حذف MyTransitGuide

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف MyTransitGuide

MyTransitGuide نوار ابزار مرورگر رایگان توسط شبکه تعاملی Minspark توسعه و ترویج در MyTransitGuide.comاست. سایت رسمی نرم افزار این است که این می تواند شما را با حمل و نقل رایگان نقشه و برنامه ارائه ایالات. همچنین با ویژگی جستجوی وب می آید. MyTransitGuide معمولا به عنوان یک برنامه ناخواسته طبقه بندی است.

اگر چه آن را می توان از سایت اصلی خود دریافت, نوار ابزار نیز همراه با دیگر نرم افزار رایگان ثالث سفر. نرم افزار همچنین می تواند جایگزین تو صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض با Ask.com. این پیشنهاد به نظر می رسد زمانی که شما نوار ابزار را نصب می کنید و معمولا شما می توانید آن را رد کرده است. اگر این ابزار دیگر نیازی نیست و یا اگر شما هرگز آن را در همه می باید MyTransitGuide را خاتمه دهد.

MyTransitGuide حذف MyTransitGuide

دانلود ابزار حذفبرای حذف MyTransitGuide

MyTransitGuide چگونه کار می کند؟

MyTransitGuide با این نسخهها کار به عنوان یک فرمت پشتیبانی مرورگر. سازگار با تمام مرورگرهای وب بزرگ و از طریق کسب درآمد مختلف سیستم عامل توزیع شده است. پس از آن سود دسترسی به سیستم خود را، آن ممکن است شروع نمایش آگهی های مختلف بر روی صفحه نمایش خود را. Softaware همچنین می توانید شما تنظیمات مرورگر تعویض صفحه اصلی خود به home.tb.ask.com و موتور جستجوی خود را به search.tb.ask.com دهید. نوار ابزار خود را درست در زیر نوار آدرس ظاهر می شود. آن یک کادر جستجو و دکمه های مختلف دسترسی سریع به سایت های مرتبط آن باشد.

MyTransitGuide شبیه به نوار ابزارهای Mindspark دیگر مانند OnlineMapFinder, DailyLocalGuide, CitySearch و مشابه است. همه از این برنامه می تواند همراه با نرم افزار آمده است. که علت اصلی برای نگرانی است. نوار ابزار نرم افزار فقط متصل به نرم افزار آزاد که با آن وارد سیستم شما ممکن است. اگر شما از دیگر برنامه های ناخواسته در کامپیوتر شما، شما باید آنها را نیز حذف کنید. آنها ممکن است انواع اختلالات مانند تبلیغات، تغییر مسیر، سیستم کند می شود و فراز زندگی. آنها همچنین ممکن است شما را به داده های نا امن آنلاین قرار دهد. اگر شما می خواهید مطمئن شوید که کامپیوتر شما امن و پاک است، شما نیاز به از بین بردن MyTransitGuide همراه با سایر نرم افزارهای ناخواسته را از سیستم شما.

چگونه به حذف MyTransitGuide

از آنجا که یک برنامه مخرب نیست شما می توانید MyTransitGuide دستی، حذف. اگر آنها اصلاح شده اول، شما باید MyTransitGuide را از سیستم خود حذف می کند و همچنین تنظیمات مرورگر خود را تنظیم مجدد. دستورالعمل های زیر چگونگی تکمیل این وظایف در جزئیات بیشتری را توضیح دهد. به عنوان جایگزین, شما می توانید دانلود نرم افزارهای مخرب جلوگیری و حذف ابزار و استفاده از آن را به خلاص شدن از MyTransitGuide به طور خودکار. ضد بدافزار MyTransitGuide همراه با دیگر برنامه های ناخواسته است که ممکن است در سیستم خود را اقامت و نگه داشتن آن محافظت از تهدیدات اینترنتی را حذف می کند.

حذف MyTransitGuide

MyTransitGuide را از سیستم خود حذف کنید

ویندوز ایکس پی و ویندوز 7 و ویستا

 • روی شروع کلیک کنید و به کنترل پنل بروید
 • افزودن یا حذف برنامه ها/عزل برنامه را انتخاب کنید
 • MyTransitGuide را انتخاب کنید و حذف و حذف کنید

ویندوز 8

 • پیروزی + Q و نوع در صفحه کنترل را فشار دهید
 • در مورد در نتایج این ویژگی کلیک کنید
 • حذف یک برنامه تحت برنامه را انتخاب کنید
 • MyTransitGuide را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

مرورگر شما تنظیم مجدد (در صورت لزوم)

Google Chrome

 • تنظیم مجدد Google Chrome منوی تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته بازنشانی تنظیمات →

Internet Explorer

 • تنظیم مجدد کلیدهای alt + T گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → → حذف تنظیمات شخصی

موزیلا Firefox

 • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → تازه Firefox → تازه Firefox

دانلود ابزار حذفبرای حذف MyTransitGuide

پاسخ دهید