حذف NetCrawl Ads

دسته‌بندی نشده

NetCrawl Ads چیست؟

NetCrawl Ads برنامه نرم افزار تبلیغاتی است که مختلف تبلیغات بازشو را نمایش می دهد و حمایت لینک را در مرورگر خود است. اگر شما متوجه یورش اخیر اطلاعات بی فایده بنابراین شما هم اکنون می دانید که برنامه بر عهده دارد. NetCrawl Ads توسعه یافته توسط سوپر وب LLC، شرکت که به تولید مقدار زیادی از برنامه های ناخواسته شناخته شده است. بسیار شبیه به دیگر آگهی پشتیبانی برنامه های کاربردی وب سبزتر و Yula و Loffinam و Esuack و بسیاری دیگر است.

تمام برنامه های تبلیغی به عنوان ابزارهای مفید ترویج، اما در واقعیت هیچ فایده ای برای ارائه به کاربران کامپیوتر. آنها همراه با نرم افزار شخص ثالث دیگر آمده و از زمانی که در طول فرایند نصب حتی متوجه هستند. توصیه می کنیم به NetCrawl Ads را از کامپیوتر خود حذف کنید.

netcrawl حذف NetCrawl Ads

دانلود ابزار حذفبرای حذف NetCrawl Ads

NetCrawl Ads چگونه کار می کند؟

NetCrawl Ads می توان در وب سایت رسمی برنامه دریافت می شود، با این حال، آن معمولا از طریق همراه به دست آورد. به خاطر آن است که ممکن است برای جلوگیری از نرم افزار ناخواسته اگر شما توجه بیشتر به فرایند نصب و انتخاب نصب پیشرفته به طوری که شما می توانید تمام نرم افزار های غیر ضروری عدم انتخاب هنگام نصب نرم افزار یا شاخه بر روی کامپیوتر خود باشید. توصیفی که درباره یک برنامه خاص داده می شود باور نمی. اگر آن را در وهله اول نصب خواهید بود با تبلیغات کاذب وسوسه.

NetCrawl Ads تنها یک هدف دارد: به هدایت شما را به صفحات است که آن را ترویج و سود را با انجام این کار. آن همه از مرورگر خود را با آگهی های تجاری است که ممکن است یا ممکن است درست باشد را پر کنید. متاسفانه، دومی به احتمال بسیار زیاد است. NetCrawl Ads قادر به نمایش محتویات ناامن است که می تواند منجر به نصب نرم افزارهای مخرب و دیگر ترفندها مجازی ممکن است. این برنامه همچنین قادر به ردیابی کوکی ها و عادات اینترنتی خود را ضبط است. علاوه بر این، به خاطر همه آگهی های سیل مرورگر شما اتصال به اینترنت خود را پایین و در نهایت آهسته تا سرعت سیستم شما خواهد شد. به محض این که شما می توانید شما باید NetCrawl Ads به خاتمه دهد.

چگونه به حذف NetCrawl Ads

به منظور حذف NetCrawl Ads شما باید یکی از گزینه های زیر را انتخاب کنید. قابل اطمینان تر راه حل برای این مشکل به نصب ابزار حذف تروجان است که همه کار برای شما انجام می شود. این سیستم شما را اسکن، تشخیص تهدید و NetCrawl Ads با تمام اجزای آن از بین بردن. ابزار امنیتی نیز حفاظت از کامپیوتر شما از برنامه های ناخواسته مشابه خواهد شد. گزینه دوم دستي است. اگر می خواهید به حذف adware دستی دستورالعمل ارائه شده در زیر مقاله برای خاتمه NetCrawl Ads از سیستم شما و مرورگر وب خود استفاده کنید.

حذف NetCrawl Ads

ویندوز ایکس پی و ویندوز 7, ویستا و 8

1. کلید Windows را فشار دهید.
2. باز کردن صفحه کنترل
3. را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها/عزل برنامه
4. را انتخاب کنید NetCrawl Ads
5. حذف نصب/لغو نصب کلیک کنید

Internet Explorer

1. اینترنت اکسپلورر را باز کنید و بر روی گزینه های جستجو
2. انتخاب ارائه دهندگان جستجو مدیریت
3. حرکت نوار ابزارها و پسوندها
4. حذف NetCrawl Ads

موزیلا Firefox

1. راه اندازی موزیلا و شیر Alt + T
2. افزودنی را انتخاب کنید و رفتن به پسوند
3. حذف NetCrawl Ads

Google Chrome

1. باز کردن مرورگر خود و Alt + F را ضربه بزنید
2. انتخاب تنظیمات و رفتن به پسوند
3. پاک کردن NetCrawl Ads.

دانلود ابزار حذفبرای حذف NetCrawl Ads

پاسخ دهید