حذف Nana10

دسته‌بندی نشده

Nana10 چیست؟

Nana10 برنامه طبقه بندی به عنوان نرم افزار ناخواسته بالقوه است، با این حال، آن نیز بیان ویژگی های هواپیماربایان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و مرورگر. نوار ابزار ناخواسته متعلق به خانواده مجرا. مجرا برای بسیاری از برنامه های ناخواسته شناخته شده است. Nana10 بسیار شبیه به نوار Appbario نوار ابزار Bitlord نوار ابزار Freecorder و دیگران مجرا است نرم افزار.

صفحه رسمی خود است در Nana10.ourtoolbar.com جایی که می توانید دریافت، اما معمولا آن همراه با نرم افزار دیگر می آید. اطلاعات در صفحه رسمی برنامه در عبری نوشته شده است. اگر شما به طور تصادفی نصب این برنامه، شما حذف Nana10 دریغ باید.

Nana10  حذف Nana10

دانلود ابزار حذفبرای حذف Nana10

Nana10 چگونه کار می کند؟

در هنگام نصب نرم افزار شما با اطلاعات در مورد تغییراتی که رخ می دهد معرفی شده اند. شما می توانید سازمان ملل متحد بررسی جعبه و لغو آن تغییرات. اگر این برنامه را بدون پرداخت توجه زیادی به برنامه جادویی نصب نصب با این حال، شما آن متوجه نیست ممکن است. اگر شما به طور تصادفی مجاز این تغییرات، صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض شما با جستجوی Trovi جایگزین شدند. این برنامه همچنین می افزاید: یک نوار ابزار برای مرورگر شما است که شما را با پنجره های بازشو مختلف آگهی تبلیغات و انواع دیگری از تبلیغات فراهم می کند. این آگهی نمایش داده شده در صفحه نمایش خود را برای هدایت شما را به صفحات مختلف است که وظیفه اصلی برنامه است.

آگهی های ثابت و تغییر مسیر است دلیل اصلی شما باید Nana10 را حذف کنید. محتوای صفحات ناآشنا است که دسترسی به شما ممکن است نادرست باشد. شما می توانید به دانلود نرم افزارهای مخرب به عنوان ابزار بهینه سازی و بهنگام سازی نرم افزار و کدک های ویدئویی یا برخی از برنامه های مفید دیگر ترویج فریب. شما می تواند هم برای شرکت در قرعه کشی و یا بررسی ارائه. ما مصرانه از شما را به افشای اطلاعات شخصی خود را بدون هیچ دلیل خوبی این اطلاعات می تواند بر علیه شما استفاده می شود. بهترین راه برای جلوگیری از این خطرات امنیتی به فسخ Nana10 است.

چگونه برای حذف Nana10 از کامپیوتر من?

اگر شما می خواهید برای بهبود ایمنی آنلاین خود را، ما توصیه می کنیم شما Nana10 حذف. بنابراین شما می توانید آن را از طریق صفحه کنترل حذف برنامه خود مخرب نیست. پس از آن، آن را نیز بهتر است به تنظیم مجدد مرورگر خود است. شما می توانید دستورالعمل حذف کامل Nana10 زیر این مقاله پیدا کنید. اگر، با این حال، نه تنها خلاص شدن از شر Nana10، اما همچنین می خواهید مطمئن شوید که کامپیوتر شما محافظت می شود در تمام اوقات، شما باید دانلود و راه اندازی یک برنامه قابل اعتماد ضد بدافزارها. ابزار مخرب حذف و پیشگیری از بین بردن تمام برنامه های ناخواسته و سپر سیستم خود را از حملات دیگر آنلاین.

حذف Nana10

حذف Nana10 از ویندوز 8

  • جستجو -> کنترل پنل -> حذف -> برنامه Nana10 -> حذف

حذف Nana10 از ویندوز 7 و ویستا

  • شروع -> کنترل پنل -> حذف -> برنامه Nana10 -> حذف

از بین بردن Nana10 از ویندوز ایکس پی

  • شروع -> کنترل پنل -> افزودن یا حذف برنامه ها -> Nana10 -> حذف

تنظیم مجدد Internet Explorer

  • دنده نماد گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → حذف تنظیمات شخصی → → نزدیک تنظیم مجدد

تنظیم مجدد موزیلا Firefox

  • منو → → علامت سوال پایان عیب یابی اطلاعات → تنظیم مجدد Firefox → → Firefox تنظیم مجدد

تنظیم مجدد Google Chrome

  • Google Chrome منوی تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته → تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد تنظیم مجدد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Nana10

پاسخ دهید