myCoups حذف

Browser Hijacker

myCoups چیست؟

myCoups یک افزونه مرورگر است که باعث کوپن و تبلیغات برای نمایش داده می شود در حالی که شما برای مرور اینترنت است. این نرم افزار رایگان است که قرار است به صرفه جویی در پول خود را با پیشنهاد معاملات خاص به طور خودکار در سایت خود است. اگر چه می توانید آن را از وب سایت رسمی خود، معمولا myCoups دریافت است نصب شده به کامپیوتر بدون پاک کردن رضایت خود کاربر. به همین دلیل نرم افزار به عنوان سخت طبقه بندی است.

myCoups نوار ابزار نظارت و سوابق راه که در آن شما استفاده از کامپیوتر شما و وب سایت بازدید می کنید برای نمایش محتوای مانند آگهی ها، کوپن، هدفمند و ارائه می دهد. همچنین نظارت و ثبت نام دامنه هر صفحه شما مشاهده تبلیغات که ظاهر می شود وجود دارد و آنهایی که شما را بر روی کلیک کنید.

myCoups است نه یک ویروس،

myCoups نیست حتی برای برخی از کاربران کامپیوتر زیرا آنها نمی دانند چگونه آن را کردم اینجا نظر چنین رسد ممکن است کامپیوتر خود شروع به اقدام عجیب و وقف تبلیغات نمایش داده می شود یک ویروس اغلب دشوار است برای انجام است. رتبه دهی نشده است علاوه بر اینکه یک برنامه بسیار آزار دهنده این پسوند در مرورگر نیز باعث افزایش خطر حملات ویروس. یکی از رایج ترین راه برای نرم افزارهای مخرب توزیع از طریق تبلیغات و وب سایت خراب است. میزان تبلیغات نمایش داده شده بسیار مکرر است، این احتمال زیاد دارد که یکی ممکن است بر روی افزودن مخرب و آلوده کامپیوتر خود است. myCoups همچنین مرتبط با سیستم عامل سخت شخص ثالث مانند LessTabs شناخته شده است.

به شدت توصیه می شود برای حذف myCoups از کامپیوتر شما، به خصوص اگر شما آن را عمدا نصب بود و برنامه ریزی برای استفاده از کوپن های آن ارائه می دهد.

myCoups دستورالعمل حذف:

  • اسکن کامپیوتر شما با استفاده از برنامه antimalware که هواپیماربایان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و مرورگر حذف کنید. ما توصیه می کنیم با استفاده از Spyhunter.
  • رفتن به کنترل پنل > افزودن و حذف برنامه ها–> بررسی اگر وجود دارد هر گونه برنامه های ناآشنا مربوط به myCoups. اگر شما هر گونه، آنها را حذف کنید. همچنین توصیه می شود برای حذف هر برنامه نصب شده در همان روز.

حذف نوار ابزار از تمام مرورگرهای اینترنت:

  • برای اینترنت اکسپلورر: رفتن به “ابزار” (یا نماد چرخ دنده در اینترنت اکسپلورر 9) -> “مدیریت افزودنی”. دنبال myCoups و آن را غیر فعال.
  • برای گوگل کروم: با کلیک بر روی نماد آچار یا میله در بالا سمت راست از روی صفحه نمایش; رفتن به “ابزار”–> “ضمیمهها”. اگر شما هر پسوند مربوط به myCoups، با کلیک بر روی یک سطل زباله می تواند آیکون در کنار آنها.
  • برای موزیلا فایرفاکس: رفتن به “ابزار”–> “افزودنی”–> “ضمیمهها”. اگر شما هر پسوند مربوط به myCoups، آنها را غیرفعال کنید.

اگر صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را به یکی از شما همیشه استفاده تغییر را بررسی کنید. اگر شما هر گونه آدرس ناآشنا، آن را با خود را، جایگزین مانند google.com.

دانلود ابزار حذفبرای حذف myCoups

پاسخ دهید