حذف NetMon

دسته‌بندی نشده

توصیه در حذف NetMon

NetMon برنامه ناخواسته (توله سگ) که بهتر با نام رسمی، InetStatشناخته شده است. نرم افزار ایجاد شده توسط Astori LLC در interstat.euارائه شده است اما این وب سایت تنها منبع این برنامه ناخواسته نیست. اگر NetMon را از سایت رسمی دانلود آن را بعید است که شما برنامه های شخص ثالث روبرو می شوند, اما, اگر شما تصمیم به توزیع کنندگان نرم افزار شخص ثالث، شما ممکن است نصب نرم افزار مخرب است.

مهم است که شما NetMon را حذف کنید، اما ما باید به شما هشدار می دهند که حذف برنامه های مرتبط با این توله سگ می تواند با فشار دادن بیشتر است. البته، توله سگ خود را می تواند غیر قابل اعتماد, بنابراین شما حذف آن باید به آرامی.

NetMon حذف NetMon

دانلود ابزار حذفبرای حذف NetMon

اگر شما در آلمان زندگی می کنند، شما به NetMon توسط Amonetize و نصب کننده شخص ثالث دیگر معرفی می شود ممکن است. حتی اگر ما توصیه نمی NetMon به نصب در تمام, شما قطعا نمی آن استفاده از خدمات اشخاص ثالث باید نصب کنید. به گفته محققان مخرب ما Amonetize توزیع سخت (مانند OffersWizard و GenesisOffers)، هواپیماربایان مرورگر (به عنوان مثال، Istartsurf.com)، نوزادان دیگر و حتی مخرب نرم افزار. متاسفانه، اغلب – اگر نه همه – برنامه گسترش Amonetize حذف نیاز به. بنابراین، اگر شما NetMon را با کمک برخی از نصب های شخص ثالث نصب شده, شما باید سیستم عامل خود را بررسی کنید. نصب اسکنر تروجان و آن را به شما اگر شما نیاز به حذف برنامه های مخرب و غیر قابل اعتماد از سیستم عامل خود را اطلاع دهید. می باید آن را روشن به شما چرا ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، هواپیماربایان و برنامه های مخرب حذف نیاز است، اما چرا شما باید NetMon را حذف کنید؟ این برنامه خودکار-با ویندوز بدون اجازه، سکوت، شروع به تولید آگهی کلیک و ترافیک را به سایت های شخص ثالث. این با این نسخهها کار نرم افزار چگونه قابل اعتماد نیست و بنابراین هر کاربر تحت تاثیر باید NetMon را حذف کنید.

کاربران ویندوز معمولا فکر می کنم که آنها قادر خواهند بود به NetMon به صورت دستی حذف کنید. متاسفانه، فرضيه این توله سگ همیشه ساده نیست. برخی از کاربران شکایت دارند که آنها نمی NetMon از طریق کنترل پنل حذف: حذف همیشه که در این صورت، شما نیاز به باز وظیفه مدیریت پایان فرایند نام inetstat.exe رفتن به % appdata%InetStat و حذف فایل های مرتبط با توله سگ نامطلوب، نیست. متناوبا، شما می توانید نصب حذف خودکار نرم افزارهای مخرب است که NetMon و دیگر برنامه های مخرب و نامطلوب برای شما حذف خواهد شد.

خاتمه NetMon از ویندوز

از ویندوز 8 و 8.1 ویندوز حذف کنید

 • کلید ویندوز بر روی صفحه کلید خود را به دسترسی به صفحه شروع مترو UI را ضربه بزنید.
 • نوار جذابیت از گوشه پایین سمت راست دسترسی و جستجو را کلیک کنید.
 • کنترل پنل را به کادر محاوره ای را وارد کنید و باز کردن ابزار.
 • حذف یک برنامه را انتخاب کرده و app خواهید حذف کنید کلیک راست کنید. لغو را کلیک کنید.

حذف از ویندوز ویستا و ویندوز 7

 • دکمه Windows در سمت چپ نوار وظیفه برای دسترسی به منوی “آغاز” کلیک کنید.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید و حذف نصب برنامه کلیک کنید.
 • قرار دادن برنامه شما مایل به حذف از کامپیوتر شما و کلیک راست.
 • حذف برای حذف را انتخاب کنید.

حذف از ویندوز ایکس پی

 • کنترل پنل را انتخاب کنید و دکمه شروع در سمت چپ نوار وظیفه کلیک کنید.
 • دوبار کلیک کنید افزودن یا حذف برنامه ها.
 • به منوی سمت چپ حرکت می کند و تغییر یا حذف برنامه ها را کلیک کنید.
 • برنامه نامطلوب را انتخاب کنید و حذف را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف NetMon

پاسخ دهید