حذف Mystart.incredibar.com

Browser Hijacker

Mystart.incredibar.com مورد بحث فعالانه در اینترنت قرار گرفته است. بسیاری از این بحث منفی است و جای تعجب نیست که چرا وجود دارد: افراد مزاحم کوکیها, تاییدیه، تغييرات پارامترهاي رایانه های خود را شکایت شده است ناخواسته نوارهای ابزار و کارهای مشابه. در واقع، بسیاری از آنها از کوکیها, تاییدیه در مرورگر خود آنچه روشنى نشان ميدهد که Mystart.incredibar.com باید به دسته از برنامه های ناخواسته گنجانده شود و یا حتی گاهی اوقات مرورگر معترضين در استان کرمان شده اند رنج می برند. اگر شما از فعالیت های مزاحم خود شده اند رنج می برند, به دلیل آن ممکن است باعث مشکلات بیشتر را برای شما شما کامپیوتر خود را با نرم افزار امنیتی معتبر اسکن باید. توجه داشته باشید که کارشناسان امنیتی ادعا می کنند که آن کاربران سابقه مرور همکاران چه با نقض حریم خصوصی آهنگ.

چگونه من دریافت آلوده با Mystart.incredibar.com ویروس هدایت کنم؟

Mystart.incredibar.com طول می کشد بیش از مرورگر به محض این که می شود hijacker مرورگر خود را در داخل کامپیوتر. اگر شما تمایل به بازدید از وب سایت های غیر قانونی و هک، بر روی لینک گمراه کننده و باز کردن ایمیل های ناخواسته و یا پیوست هایشان عفونت چنین می توانید. علاوه بر این، بسیاری از سازندگان نرم افزار رایگان و شاخه شامل چنین برنامه هایی به لیست جزء خود را به منظور دریافت مقداری پول را شروع کرده اند. هنگامی که آنها در داخل، آنها را تغییر دهید تنظیمات رایانه مانند صفحه اصلی صفحه جستجو نشانک ها. در نتیجه، تقریبا هر کاربر جستجو جلسه شروع می شود منجر به این صفحه است که با توجه به صاحبان آن شده توسط گوگل. با این حال، ما واقعا که در مورد شک. یکی دیگر از چیزی که چه چیزی می تواند باعث توسط Mystart.incredibar.com Incredibar است. ما قبلا اعلام کرد در مورد این نوار آزار دهنده است که هر مرورگر بدون هر گونه اجازه hijacks ahve خواسته. به گفته برخی منابع آن توسعه یافته و منتشر شده توسط Perion شبکه با مسئولیت محدود و در حالی که این ممکن است به نظر می رسد که آن را مفید است، به زودی آن را ممکن است به دلیل همان نمودن تغییر جهت مرورگر واقعا آزار دهنده و جعلی نتایج جستجو. ما توصیه نمی نادیده گرفتن این فعالیت ها از آنجا که شما ممکن است به trully وب سایت های مخرب هدایت.

چگونه برای حذف Mystart.incredibar.com تغییر مسیر ویروس?

اگر شما را به Mystart.incredibar.com هدایت می شوند و یا حتی Incredibar را کشف کرده اند نوار ابزار بر روی کامپیوتر شما، شما می توانید انتخاب دو راه است که می تواند کمک به حذف کسانی که ناخواسته برنامه–دستی و خودکار. برای حذف کتابچه راهنمای کاربر, این مراحل را دنبال کنید:

گوگل کروم:

 • آیکون “سفارشی کردن و کنترل گوگل کروم” را کلیک کنید–> رفتن “ابزار”–> “ضمیمهها”–> را انتخاب کنید “IncrediBar” و هر چه می تواند باشد مربوط به Incredibar: بازی EN نوار ابزار API سرور Incredibar نوار ابزار موسیقی Incredibar نوار ابزار، شیء کمکی Incredibar.com، دستیار و مشابه وب. آنها را حذف کنید.
 • کلیک کنید “سفارشی کردن و کنترل گوگل کروم”. انتخاب “تنظیمات” > ‘مدیریت موتور جستجوی’ و ‘گوگل’، ‘بینگ’ یا دیگری آن را به موتور جستجوی پیش فرض خود را انتخاب کنید. فراموش نکنید که برای حذف MyStart جستجو.
 • -> روی نماد آچار در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید رفتن به ‘تنظیمات’ و انتخاب ‘نمایش’ دکمه صفحه اصلی تحت بند “ظاهر” startpage را تغییر دهید.

یعنی:

  یعنی باز

 • رفتن “ابزار”–>–> -> ‘مدیریت فایرفاکس’ ‘ ارائه دهندگان جستجو “–> ‘بینگ’ یا سایر موتورهای جستجو آن را به ارائه دهنده جستجوی وب شما را انتخاب کنید. همچنین MyStart جستجو جستجو Incredibar حذف، و هر چیزی آنچه مربوط به Incredibar: بازی EN نوار ابزار API سرور Incredibar نوار ابزار موسیقی Incredibar نوار ابزار، شیء کمکی Incredibar.com، دستیار و مشابه وب.
 • رفتن “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”–> ‘زبانه عمومی’ -> وارد صفحه شروع خود را مانند google.com به جای http://Mystart.incredibar.com. برای ذخیره تغییرات روی تأیید کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس:

 • باز موزیلا فایرفاکس -> رفتن “ابزار”–> “افزودنی”–> “ضمیمهها” و حذف IncrediBar * نوار ابزار. پنجره را ببندید.
 • راه اندازی موزیلا فایرفاکس کلیک کنید–> در شیشه های ذره -> ‘مدیریت موتورهای جستجو…’ کلیک کنید–>–> در MyStart توسط Incredibar EN بازی نوار ابزار API سرور Incredibar موسیقی نوار ابزار شیء کمکی Incredibar.com، دستیار وب و مشابه آن ‘حذف’ -> تأیید تغییرات را ذخیره.
 • رفتن “ابزار”–> “گزینه ها”–> تغییر صفحه اصلی را در بند “کلی”. سپس، در نوار آدرس URL در مورد نوع: پیکربندی و کلیک کنید–> ورود’ انتخاب کنید “من می شود دقیق، قول می دهم!”–> نوع mystart در بخش “جستجوی. در حال حاضر شما باید تنظیمات که توسط IncrediBar نوار ابزار تغییر بودند را ببینید. کلیک راست بر روی هر اولویت و “تنظیم مجدد” را انتخاب کنید.

راه دیگر، بسیار ساده تر برای Incredibar/mystart.incredibar را از رایانه خود حذف برنامه های ضد جاسوسافزار استفاده می کند. برای این انگل به اجرا SpyHunter شما توصیه می کنیم. از آنجا که انگل توانایی بلوک یکی دیگر و یا برنامه به منظور جلوگیری از لغو نصب گاهی اوقات، یک برنامه در حال اجرا است کافی نیست.

One thought on “حذف Mystart.incredibar.com

 1. امین

  ببخشید جسارتا می شه این متن رو به زبون فارسی بنویسید تا ما هم بفهمیم!!!!! آخه این چه طرز فارسی نویسیه، نویسنده ی محترم خودش فهمیده چی نوشته؟؟؟؟؟؟

پاسخ دهید