My-Movie-Player.com Ads حذف

دسته‌بندی نشده

توصیه های در مورد چگونگی حذف My-Movie-Player.com pop-ups

تبلیغات پاپ آپ My-Movie-Player.com پیام های بازرگانی است که ممکن است شروع به ایجاد وقفه به مرور خود را دارد. پس مردم به صورت یک افزونه مرورگر وب ناعادلانه در رایانه های خود را در بسیاری از موارد، آنها ظاهر می شود. اگر شما نیست به اندازه کافی توجه به نصب برنامه های رایگان و به سادگی کلیک بر روی دکمه “بعدی” تا زمانی که دکمه “پایان” را نشان می دهد، شما نیز موافق می توانید به نصب این برنامه ناخواسته، پس مراقب باشید. به محض این که این ویروس My-Movie-Player.com نصب شده است، hijacks تمام مرورگرهای وب و نمایش اطلاعیه های پاپ آپ مستمر در طول مرور مردم شروع می شود.

دانلود ابزار حذفبرای حذف My-Movie-Player.com Ads

برخی از آنها گزارش مورد تخفیف برخی از آنها گزارش مورد گم شده به روز رسانی و ارائه آنها را فورا دانلود. ما به شدت توصیه نادیده گرفتن آنها را از آنجا که با کلیک کردن بر روی ‘دانلود’ یا ‘بروز رسانی’ را فشار دهید، شما به راحتی به adwares بیشتر روی رایانه خود نصب می توانید موافقت کنید.

چگونه My-Movie-Player.com تبلیغات بازشو ظاهر می شود بر روی کامپیوتر من?

My-Movie-Player.com hijacks سیستم و به محض این که آن آن ارتشاح آن تبلیغات پاپ آپ نمایش شروع می شود. زیرا آنها را به منظور بهبود تجربه مرور خود را وعده گاهی مردم عمدا چنین برنامه هایی در رایانه های خود نصب کنید. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از تغییر مسیر My-Movie-Player.com، مزاحم پاپ آپ تبلیغاتی، سیستم کند با این حال، ما توصیه می کنند که نمی فراز و کارهای مشابه. علاوه بر این، این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم نیز سیستم شما پس از نصب برنامه های رایگان بر روی آن و عدم نظارت بر روند نصب و راه اندازی آنها را وارد کنید. به منظور اجتناب از که, شما همیشه باید چک دو برنامه شما در حال تلاش برای نصب.

My movie player.comjpg My Movie Player.com Ads حذف

علاوه بر این، با دقت مانیتور هر مرحله نصب و حذف تمام علامت که ادعا می کنند که شما را به نصب این برنامه ناخواسته در کامپیوتر شما موافقت می کنید. اگر شما متوجه My-Movie-Player.com تبلیغات پاپ آپ و سایر مطالب ناخواسته در طول مرور خود را، شما باید دنبال این مراحل است که شما را به تعمیر کامپیوتر شما کمک خواهد کرد. وقتی که می آید شانس اول My-Movie-Player.com از کامپیوتر شما از بین بردن.

چگونه برای حذف My-Movie-Player.com

My-Movie-Player.com رایانه شما نمی توانید. با این حال، آن به راحتی توسط مجرمان اینترنتی دیگر adwares نصب بر روی سیستم شما را سوء استفاده شود می تواند.

به منظور خلاص شدن از آگهی های غیرقابل اعتماد و مزاحم فعالیت های آن، شما باید این مراحل را دنبال کنید:

نرم افزار رایگان که مربوط به این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم حذف کنید:

 • شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> حذف یک برنامه.
 • هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو نصب برنامه، برنامه به تازگی نصب شده/نا آشنا مانند HD مجموع به همراه، RemoveThaeAdAopp، UTUobEAdaBlock، SafeSaver، SupTab، ValueApps، اب نبات چوبی، نسخه به روز نرم افزار، DP1815، پخش ویدئو، تبدیل فایل های رایگان Plus HD 1.3 BetterSurf قابل اعتماد وب سایت PassShow، LyricsBuddy-1، Y My-Movie-Player.com به دنبال 1.2, Media Player 1.1, صرفه جویی در گاو نر, Feven طرفدار 1.1، Websteroids و صرفه جویی در گاو و HD-Plus 3.5 و پاسخ markit و مشابه نوشته ناشناخته.
 • “حذف برنامه” کلیک کنید و سپس OK برای ذخیره تغییرات.

My-Movie-Player.com از مرورگر سیستم خود را پاک کنید:

اینترنت اکسپلورر:

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، دنده با کلیک روی نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
 2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 3. برو به ‘تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر -> “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.
 5. صفحه اصلی خود را تغییر دهید.

موزیلا فایرفاکس:

 1. باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
 2. اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.
 3. در نهایت، صفحه اصلی خود را تغییر دهید.

گوگل کروم:

 1. کلیک کنید دکمه منو کروم در مرورگر گوگل کروم,–> تنظیمات را انتخاب کنید تنظیمات پیشرفته نشان می دهد.
 2. دکمه بازنشانی تنظیمات مرورگر در اینجا را نگاه کنید.
 3. “برای تکمیل این وظیفه تنظیم مجدد” را کلیک کنید.

اسکن کامپیوتر خود را با ضد جاسوس افزار قابل اعتماد. در این مورد، شما می توانید SpyHunter را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف My-Movie-Player.com Ads

پاسخ دهید