Mysearchdial virus

Browser Hijacker

Mysearchdial virus چیست؟

Mysearchdial virus hijacker مرورگر است که طول می کشد بیش از اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم است. برنامه برای ترویج برخی از وب سایت و ایجاد ترافیک به آنها طراحی شده بود. پس از داخل، آن صفحه را به start.mysearchdial.com تغییر می دهد و تغییر موتور جستجوی پیش فرض شما بیش از حد آن را به کامپیوتر بدون آگاهی کاربران می شود. اگر چه می گوید به شما می دهد دسترسی آسان به محبوب ترین وب سایت و خدمات وب و همچنین ارائه نتایج جستجو بهترین برنامه را خیلی تحریک می شود متوجه بود و به دلیل راه ارتشاح به کامپیوتر، Mysearchdial نظر گرفته می شود برنامه های ناخواسته.

اگر می خواهید برای جلوگیری از گرفتن این نرم افزار به رایانه شما باید خیلی مراقب باشید در هنگام دانلود هر چیزی از اینترنت است. مراحل نصب و راه اندازی و چک کنید اگر آن شما را به برخی از برنامه های اضافی ارائه می دهد. مگر اینکه این گزینه را خودتان بردارید از زمانی که برنامه های اضافی به کامپیوتر شما به طور خودکار بارگیری می شوند.

حذف Mysearchdial virus

مراقب باشید که Mysearchdial virus نتایج جستجوی خود را از جمله وب سایت های متعددی با حمایت مالی تغییر خواهد کرد. آن تاییدیه ثابت به وب سایت های ناخواسته می شود. علاوه بر این، برنامه می تواند اطلاعات مربوط به عادات مرور خود را ثبت و استفاده از آن بعد برای اهداف بازاریابی. اگر شما متوجه فعالیت خود را در مرورگر خود آن را حذف Mysearchdial virus از کامپیوتر شما توصیه شده است. این برنامه توسط ضد برنامه های مخرب مانند Spyhunter AdwCleaner و برخی دیگر تشخیص داده می شود. اگر شما پلاگین و نرم افزارهای مرتبط را خودتان بردارید، با این حال، شما Mysearchdial virus دستی نیز می توانید حذف. ما توصیه می کنیم با استفاده از این دستورالعمل حذف:

Mysearchdial حذف ویروس از اینترنت اکسپلورر:

  1. پیکان در حق جستجو از جعبه زیر را کلیک کنید: در IE8-9 انتخاب ارائه دهندگان جستجو مدیریت، در ie7 کليک تغییر پیش فرض های جستجو حذف موتورهای جستجو غیر ضروری از لیست

Mysearchdial حذف ویروس از فایرفاکس :

    1. وارد کردن “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات نوع “Keyword.url” را در جعبه جستجو باز خواهد شد. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن. “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
    2. جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این صفحه جستجو در هر بند جدید

راه اندازی نمی حاصل کنید

Mysearchdial حذف ویروس از Google Chrome:

  1. خطوط افقی 3 کلیک کنید آیکون در نوار ابزار مرورگر را انتخاب کنید تنظیمات انتخاب اصول مدیریت موتورهای حذف غیر ضروری جستجوی موتورهای جستجو از لیست رفتن به تنظیمات–>. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

اگر دستورالعمل های شما را به حذف hijacker با کمک ضد برنامه های مخرب داشته باشد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Mysearchdial virus

پاسخ دهید