نصب بدافزار خودکار قابل تشخیص و حذف نرم افزار توصیه می. اگر شما اعتماد ابزار های امنیتی در حال اجرا بر روی کامپیوتر، حتی اگر توله سگ تشخیص داده اند آنها و یا شما فکر می کنید نیازی به نگه داشتن بدافزار خودکار حذف نرم افزار نصب شده بر روی سیستم – راهنماهای حذف Mr PC Cleaner کتابچه راهنمای کاربر را دنبال کنید.

حذف برنامه های ناخواسته

حذف از ویندوز ایکس پی:

  1. باز کردن منوی شروع از نوار وظیفه و دکمه کنترل پنل.
  2. دوبار کلیک کنید افزودن یا حذف برنامه ها ها.
  3. پیدا کردن نرم افزار می خواهید حذف کنید روی آن کلیک کنید و انتخاب حذف.

حذف از ویندوز ویستا و ویندوز 7:

  1. نوار وظیفه حرکت و کلیک بر روی آیکون منوی شروع .
  2. صفحه کنترل را انتخاب کنید و سپس کلیک کنید لغونصب یک برنامه،.
  3. راست کلیک بر روی نرم افزار شما مایل به حذف و انتخاب عزل.

از ویندوز 8 حذف کنید:

  1. راست کلیک کنید در منوی مترو UI برای باز کردن یک پنجره در پایین و انتخاب همه واژهنامه.
  2. باز کردن صفحه کنترل و حذف یک برنامه پیدا کردن لیست نرم افزار نصب شده کلیک کنید.
  3. در نهایت آن را انتخاب کنید و برنامه می خواهید حذف کنید کلیک راست کنید را پیدا کنید عزل.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Mr PC Cleaner

پاسخ دهید