حذف Myhome.vi-view.com

Browser Hijacker

Myhome.vi-view.com چیست؟

اگر صفحه اصلی، صفحه برگه جدید و پیش فرض جستجو موتور را به تازگی شده تغییر به Myhome.vi-view.com به این معنی است که مرورگر شما ربوده شده است. به محض این که آن را وارد رایانه Myhome.vi-view.com تنظیمات شما را بدون اجازه شما تغییر می دهد. که معمولا از طریق همراه اتفاق می افتد.

بنابراین اگر شما به تازگی نرم افزار رایگان از سایت های مانند cnet.com، softonic.com، brothersoft.com و غيره را دریافت این است که چگونه شما hijacker به دست آورد. Myhome.vi-view.com شبیه به تعدادی از برنامه های دیگر مانند istart123.com v9.com omiga plus.com و غیره است. هیچ یک از این برنامه به هیچ وجه مفید هستند. هر چه زودتر شما Myhome.vi-view.com بهتر است حذف کنید.

Myhome.vi view.com HIJACKER حذف Myhome.vi view.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Myhome.vi-view.com

Myhome.vi-view.com چگونه کار می کند؟

Myhome.vi-view.com برای تولید ترافیک وب سایت های خاص ایجاد شد. هنگامی که شما آن را ببینید برای اولین بار صفحه وب Myhome.vi-view.com خود را به اندازه کافی طبیعی به نظر می رسد. این کادر جستجو و دکمه های دسترسی سریع و پارامترهای مختلف جستجو مانند تصاویر و فیلم ها و اخبار و بازی. صفحه نیز نمایش آگهی های جعلی است که در حال حاضر کمی مربوط. دکمه های دسترسی سریع نیست خیلی بهتر یا هستند. در حالی که دیگران در پیشبرد برنامه های ناخواسته مانند رتبه دهی نشده است دیگر تمیز کننده برخی از آنها لینک به صفحات محبوب مانند فیس بوک و یوتیوب است. شما باید هر گونه اطلاعات دریافت شده از Myhome.vi-view.com شما هرگز ممکن است از اینکه آیا یا نه آن را درست است مطمئن اعتماد ندارند. توصیه می کنیم برای ماندن از لینک ها و تبلیغات ارائه شده توسط این برنامه اگر شما نمی خواهید به کامپیوتر خود را به بدافزار در معرض خطر است. اگر شما بر روی تبلیغات جعلی ممکن است شما را به تغییر مسیر دریافت آگهی یک صفحه که در آن یک برنامه مخرب را به عنوان یک ابزار مفید مانند بروز رسانی نرم افزار یا کدک های ویدئویی. شما می تواند همچنین به وارد کردن مشخصات خود را در برخی از قرعه کشی جعلی و یا نظر سنجی فریب. به محض این که شما می توانید فسخ Myhome.vi-view.com و توسط این کلاهبرداری مجازی fooled باشد.

چگونه به حذف Myhome.vi-view.com

این که آسان برای خلاص شدن از Myhome.vi-view.com دستی است. چند مرحله است که شما نیاز به کامل به منظور از بین بردن Myhome.vi-view.com از کامپیوتر شما وجود دارد و اگر شما تجربه با حذف تروجان دانلود ضد برنامه های مخرب در عوض ممکن است بخواهید. اگر شما پیاده سازی ابزار حذف تروجان آن خواهد شد نه تنها Myhome.vi-view.com به حذف به طور خودکار، اما نیز مطمئن شوید که هیچ اثری از این برنامه را پشت سر گذاشت. اگر با این حال، کتابچه راهنمای کاربر Myhome.vi-view.com حذف انتخاب شما دستورالعمل های ارائه شده زیر استفاده کنید.

حذف Myhome.vi-view.com

حذف برنامه ناخواسته از ویندوز

1. دسترسی به کنترل پنل از طریق منوی شروع یا جعبه جستجو
2. انتخاب افزودن یا حذف برنامه ها لغو نصب برنامه
3. را انتخاب کنید نرم افزار و حذف و یا حذف را کلیک کنید

تنظیم مجدد Internet Explorer

  • Alt + T گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → حذف تنظیمات شخصی → → نزدیک تنظیم مجدد

تنظیم مجدد موزیلا Firefox

  • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → تنظیم مجدد Firefox → تنظیم مجدد Firefox → پایان

تنظیم مجدد Google Chrome

  • تنظیم مجدد alt + F تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته بازنشانی تنظیمات مرورگر →

میانبرهای مرورگر ویرایش

1. روی آیکون مرورگر خود را کلیک راست کنید و ویژگی های باز شود
2. رفتن به تب میانبر
3. Myhome.vi-view.com بخشی از خط مورد نظر را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Myhome.vi-view.com

پاسخ دهید