حذف MyNewsGuide Toolbar

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف MyNewsGuide Toolbar

MyNewsGuide Toolbar اغلب به عنوان نرم افزار ناخواسته روش توزیع خود و برخی از ویژگی های آن طبقه بندی شده است. نرم افزار صفحه رسمی، mynewsguide.com، است که در آن آن دریافت می شود، با این حال، این نیز همراه با دیگر نرم افزار رایگان سفر. این سیستم شما با نرم افزار مخرب را وارد کنید. سایت رسمی این برنامه این است که MyNewsGuide Toolbar اجازه خواهد داد که شما را به دسترسی سریع به اخبار محلی و آب و هوا گزارش ایالات.

اگر شما آن را از صفحه اصلی آن دانلود شما نیز برای اضافه کردن Ask.com جستجو در وب، صفحه اصلی و پیش فرض جستجو ارائه خواهد شد. اگر شما می خواهید برای از بین بردن MyNewsGuide Toolbar و ابزار بپرسید از مرورگرهای خود را، شما باید همچنان به خواندن این مقاله.

MyNewsGuide Toolbar removal حذف MyNewsGuide Toolbar

دانلود ابزار حذفبرای حذف MyNewsGuide Toolbar

MyNewsGuide Toolbar چگونه کار می کند؟

MyNewsGuide Toolbar نوار ابزار دیگری از Mindspark شبکه سلامت خانواده می باشد. این شرکت نمی تواند چنین نوارهای ابزار مشابه به عنوان MapsGalaxy، MyScrapNook DiscoverAncestry متعصب در حال اجرا، BetterCareerSearch و غیره را منتشر کرده است. همه این برنامهها كريدور به عنوان اگر آنها بسیار مفید می باشد، با این حال، هدف اصلی آنها این است که تغییر تنظیمات مرورگر خود را به Ask.com. درخواست جستجو شما را با محتوای حمایت است به همین دلیل است که این اصلاح شده است فراهم. علاوه بر این، آن را به کوکی های خود را پیگیری و سفارشی آگهی با توجه به سابقه مرور خود را.

نوار ابزار مانند دکمه های دسترسی سریع به عنوان داستان های بالا، نیویورک تایمز، AP اخبار، اخبار جهان و دیگران است. همچنین در کادر جستجو است که توسط درخواست شده است. اگر این برنامه را از سایت رسمی خود شما هر گونه مشکلات اضافی با آن، به جز آنهایی که در حال حاضر ذکر شده در بالا را باید دانلود کنید. اگر شما به دست آوردن نرم افزار همراه با دیگر نرم افزار رایگان, با این حال، شما به تجربه بیشتر اختلالات موظف هستند. شما آگهی های مختلف آگهی ها پنجره های بازشو و تبلیغات دیگر روبرو می شوند. شما همچنین ممکن است به سایت های ناآشنا هدایت کنید. آگهی و تغییر مسیر ممکن است منجر به صفحات است که می توان اعتماد کرد. اگر نمی خواهید افشا کامپیوتر خود را به خطرات غیر ضروری, شما باید MyNewsGuide Toolbar به خاتمه دهد.

چگونه به حذف MyNewsGuide Toolbar

اگر شما می خواهید برای حذف MyNewsGuide Toolbar، شما باید MyNewsGuide Toolbar از سیستم شما و مرورگر خود را پاک کنید. اگر با این حال، شما هم مایل به حذف درخواست جستجو، شما نیز برای بازنشانی تنظیمات مرورگر خود را داشته باشد. قابلی ندارد به استفاده از آنها و MyNewsGuide Toolbar کتابچه راهنمای کامل حذف دستورالعمل زیر ارائه شده. متناوبا، شما می توانید دانلود و نصب ضد مخرب ابزار ارائه شده در صفحه ما و اجازه دهید آن همه کار را برای شما انجام دهد. حذف نرم افزارهای مخرب سیستم خود را پاک و آن محافظت از تهدیدات خطرناک تر و مشابه در آینده.

حذف MyNewsGuide Toolbar

MyNewsGuide Toolbar را از ویندوز حذف کنید

ویندوز 8, 7 و ویستا

 • نوع → پیروزی + تحقیق در کنترل → → OK MyNewsGuide عزل → برنامه حذف →

ویندوز ایکس پی

 • شروع به کنترل پنل → → → افزودن یا حذف برنامه ها MyNewsGuide حذف →

پاک کردن MyNewsGuide Toolbar از برنامه های افزودنی

موزیلا Firefox

 • Firefox منو → → افزودنی پسوند
 • حذف MyNewsGuide

Google Chrome

 • منو → بیشتر ابزار پسوند → → MyNewsGuide
 • حذف را انتخاب کنید و کلیک بر روی آیکون سطل زباله می تواند

بازگرداندن تنظیمات مرورگر خود را (در صورت لزوم)

Internet Explorer

 • تنظیم مجدد کلیدهای alt + T → → “زبانه پیشرفته” گزینه های اینترنت →
 • حذف تنظیمات شخصی را قادر می سازد و تنظیم مجدد را کلیک کنید

موزیلا Firefox

 • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → Firefox تازه
 • Firefox تازه کردن را انتخاب کنید و را انتخاب کنید پایان

Google Chrome

 • Alt + F تنظیمات → → نمایش تنظیمات پیشرفته
 • تنظیم مجدد تنظیمات را انتخاب کنید و تنظیم مجدد را کلیک کنید

دانلود ابزار حذفبرای حذف MyNewsGuide Toolbar

پاسخ دهید