پاک Nation Zoom

دسته‌بندی نشده

چگونه می توانم Hijacker صفحه اصلی حذف Nation Zoom

Nation Zoom ویروس hijacker مرورگر است که اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم است. این برنامه را می توان با یک دسته از نرم افزار نصب شده است و اگر چه کاربران می توانند آن را در حالی که نصب این برنامه ها را شناسایی، در بسیاری از آنها می تواند اجازه دهد این hijacker به سیستم های خود را حتی بدون دانستن آن را وارد کنید. این اتفاق می افتد اگر شما تمایل به جست و خیز مراحل نصب بدون حتی به دنبال آنها چه می گویند. معمولا شما باید نگزینید گزینه های نصب بسته نرم افزاری مختلف، از جمله ویروس Nation Zoom.

nation zoom removal پاک Nation Zoom

یک بار داخل، این برنامه برخی از تغییرات در تنظیمات مرورگر خود را می سازد. صفحه اصلی و پیش فرض جستجو دهنده به Nation Zoom تغییر می دهد. این وب سایت به نظر می رسد مانند صفحه جستجوی معمولی، با این حال، آن به یک ارائه دهنده جستجوی قابل اعتماد محسوب است. این برنامه شامل بسیاری از لینک به نتایج جستجوی خود تمایل دارد. در واقع به ترویج چند وب سایت های تجاری و افزایش ترافیک و صفحه در نتایج جستجو رتبه بندی خود را دنبال.

اگر چه ویروس Nation Zoom هیچ گونه آسیبی به سیستم خود را ایجاد نمی کند، آن کار خود را در اینترنت پیچیده. اول از همه، این نمایشگاه برای ایجاد تغییرات در تنظیمات مرورگر خود را شبیه به این است. دوم، این تداخل را تجربه مرور صفحات همان ترویج و اجازه نمی دهد که شما برای بدست آوردن بهترین نتیجه را از نتایج جستجوی خود را. و به همین ترتیب شما باید بیشتر مراقب باشید با دانلود از اینترنت، به عنوان مثال، سازندگان پی دی اف، پخش موسیقی، دستگاه های ضبط ویدئویی است. هرگز به تغییر دهنده صفحه اصلی یا جستجو به وب سایت های ناشناخته و یا هر گونه تغییرات که به تجربه مرور خود را دخالت می تواند در آینده به توافق برسند.

برای حذف ویروس Nation Zoom شما را به کنترل پنل بروید, اضافه کردن/حذف برنامه های فهرست و حذف آن از وجود دارد. توصیه می شود برای حذف تمام برنامه های اضافه شده به عنوان مشکلات ظاهر شد در همان روز. برخی از نسخه های این ویروس نصب نرم افزار است که بلوک از تغییر تنظیمات مرورگر. برای آنها شناسایی اسکن با Spyhunter یا ابزار ضد ویروس معتبر دیگر ممکن است مفید باشد. سپس شما می توانید حذف الحاقات و ریست تنظیمات در مرورگر شما.

چگونه به حذف ویروس Nation Zoom از اینترنت اکسپلورر:

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید
 2. زیر را انجام دهید: در IE8-9 ارائه دهندگان جستجو مدیریت را انتخاب کنید، کلیک کنید در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو
 3. Nation Zoom را از لیست حذف

چگونه برای حذف ویروس Nation Zoom از فایرفاکس:

 1. وارد کردن “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات را باز کنید
 2. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 3. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 4. “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 5. جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.
 6. اگر تنظیمات رجعت و اسکن با ضد برنامه های مخرب پاک هستند: فایرفاکس نزدیک فایل اکسپلورر باز و درصد داده را در نوار آدرس وارد کنید. user.js را در کادر جستجو وارد کنید. اگر این فایل وجود دارد، آن را تغییر نام دهید و دوباره شروع فایرفاکس. شما باید مراحل بالا را تکرار کنید.

چگونه برای حذف ویروس Nation Zoom از گوگل کروم:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیمات را انتخاب کنید.
 3. را انتخاب کنید–> مبانی موتورهای جستجو مدیریت.
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف کنید.
 5. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.
removal instructions en پاک Nation Zoom

پاسخ دهید