حذف MSIL/Spy.Agent.B

Trojan

راهنمایی در مورد MSIL/Spy.Agent.BP برداشتن (حذف MSIL/Spy.Agent.B)

MSIL/Spy.Agent.BP عفونت تروجان است که به طور مستقیم مربوط به تروجان دیگری به نام MSIL/Agent.KX است. آن به یک تروجان خاص مراجعه نمی کند. بسیاری از keylogger تروجان عفونت وجود دارد که می تواند به عنوان MSIL/Spy.Agent.BP توسط برنامه ضد ویروس را شناسایی وجود دارد. مشکل ناشی زمانی که شما هیچ نظری ندارم که این تروجان در کامپیوتر شما.

اگر نمی MSIL/Spy.Agent.BP در زمان حذف این عفونت می تواند جمع آوری و ارسال اطلاعات حساس شما را به یک مرکز فرماندهی و کنترل از راه دور. بسته به چه دیگر مخرب عفونت آن را مربوط به MSIL/Spy.Agent.BP می تواند مقدار زیادی از آسیب شود.

دانلود ابزار حذفبرای حذف MSIL/Spy.Agent.B

راه های بسیاری برای دریافت آلوده به MSIL/Spy.Agent.BP که با بهره گیری از روش های متعدد توزیع وجود دارد. به عنوان مثال، فایل نصب تروجان می تواند پنهان در اسپم پیوست های ایمیل و فایل های تورنت یا فایل را به طور تصادفی از طریق درایو توسط دانلود دانلود کرده باشید. از زمانی که کاربران تروجان ها اغلب وانمود چیزی نیستند که آنها چیزی مخرب بر روی کامپیوتر خود نصب کنید زیرا درک نمی. نه به ذکر است که حفظ مشخصات پایین و کار در زمینه سیستم های خود را. آن را حتی سخت تر به اطلاع که چیزی وجود دارد اشتباه می کند.

وقتی MSIL/Spy.Agent.BP وارد کامپیوتر شما، برای هر بار اجرا می شود کامپیوتر خود را روشن; این تروجان یک ورودی جدید در رجیستری ویندوز را تنظیم می کند. همچنین این چندین فایل در دایرکتوری % درصد داده قطره. MSIL/Spy.Agent.BP عفونت مستقل نیست و این بدان معنی است که آن را نزدیک به دیگر تهدیدات رایانه مربوط است. پس از همه، آن را حاوی کد برنامه برای نرم افزارهای مخرب MSIL/Agent.KX. ذکر شده در بالا، MSIL/Spy.Agent.BP را به یک سرور از راه دور پشت سر خود دانلود داده های پیکربندی و نصب نرم افزارهای مخرب بیشتر بر روی کامپیوتر شما متصل می شود.

در حالی که آن را سخت به توجه کنید که شما با MSIL/Spy.Agent.BP در ابتدا آلوده این تروجان ایجاد و کد برنامه خود در فرآیند های مانند AppLaunch.exe یا vbc.exe اجرا می شود. اگر شما متوجه این فرآیندها از طریق مدیر وظیفه ویندوز است اول ثبت نام که از این رو، چیزی کاملا خاموش است. اگر چپ به دستگاه های خود MSIL/Spy.Agent.BP می توانید بدیهی است دانلود فایل از یک کامپیوتر از راه دور و اجرای این فایل های اجرایی. آن نیز ممکن است نمایش پنجره محاوره ای است که ممکن است برخی از اطلاعات نادرست باشد.

به عنوان یک keylogger تروجان, MSIL/Spy.Agent.BP می توانید تمام اطلاعاتی که شما وارد کنید در طی چند روز جمع آوری. اگر شما سایت های بانکی خود را در حالی که شما با این تروجان آلوده هستند، آن را بسیار محتمل است که MSIL/Spy.Agent.BP می تواند جمع آوری بانک logins و کلمه عبور خود را و سپس انتقال اطلاعات جمع آوری شده به هکر پشت این عفونت است.

نیازی به گفتن نیست، شما باید MSIL/Spy.Agent.BP را از رایانه خود حذف کنید، اما اگر شما به تلاش و مقابله با آن خود را ممکن است بیش از حد سخت کار. فقط اگر شما کارشناس امنیتی کامپیوتر دستي باید تلاش شود. در غیر این صورت، سرمایه گذاری در برنامه antimalware مشروع و MSIL/Spy.Agent.BP به طور خودکار حذف کنید. با یک ابزار امنیتی کامپیوتر شما قادر خواهید بود به خاتمه MSIL/Spy.Agent.B و تمام بالقوه عفونت های دیگر در همان زمان.

حذف MSIL/Spy.Agent.B

دانلود ابزار حذفبرای حذف MSIL/Spy.Agent.B

پاسخ دهید