MyAllSearch.com حذف

دسته‌بندی نشده

MyAllSearch.com تغییر مسیر ویروس راهنمایی حذف

MyAllSearch.com ویروس hijacker مرورگر است که مخفیانه ارتشاح به اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم و جایگزین ارائه دهنده جستجوی پیش فرض است. از آن زمان شما را همه نتایج تجاری از جمله آگهی های مختلف هر زمان که شما یک جستجو در مرورگر خود را ببینید. تنها راه برای متوقف کردن آن این است که MyAllSearch.com ویروس را از سیستم خود حذف

MyAllSearch MyAllSearch.com حذف

دانلود ابزار حذفبرای حذف MyAllSearch.com

اگر بدانم که چگونه این برنامه را در کامپیوتر شما به احتمال زیاد نفوذ کرده است زمانی که شما می توانید برخی از ابزار رایگان از اینترنت دانلود شدند آن اتفاق افتاده است. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از هواپیماربایان دیگر در آینده، شما باید مراحل نصب ابزار جدید خود بیشتر دقت دنبال کنید. اگر شما هر گزینه پیشنهاد شما را به تغییر دهنده صفحه اصلی یا جستجو, مطمئن شوید که شما آنها را بردارید. همچنین برای اضافه کردن هر گونه برنامه های اضافی است که به نرم افزار همراه توصیه نمی شود. اگر می خواهید به آنها را تشخیص دهد و هرگز آنها را دانلود قبول شرایط و موافقت نامه بخوانید.

همانطور که قبلا ذکر شد، هنگامی که یک مرورگر ربوده است، MyAllSearch.com به عنوان ارائه دهنده جستجوی پیش فرض تنظیم شده است. آن همچنین به عنوان صفحه اصلی خود استفاده، عليرغم آنچه شما اولویت های قبل از. این برنامه را هرگز برای اجازه این تغییرات را می پرسد و اجازه نمی دهد سایت را تغییر. MyAllSearch.com ویروس برای افزایش ترافیک به صفحات خاصی که پرداخت می شود و این است دلیل اصلی که چرا آن را بیش از نتایج جستجوی خود را می کشد. توصیه می شود برای حذف ویروس MyAllSearch.com از سیستم شما به محض این که شما آن را بر روی کامپیوتر شما تشخیص.

در ابتدا, رفتن به کنترل پنل, افزودن/حذف برنامه لیست و حذف آن را از وجود دارد. برخی از نسخه های این hijacker نصب نرم افزار است که بلوک از تغییر تنظیمات مرورگر. برای آنها شناسایی اسکن با Spyhunter و یا دیگر ابزار ضد ویروس معتبر ممکن است مفید باشد. سپس شما می توانید حذف الحاقات و ریست تنظیمات در مرورگر شما.

چگونه برای حذف ویروس MyAllSearch.comاز اینترنت اکسپلورر

 1. نماد تنظیمات (بالا و سمت راست) -> مدیریت افزونه;
 2. ارائه دهنده جستجورا انتخاب کنید;
 3. تغییر موتور جستجوی پیش فرض را به گوگل یا بینگ;
 4. اگر هر یک از این ارائه دهندگان جستجو در دسترس نمی باشد، “یافتن ارائه دهنده های جستجوی بیشتر” در پایین صفحه نمایش را دنبال کنید و گوگل را نصب کنید.

چگونه برای حذف ویروس MyAllSearch.com از فایرفاکس :

 1. را وارد کنید “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات را باز کنید
 2. Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 3. Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 4. Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 5. جستجو برای ‘browser.newtab.url‘. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.
 6. اگر تنظیمات رجعت و اسکن با ضد برنامه های مخرب پاک هستند: فایرفاکس نزدیک فایل اکسپلورر باز و درصد داده را در نوار آدرس وارد کنید. user.js را در کادر جستجو وارد کنید. اگر این فایل وجود دارد، آن را تغییر نام دهید و دوباره شروع فایرفاکس. شما باید مراحل بالا را تکرار کنید.

چگونه برای حذف ویروس MyAllSearch.com از Google Chrome:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیماترا انتخاب کنید.
 3. موتور –> اصول مدیریت جستجو را انتخاب کنید.
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف کنید.
 5. بازگشت به تنظیماتدر راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.
 6. اگر صفحه برگه جدید شما را ربوده است، شما باید برای اسکن با ضد برنامه های مخرب و یا استفاده از فرمت جدید تب تغییر مسیر از فروشگاه کروم

دانلود ابزار حذفبرای حذف MyAllSearch.com

پاسخ دهید