حذف MyFunCards Toolbar

Toolbar

MyFunCards Toolbar چیست؟

MyFunCards Toolbar نرم افزار ناخواسته، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، که برای کاربران بازدید از آن سایت ها که مربوط به آن است. برای آن، آن صفحه شروع موتور جستجوی پیش فرض و صفحه برگه جدید برای ask.com بدون هر گونه اجازه خواست تغییر. این سایت در حال حاضر به عنوان یک موتور جستجو است که می گرداند نتایج جستجو را تغییر داده و باعث شده مردم حمایت وب سایت ها به پایگاه داده ما بوده است. قبل از MyFunCards Toolbar شروع می شود با تغییرات در سیستم، آن را به داخل سیستم نیاز دارد. مراقب باشید که این برنامه بر روی کامپیوتر شما در بسته نرم افزاری با ساير برنامه ها بدون مجوز مناسب خواسته ممکن است. اگر آن دستگاه شما نیز نفوذ کرده است، بسیار توصیه MyFunCards Toolbar را از سیستم حذف می کنیم.

چگونه من کردم MyFunCards Toolbar بر روی کامپیوتر من?

این برنامه از طریق روش های مختلف توزیع شده است–شما می توانید آن را از وب سایت رسمی خود دانلود کنید یا اجازه دهید آن را وارد ماشین شما در بسته نرم افزاری با نرم افزار رایگان و شاخه است. در این مورد، MyFunCards Toolbar را صاحبان عمل غیرقانونی و غیرقابل اعتماد است. توجه داشته باشید که شما می توانید آن نفوذ با انتخاب روش نصب سفارشی جلوگیری و un-checking ورود خود را. یک بار داخل و فعال، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم انواع تغییرات آغاز. به طور معمول، آن صفحه شروع, موتور جستجوی پیش فرض و صفحه برگه جدید تغییر. مراقب باشید که شما قادر نخواهد بود به مرور به طور معمول بعد از همه تغییرات این سیستم انجام می شود. باید حذف MyFunCards و تعمیر تنظیمات رایانه را به منظور شروع به استفاده از کامپیوتر شما به طور معمول دوباره.

چگونه برای حذف MyFunCards Toolbar

اگر شما از مرورگر تاییدیه رنج می برند، شروع به تعمیر کامپیوتر خود را با یک اسکن کامل سیستم. برای آن، ما توصیه می کنیم با استفاده از Defender Pro Ultimate Security Suite یا SpyHunter. علاوه بر این، MyFunCards Toolbar از لیست افزودن/حذف برنامه ها از بین بردن. که این مراحل را دنبال کنید:

  1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> -> برنامه ها (و یا اضافه کردن/حذف برنامه ها) یک برنامه را پاک کنید.
  2. در اینجا، به دنبال MyFunCards و نوشته های مشابه و انتخاب “حذف تغییر”.
  3. برای ذخیره تغییرات روی تأیید کلیک کنید.

در نهایت، هر یک از مرورگر شما با کمک این مراحل تعمیر:

حذف MyFunCards از اینترنت اکسپلورر:

  1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، “ابزار”–> “افزودنی های مدیریت–> ‘نوار ابزارها و پسوندها’ و عزل MyFunCards و نوشته های دیگر که ممکن است برای شما ناشناخته باشد.
  2. کلیک کنید ” ‘مدیریت افزونه’ ابزار -> > ارائه دهندگان جستجو و انتخاب موتور جستجوی شما استفاده می شود قبل از به جای ask.com.

حذف MyFunCards از موزیلا فایرفاکس:

  1. موزیلا فایرفاکس را باز, برو “ابزار”–> “افزودنی”–> ‘پسوند’; پیدا کردن نوار ابزار Anywhere.me و دیگر نوشته های ناشناخته و کلیک کنید “حذف برنامه”.
  2. “ابزار”–> “گزینه ها” و تنظیم مجدد صفحه اصلی راه اندازی google.com yahoo.com و یا مشابه صفحه جستجو به جای ask.com.

حذف MyFunCards از گوگل کروم:

  1. کلیک کنید دکمه منو کروم در مرورگر گوگل کروم, ابزار را انتخاب کنید–> پسوند. در اینجا، به دنبال MyFunCards گسترش و خلاص شدن از آن با کلیک کردن روی سطل زباله.
  2. کلیک بر روی آیکون wench، به تنظیمات بروید و انتخاب کنید ‘مدیریت موتورهای جستجو. موتور جستجو به گوگل یا دیگر تغییر دهید. سپس به بخش “در شروع” بروید و مطمئن شوید که صفحه خالی ایجاد برگه جدید را.

دانلود ابزار حذفبرای حذف MyFunCards Toolbar

پاسخ دهید