حذف NetAssistant

دسته‌بندی نشده

توصیه در حذف NetAssistant

NetAssistant توسط Freeze.com برنامه ناخواسته است که در بسته نرم افزاری با دانلود رایگان گسترش است. همین دلیل است که آن نیز به عنوان یک برنامه نرم افزار تبلیغاتی از نوع طبقه بندی شده است. به همین ترتیب برای سایر adwares آن سازگار با تمام مرورگرها اصلی، از جمله اینترنت اکسپلورر گوگل کروم موزیلا فایرفاکس و مرورگرهای دیگر است. این بدان معناست که یک چیز خیلی ساده – اگر ویروس NetAssistant سیستم ارتشاح, آن شروع به ایجاد وقفه در هر جلسه جستجو هر مرورگر استفاده شده است توسط کاربر. شما ممکن است فکر می کنم که این برنامه مفید است زیرا این پیشنهاد جایگزین برای وب سایت هایی که غلط املایی داشته و یا mistyped ارائه می دهد. با این حال، علاوه بر توزيع ناعادلانه آن همچنین مداوم اطلاعیه های پاپ آپ، تغییر مسیر و مسائل مشابه مرورگر می شود ممکن است. به منظور حذف NetAssistant از این سیستم شما باید راهنمای در انتهای این پست را دنبال کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف NetAssistant

چگونه نفوذ NetAssistant می توان کامپیوتر من?

NetAssistant ویروس در بسته نرم افزاری با نرم افزار رایگان و شاخه است که همیشه بسته بندی شده با افزودنی های مختلف افزونه پلاگین ها و دیگر ارسال رایگان پخش شده است. بنابراین سازندگان آنها را شروع کرده اند آنها را به دانلود برنامه های بیشتری از آنها انتظار فریب مردم توجه مناسب به فرایند نصب برنامه هایی را پرداخت نمی. به منظور جلوگیری از نصب و راه اندازی هفته اضافی، شما همیشه باید روش نصب سفارشی و یا پیشرفته را انتخاب کنید. علاوه بر این، ما همچنین خواندن هر جمله را در طول پردازش نصب نرم افزار رایگان و unchecking همه کادرهای بررسی است که به طور معمول با NetAssistant را قبول توصیه و نصب برنامه های مشابه. اگر NetAssistant ربوده مرورگر شما و باعث آزار دهنده فعالیت بر روی کامپیوتر شما شروع شما باید راهنمای زیر را دنبال کنید و تعمیر کامپیوتر شما. برای این کار، شما باید از NetAssistant از سیستم عامل ویندوز حذف کنید.

چگونه برای حذف ویروس NetAssistant

NetAssistant صدها نفر از رایانه های شخصی در سراسر جهان تحت تاثیر قرار است. اگر شما نیز به این توله سگ بر روی کامپیوتر شما نصب فریب داده شده اند، شما باید مراحل زیر را دنبال و حذف آن از سیستم:

نرم افزار ناشناخته از طریق لیست اضافه کردن/حذف برنامه ها را پاک کنید. برای آن، استفاده از این دستورالعمل:

 • از منوی آغاز باز کنترل پنل
 • افزودن یا حذف برنامه ها (ویندوز) را انتخاب کنید و یا برنامه ها و ویژگی های (ویستا و Win7)
 • انتخاب از لیست برنامه های نصب شده NetAssistant
 • تغییرات و حذف (ویندوز) را کلیک کنید یا حذف (ویستا و Win7)
 • هنگامی که نرم افزار ایالات uninstalled، راه اندازی مجدد کامپیوتر شما

لغو نصبNetAssistant از مرورگرهای:

اینترنت اکسپلورر:

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، دنده با کلیک روی نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
 2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 3. برو به ‘تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر -> “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس:

 1. باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
 2. اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.

گوگل کروم:

 1. Chrome دکمه منو را کلیک کنید, انتخاب کنید “ابزار”–> “ضمیمهها”, پیدا کردن پسوند های ناشناخته و حذف آنها را با کلیک کردن روی سطل آشغال.
 2. در حال حاضر–> “تنظیمات” را کلیک کنید “تنظیمات پیشرفته نشان می دهد”–> “تنظیم مجدد تنظیمات مرورگر” و “تنظیم مجدد” را کلیک کنید.

در نهایت، کامپیوتر خود را با معتبر ضد نرم افزارهای جاسوسی برای اطمینان از آن است که از ویروس ها یا adwares اضافی را بررسی کنید. شما می توانید با کمک SpyHunter انجام.

دانلود ابزار حذفبرای حذف NetAssistant

پاسخ دهید