MySearchPage.net حذف – حذف MySearchPage

Browser Hijacker

هنگامی که شما دانلود نرم افزار برنامه های کاربردی شما احتمالا MySearchPage.net بر روی کامپیوتر شما تصادفی نصب. دلیل این تغییر تنظیمات مرورگر خود را در برخی موارد این موتور جستجو مانند hijacker مرورگر به نظر می رسد ممکن است. در حالی که MySearchPage.net کاربران اطلاع که آن رفتن به تغییر تنظیمات مرورگر خود را با این حال، هواپیماربایان مرورگر معمولا سیستم مقصد انتقال را وارد کنید. بنابراین، ما می گویند که شما اجازه می دهد موتور جستجو برای تنظیمات را تغییر دهید. اگر چه عفونت های خطرناک رایانه نیست زیرا چنین موتورهای جستجو کاملا امن برای استفاده است شما هنوز هم MySearchPage.net از رایانه خود حذف باید.

MySearchPage MySearchPage.net حذف  حذف MySearchPage

دانلود ابزار حذفبرای حذف MySearchPage.net

دلیل اصلی کامپیوتر کارشناسان امنیتی می گویند شما باید از امثال MySearchPage.net بماند این است که این موتور جستجو همواره با برنامه های ناخواسته همراه است. برنامه هایی که توزیع MySearchPage.net عبارتند از: MyPCBackup, نرم افزار بهینه ساز, RegClean طرفدار، SunriseBrowse و بسیاری دیگر. همه این برنامه ها به عنوان ابزار مفید که باید عملکرد رایانه شما را بهبود بخشد، اما این است که به سختی مورد ترویج هستند. مراتب بیشتر اینگونه برنامه های ناخواسته و MySearchPage.net کاهش سرعت سیستم شما خواهد شد و شما قادر به مرور اینترنت درست است. چه تر است, شما می تواند در معرض خراب محتوا در وب سایت های نا آشنا، و این چیزی است برای جلوگیری از.

MySearchPage.net به طور مستقیم به سایر موتورهای جستجو خراب مانند speeddial Mysearchdial راکت find.com و غيره موجود است. یکی از ویژگی های مشترک به همه از این موتورهای جستجو این است که آنها لازم نیست که یک سرویس جستجوی اصلی است. وقتی MySearchPage.net بر روی کامپیوتر شما نصب می شود، این تغییر موتور اصلی و جستجوی پیش فرض شما به MySearchPage.net. اگر شما انجام جستجو در وب از طریق این وب سایت، با این حال، شما که تمام جستجوهای خود را از طریق us.yhs4.search.yahoo.com مسیر متوجه خواهد شد. به عبارت دیگر MySearchPage.net استفاده می کند یک نسخه سفارشی از موتور جستجوی یاهو و نه کار برکنار شده است.

به جای بودن یک تهدید امنیتی کامپیوتر مستقیم MySearchPage.net بیشتر از نشانگر روشن است که شما باید نرم افزار ناخواسته بر روی سیستم شما است. همچنین، شما به شدت ناامید از کلیک کردن بر روی آگهی تحت حمایت در MySearchPage.net صفحه اصلی هستند. بسیاری از این تبلیغات شما دانلود ابزار بهینه سازی سیستم، اما شما هرگز می توانید بدانید که آیا یک لینک در آگهی شما یک وب سایت قابل اعتماد یا نه منجر به توصیه. گاهی اوقات این تبلیغات می تواند با لینک های خراب شده به صفحات خطرناک جاسازی شده باشد.

به منظور اجتناب از مسائل مربوط به امنیت کامپیوتر شدید، شما باید به MySearchPage.net و سایر برنامه های مرتبط از کامپیوتر بلافاصله. فراموش نکنید که شما نیز باید به تنظیمات مرورگر شما را به بازیابی دستی حذف از طریق کنترل پنل MySearchPage.net پسوند از مرورگر پیش فرض خود حذف. در نهایت، به عنوان این است که بهترین راه برای اطمینان که همه برنامه های کاربردی ناخواسته مراقبت گرفته اند شده سیستم خود را با نرم افزار جاسوس یاب مشروع اسکن.

چگونه برای حذف MySearchPage.net

ویندوز 8

 1. حرکت ماوس به سمت راست پایین صفحه نمایش خود را.
 2. برو به تنظیمات در نوار جذابیت و کنترل پانلرا انتخاب کنید.
 3. حذف یک برنامه را باز کنید و حذف MySearchPage.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

 1. باز کردن منوی شروع و کنترل پنلکلیک کنید.
 2. به حذف یک برنامه و حذف MySearchPage.

ویندوز ایکس پی

 1. منوی شروع کلیک کنید و کنترل پانلرا انتخاب کنید.
 2. افزودن یا حذف برنامه ها دوبار کلیک کنید و MySearchPage را حذف کنید.

MySearchPage.net را از مرورگر خود حذف کنید

Internet Explorer

 1. Alt + T را فشار دهید و به مدیریت افزودنی.
 2. MySearchPage حذف از نوار ابزارها و پسوندها.
 3. ارائه دهنده جستجو را در سمت چپ کلیک کنید.
 4. تنظیم موتور جستجوی پیش فرض جدید و حذف MySearchPage.net.
 5. Alt + T را فشار دهید و رفتن به اینترنت و گزینه های.
 6. تغییر صفحه اصلی برگه عمومی و OKرا فشار دهید.

موزیلا Firefox

 1. نماد موتور جستجو در سمت چپ کادر جستجو Firefox کلیک کنید.
 2. مدیریت موتورهای جستجو در منوی کشویی انتخاب کنید.
 3. MySearchPage.net را از لیست حذف و روی تأییدکلیک کنید.
 4. Alt + T را فشار دهید و رفتن به گزینه های.
 5. آدرس صفحه اصلی برگه عمومی را تغییر دهید و OKرا فشار دهید.
 6. فشار دهید Ctrl + Shift + A برای افزودنی های زبانه مدیر برای باز کردن.
 7. غیر فعال کردن و حذف MySearchPage از پسوند.
 8. راه اندازی مجدد مرورگر.

Google Chrome

 1. Alt + F را فشار دهید و به ابزار.
 2. برنامه های افزودنی کلیک کنید و حذف MySearchPage. تنظیمات در سمت چپ را فشار دهید.
 3. باز کردن یک صفحه خاص یا مجموعه ای از صفحات زیر در راه اندازی را انتخاب کنید.
 4. کلیک کنید مجموعه ای از صفحات و صفحه اصلی خود را تغییر دهید. “موافق” رافشار دهید.
 5. مدیریت موتورهای جستجو زیر جستجو را انتخاب کنید.
 6. تنظیم موتور جستجوی پیش فرض جدید، MySearchPage.net را حذف کنید و کلیک کنید انجام می شود.دانلود ابزار حذفبرای حذف MySearchPage.net

پاسخ دهید