MyStart by Incredimail حذف

دسته‌بندی نشده

MyStart by Incredimail–چگونه برای حذف این مرورگر hijacker?

Mystart.incredimail.com یک وب سایت با استفاده از نرم افزار ایمیل بسیار محبوب به نام Incredimail – توسعه دهندگان نرم افزار آزاد این ترویج است را به همراه برنامه های خود را با نوار ابزار است که تنظیمات مرورگر اینترنتی را مخدوش می کنندهی و علل تغییر مسیر به mystart.incredimail.com توجه کنید که نرم افزار به خودی خود یک ویروس و یا نرم افزارهای مخرب نیست، با این حال بسیاری از کاربران کامپیوتر نمی پرداخت نزدیک توجه به نصب آن مراحل و نصب Incredibar نوار ابزار است که نشان می دهد آگهی های ناخواسته (کوپن دوستان و غیره) و مسائل امنیتی قابل توجهی ممکن است باعث شود.

Mystart.incredimail.com جستجو در وب با استفاده از موتور جستجوی گوگل و آن را اضافه نمی کند هر مقدار برای آن کاربران گوگل اصلی – در مقایسه با تغییر مسیر به این وب سایت برای مقاصد کسب درآمد اضافه می شوند. چه چیزی باعث Incredibar و تغییر مسیر به mystart.incredibar.com به خصوص مزاحم در این واقعیت است که این نوار ابزار با یک برنامه به نام IB Updater نصب شده است، این برنامه “تنظیمات مرورگر اینترنتی محافظت” و بنابراین کاربران کامپیوتر نمی تواند تغییر صفحه اصلی خود و یا پیش فرض جستجو موتور خود را ترجیح داده است.

mystart by incerdimail MyStart by Incredimail حذف

Mystart.incredimail.com وب سایت نشان می دهد آگهی های ناخواسته است که ممکن است منجر به نصب و راه اندازی نرم افزارهای مخرب، علاوه بر این تبلیغات را به وب سایت های مشکوک است که کاربر خود را به گرفتن نظرسنجی های آنلاین و غیره را می پرسد هدایت ممکن است. اگر شما یکی از کاربران کامپیوتر است که Incredibar نوار ابزار نصب ناخواه است و تغییر مسیر به mystart.incredimail.com مزاحم شما شما این راهنمای حذف را برای از بین بردن مسائلی از رایانه استفاده کنید.

MyStart by Incredimail تغییر مسیر حذف: 505

incredibar uninstall MyStart by Incredimail حذف

ویندوز 7 کاربر: 509

 • کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه پایین سمت چپ از روی کامپیوتر خود ببینید)، “تابلوی کنترل” را انتخاب کنید. کردهاید و “برنامه ها و ویژگی های” را کلیک کنید.
 • نگاه “IB Updater IncrediMail, IncrediMail MediaBar notifier عکس و انیمیشن خالق” این ورودیها را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید.

کاربران ویندوز XP: 519

 • کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل” را کلیک کنید. کردهاید و “افزودن یا حذف برنامه ها” را کلیک کنید.
 • به دنبال “IB Updater, IncrediMail, IncrediMail MediaBar notifier عکس و انیمیشن خالق”
 • این ورودیها را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید.

پس از حذف نصب سرویس گیرنده Incredimail اسکن رایانه شما برای هر نوع اجزاء چپ ناخواسته. استفاده از کامپیوتر خود را اسکن نرم افزار ضدجاسوسی توصیه می شود. حذف همه ورودی است که تشخیص این برنامه را برای اطمینان از کامپیوتر شما پاک از هر گونه نرم افزارهای جاسوسی ممکن است و عفونت های مخرب است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف MyStart by Incredimail حذف

Mystart.incredimail.com حذف تغییر مسیر از مرورگرهای:

حذف Mystart.incredimail.com تغییر مسیر از اینترنت اکسپلورر:

mystart by incredimail internet explorer MyStart by Incredimail حذف

 • کلیک کنید “ابزار” (یا دنده آیکون در اینترنت اکسپلورر 9)، “مدیریت افزودنی” را انتخاب کنید. مجرا Ltd. و بیت Coctail Ltd. مطالب مرتبط (IB Updater, IncrediMail MedialBar نوار ابزار 2) دنبال و آنها را غیرفعال کنید.
 • به صفحه اصلی خود را از mystart.incredimail.com به دلخواه خود تغییر دهید: کلیک کنید “ابزار” (یا نماد دنده در اینترنت اکسپلورر 9) را انتخاب کنید “تنظیمات اینترنت”،
 • در پنجره باز حذف mystart.incredimail.com و دامنه خود را ترجیح داده است که باز خواهد شد هر بار که شما راه اندازی Internet Explorer را وارد کنید.

Mystart.incredimail.com تغییر مسیر را از Google Chrome حذف کنید:

mystart by incredimail google chrome MyStart by Incredimail حذف

 • روی نماد آچار یا میله (بالا و سمت راست صفحه نمایش), انتخاب کنید “ابزار” و “ضمیمهها” را کلیک کنید.  را انتخاب کنید “IB Updater IncrediMail MediaBar 2، برگه جدید برای کروم” پیدا این ورودیها و کلیک بر روی یک سطل زباله می تواند نماد.
 • برای تغییر صفحه اصلی خود را از mystart.incredimail.com به شما ترجیح–روی نماد آچار (میله های زندان)، “تنظیمات” را انتخاب کنید. در “بر اندازی” بخش “تنظیم صفحه” را کلیک کنید، شناور موس خود را بر mystart.incredimail.com و نماد x کلیک کنید.
 • هم اکنون می توانید وب سایت مورد نظر خود را به عنوان صفحه اصلی خود اضافه کنید.

حذف Mystart.incredimail.com تغییر مسیر 553 از فایرفاکس:

mystart by incredimail mozilla firefox MyStart by Incredimail حذف

 • کلیک کنید “ابزار” (در بالای پنجره)، “افزودنی” را انتخاب کنید. روی “ضمیمهها” و “IB Updater” و “IncrediMail MediaBar 2″ غیر فعال کنید.
 • برای تنظیم مجدد صفحه اصلی کلیک کنید “ابزار”، سپس “گزینه ها” را در پنجره باز mystart.incredimail.com حذف را انتخاب کنید و دامنه مورد نظر خود را وارد کنید.

حذف Mystart.incredimail.com خودکار 564

دانلود ابزار حذفبرای حذف MyStart by Incredimail حذف

پاسخ دهید