حذف MyTransitGuide Toolbar

Browser Hijacker

دستورالعمل در مورد حذف MyTransitGuide Toolbar

MyTransitGuide سرکش نوار ابزار مرورگر ایجاد شده توسط Mindspark تعاملی شبکه Inc. است ادعا می کند به کاربران ارائه با قطار و مسیرهای اتوبوس و مترو نقشه ها و جدول زمانی اتوبوس و عمومی دیگر اطلاعات مرتبط با حمل و نقل. اگرچه قابلیت های چنین ممکن است مشروع و مفید به نظر می رسد، کاربران اینترنت می باید آگاه باشند که MyTransitGuide در واقع به عنوان یک ویروس تغییر مسیر و یا مرورگر hijacker طبقه بندی است.

توسعه دهندگان این نرم افزار سرکش delusive نرم افزار روش بازاریابی به نام ‘MyTransitGuide نصب بر روی مرورگرهای اینترنت کاربر بدون درخواست مجوز بسته بندی’ استخدام. بسته بندی راه نگاتیف پخش برنامه های کاربردی با نرم افزار های دیگر است، از این رو، اکثریت قریب به اتفاق کاربران سهوا نصب کنید MyTransitGuide در دانلود نرم افزار رایگان از نرم افزار رایگان دانلود وب سایت ها.

MyTransitGuide Toolbar  حذف MyTransitGuide Toolbar

دانلود ابزار حذفبرای حذف MyTransitGuide Toolbar

قابل توجه است که بسیاری از نرم افزار در حال حاضر محبوب رایگان دانلود وب سایت ها مانند استفاده از download.com softonic.com soft32.com و بسیاری دیگر کوچک (به نام ‘نصب’، ‘مدیران دانلود’، ‘دانلود مشتریان’، و غیره) خدمات رایگان و ترافیک خود را بصورت پول در اوردن دانلود برنامه. حقیقت این است که آنها می گویند “100% رایگان ویروس که forenamed ارائه برنامه های کاربر نصب آگهی، ‘ مرورگر فایرفاکس با انتخاب نرم افزار رایگان. با این حال، تقریبا هر راش دانلود و نصب و راه اندازی نرم افزار منجر به عفونت های پرخطر adware و یا نرم افزارهای مخرب. پس از نفوذ موفق در مرورگر اینترنت کاربر (Internet Explorer، موزیلا Firefox)، MyTransitGuide تغییر صفحه اصلی و پیش فرض موتور جستجو این مرورگر به ask.com. بسیار معتبر است که ask.com به عنوان موتور جستجوی پیش فرض استفاده خواهد شد منجر به عفونت های کامپیوتر بیشتر است. به این دلایل بسیار به از بین بردن MyTransitGuide از مرورگرهای اینترنت توصیه می شود ‘.

MyTransitGuide بسیار شبیه به بسیاری از سرکش مرورگر فایرفاکس که استفاده از بسته بندی به عنوان یک روش نصب است. DailyLocalGuide SuddenlyMusic و OnlineMapFinder هستند فقط چند نمونه در میان بسیاری دیگر. زیرا هدف واقعی خود را به تولید درآمد با اجرای مرورگر ناخواسته تغییر مسیر و همچنین ارائه سرزده تبلیغات آنلاین است هنوز مرورگر فوق افزونه (از جمله MyTransitGuide) کاملا بی فایده برای کاربر، هستند. قابل توجه است که حتی اگر MyTransitGuide هنوز شمار ویروس های مستقیم هر بخش بزرگی از کاربران هستند که هدایت بدون موافقت خود را. اگر شما تجربه مرورگر ناخواسته تغییر مسیر یا احساس می کنید که موتور جستجوی پیش فرض، صفحه اصلی و جدید tab URL ask.com تغيير كرده اند – دستورالعمل ارائه شده حذف و MyTransitGuide Toolbar را از سیستم خود حذف کنید.

چگونه به حذف MyTransitGuide Toolbar

MyTransitGuide Toolbar از کاربران ویندوز 7 را حذف کنید:

  • دسترسی به برنامه ها و ویژگی های (در ویندوز 7 را پاک کنید)
  • کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه پایین سمت چپ دسکتاپ شما)، “تابلوی کنترل” را انتخاب کنید. تعیین محل “برنامه ها” و “حذف برنامه” را کلیک کنید.

MyTransitGuide Toolbar از کاربران ویندوز XP حذف:

  • دسترسی به افزودن یا حذف برنامه ها در ویندوز XP
  • کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل”. پیدا کردن و کلیک کنید “افزودن یا حذف برنامه ها”.

خاتمه MyTransitGuide Toolbar از کاربران ویندوز 8:

  • دسترسی به برنامه ها و ویژگی های (در ویندوز 8 حذف)
  • در گوشه پایین سمت چپ صفحه راست کلیک کنید، در منوی دسترسی سریع صفحه کنترل را انتخاب کنید. در پنجره باز شده “عزل برنامه ها” را انتخاب کنید.

حذف MyTransitGuide Toolbar از طریق کنترل پنل

  • در حذف برنامه های پنجره: به دنبال “MyTransitGuide Internet Explorer”نوار ابزار”این مطلب را انتخاب کنید و”پاک”یا”حذف”کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف MyTransitGuide Toolbar

پاسخ دهید