حذف MySearchSocial.com

Browser Hijacker

MySearchSocial.com چیست؟

MySearchSocial.com سایت پس از hijacker بیش از مرورگر شما طول می کشد که به عنوان صفحه اصلی خود تنظیم است. صفحه “Tweets بالا”، “بالا نمایش مشخصات عمومی عکس” و جعبه جستجو است که قرار است به طراحی شده توسط گوگل است. موتور به شما اجازه می دهد جستجو توییتر و نمایش مشخصات عمومی و همچنین وب سایت. Hijacker تنظیمات در تمام مرورگر شما را تغییر می دهد.

MySearchSocial.com سفر همراه با نرم افزار شخص ثالث و سکوت نصب می شود. سایر عوارض ناخواسته به مرورگر خود مانند نمایش تبلیغات پاپ آپ و سایر تبلیغات باعث می شود. آن ممکن است شما را به داده های نا امن قرار دهد. اگر شما می خواهید به بهبود سیستم ایمنی خود را, شما باید MySearchSocial.com را از کامپیوتر خود را حذف کنید.

MySearchSocial.com حذف MySearchSocial.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف MySearchSocial.com

MySearchSocial.com چگونه کار می کند؟

از MySearchSocial.com پشتیبانی از آگهی شما بسیاری از آگهی در صفحه نمایش خود را ببینید. مهم نیست که کدام صفحه را بازدید می کنید، چرا که هدف اصلی hijacker به ترویج سایت های مرتبط آن است شما هنوز به این داده های تجاری خواهد شد در معرض. همانطور که شما مطمئن شوید که این به شما نتایج قابل اعتماد را می توانید موتور جستجویی که در MySearchSocial.com ارائه شده است قابل اعتماد نیست. علاوه بر این، hijacker نیز باعث تغییر مسیر مختلف در وسط گشت و گذار خود را بدون هیچ گونه اطلاع قبلی و یا دلیلی پشت آن است. اگر می خواهید به از بین بردن تمام این وقفه غیر ضروری، شما از MySearchSocial.com خلاص باید.

نه حصول مشابه برنامه های ناخواسته در آینده شما همیشه باید توجه به فرآیند نصب نرم افزارهای رایگان پرداخت. هنگامی که شما نصب نرم افزار، توجه به هر مرحله و رد همه اضافی ارائه می دهد. اگر انتخاب بین گزینه های معمولی و پیشرفته داده می شود همچنین همیشه پیش نصب را انتخاب کنید. آن را به شما بدهد فرصتی برای کنترل بیشتر بر چه اجزایی برای نصب و آنهایی که برای جلوگیری از. رد پیشنهادات اضافی اصطلاح بهتر است به عنوان آنها معمولا برنامه های ناخواسته.

چگونه برای حذف MySearchSocial.com از کامپیوتر من?

اگر شما می خواهید برای از بین بردن MySearchSocial.com از کامپیوتر شما، شما می توانید یکی از دو گزینه زیر را انتخاب کنید. اولین گزینه حذف MySearchSocial.com کتابچه راهنمای کاربر است. این روند نه پیچیده است، اما می تواند انجام شود. آنچه شما باید انجام دهید است دستورالعمل ارائه شده در راهنمای دستي در زیر را دنبال کنید. یک راه حل قابل اعتماد تر با این حال، پیاده سازی ابزار ضد تروجان است که اسکن کامپیوتر شما، شناسایی عناصر ناخواسته و MySearchSocial.com را به طور کامل حذف نشده است. شما قادر خواهید بود به مرورگر خود را دوباره به حالت عادی بازگشت و گشت و گذار وب بدون هیچ گونه نگرانی remover مخرب سیستم خود را از عفونت های مختلف آنلاین حفاظت خواهد شد.

راهنمای در مورد حذف MySearchSocial.com

1) پاک کردن MySearchSocial.com و نرم افزار مرتبط با آن

ویندوز 8

 • در گوشه پایین سمت چپ راست کلیک کنید
 • باز کردن صفحه کنترل
 • برای حذف برنامه برو
 • برنامه را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 7 و ویستا و XP

 • روی شروع کلیک کنید -> کنترل پنل
 • لغو انتخاب برنامه/افزودن یا حذف برنامه ها
 • خاتمه دادن نرم افزار ناخواسته

2) حذف MySearchSocial.com از مرورگرهای

Internet Explorer

 • Alt + T گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → حذف تنظیمات شخصی → → نزدیک تنظیم مجدد

موزیلا Firefox

 • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → تنظیم مجدد Firefox → تنظیم مجدد Firefox → پایان

Google Chrome

 • تنظیم مجدد alt + F تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته بازنشانی تنظیمات مرورگر →

3) میانبر مرورگر شما را تغییر دهید.

 1. راست کلیک بر روی آیکون مرورگر خود را
 2. را انتخاب کنید–> خواص میانبر زبانه
 3. قرار دادن خط هدف
 4. پاک کردن تمام متن پس از “.exe”
 5. کلیک کنید، درخواست و تأیید است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف MySearchSocial.com

پاسخ دهید