حذف mywebsearch

Browser Hijacker

mywebsearch چیست؟

اگر شما ارسال شده است به mywebsearch .com بدون اجازه شما یا این وب سایت به عنوان صفحه اصلی و موتور جستجو مجموعه در حال حاضر است که بدون شک و تردید که بدخیم فعالیت بر روی کامپیوتر شخصی خود انجام شود. حتی اگر اعلام شده است که موتور جستجو توسط گوگل این برنامه در واقع توسط شبکه تعاملی Mindspark که متعلق به IAC توسعه یافته شده است. عاقلانه به اعتماد نتایج جستجو ارائه شده توسط این موتور جستجو اگر آن نشان داد بدون درخواست قبلی نیست. این ترفند که schemers برای کوکی های وب نفوذ و کشف اطلاعات مربوط به عادات مرور خود را است. این فعالیت می تواند خطرناک به یکپارچگی امنیت مجازی خود را به همین دلیل است که شما باید .com mywebsearch بدون هر گونه شبهه را حذف کنید.

mywebsearch. com ارائه دهنده جستجوی جذاب است زیرا اجازه می دهد تا شما را برای اتصال به حساب Gmail و یاهو و فیس بوک و یوتیوب یا توییتر از یک مکان است. آن امن برای اتصال به حساب های شخصی خود را با استفاده از این لینک سریع? زیرا ممکن است که کوکی های مربوط به وب سایت می تواند به ثبت نام کاربری و رمز عبور استفاده می شود ما این توصیه نمی. خوب، آن را امن برای مرور صفحات وب دسته بندی وب سایت عکس اخبار فیلم ها خرید و دایرکتوری استفاده می کند؟ حتی اگر در نگاه اول این موتور جستجو می رسد معتبر و قابل اعتماد، آن را کاملا به صورت تبلیغات گمراه کننده و محتوای تبلیغاتی در حالی که با استفاده از آن امکان پذیر است. این در سیاست حفظ حریم خصوصی فاش شده است:

چرا هستم من هدایت به .com mywebsearch؟

همانطور که قبلا نیز اشاره شد، که می توانید آغاز شده توسط نوار ابزار MyWebFace که درست مانند هر نرم افزار دیگر توزیع شده است و به راحتی دستی می توان نصب شده است. اگر این برنامه را بر روی کامپیوتر شما را از جایی پیدا می کرده اند با این حال، آن کامپیوتر شما بسته نرم افزاری با دیگر نرم افزار، مانند برنامه های افزودنی مرورگر Mindspark است و مشابه باید در وارد شده اند. پس از آن وجود دارد می شود MyWebFace نوار ابزار صفحه اصلی شما را به صفحه اصلی جایگزین.mywebsearch .com یا به سادگی آغاز تاییدیه به صفحه thiis. در بسیاری از موارد آزار دهنده تر از خطرناک است. اگر می خواهید برای جلوگیری از برنامه های ناخواسته روی کامپیوتر شما و تاییدیه به وب سایت های ناخواسته باید همیشه نگه داشتن چشم در هر پنجره نصب و نشدن هر برنامه اضافی.

اگرچه .com mywebsearch نه توسط همه تروجان تشخیص و حذف نرم افزار مخرب محسوب می شود، توصیه می شود اگر آن مرورگر اینترنت شما hijacks که شما این وب سایت حذف. چگونه شما باید hijacker .com mywebsearch را حذف کنید? بهتر است برای پیاده سازی ابزار امنیتی خودکار (به عنوان مثال SpyHunter) برای حذف این عفونت است. حتی اگر این گزینه بیشتر موثر هنگامی که با حذف تروجان، شما با برخی از وظایف دستي چپ. لطفا مراحل زیر را برای خلاص شدن از شر hijacker را دنبال کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف mywebsearch.com

چگونه می توانم تاییدیه به .com mywebsearch متوقف می شود؟

در مرحله اول، حذف نوار ابزار MyWebFace از کامپیوتر شما، شما آن را در لیست اضافه کردن/حذف برنامه ها پیدا باید. علاوه بر این، تعمیر موتورهای جستجوی شما را با مراحل زیر: گوگل کروم: باز Google Chrome کلیک کنید روی نماد آچار -> -> تنظیمات -> مدیریت موتورهای جستجو -> حذف موتورهای جستجو غیر ضروری از لیست و ایجاد یک موتور جستجوی خاص به عنوان موتور جستجوی پیش فرض.

موزیلا فایرفاکس: باز موزیلا فایرفاکس -> رفتن ابزار -> بزرگ شیشه ای یا آیکون Arrow–> مدیریت موتورهای جستجو–> حذف موتورهای جستجو غیر ضروری از لیست، گوگل یا دیگر موتورهای جستجو به عنوان پیش فرض.

من اينترنت، اکسپلورر: یعنی باز -> رفتن -> ابزار افزودنی های مدیریت ارائه دهنده های جستجو -> -> حذف موتورهای جستجو غیر ضروری و ایجاد یک موتور خاص به عنوان پیش فرض.

پاسخ دهید