حذف NetTock

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف NetTock

NetTock یک برنامه کاربردی دیگر که وعده به منظور ارتقاء مرورگر خود شما را با آگهی های مربوطه ارائه و کمک به شما برای صرفه جویی در وقت و پول در حالی که خرید اقلام آنلاین نشده است. هر چند که برای تلفن های موبایل مانند یک معامله بزرگ، این برنامه اتلاف وقت است. تبلیغ معمولا چنین adwares ترتیب به درایو ترافیک وب سایت با حمایت و پول بیشتر استفاده می کنند. اینترنت با خزش است پشتیبانی برنامه های مشابه که ترویج دقیقا همان است که NetTock.

نه به ذکر است که برخی از فروشندگان امنیت NetTock و adwares مشابه به عنوان تهدید بالقوه و یا حتی malwares برچسب هستند. که چون این برنامه بی فایده است قادر به ردیابی فعالیت های آنلاین خود را پشت سر خود و استفاده از این اطلاعات به دلایل مختلف تجاری.

NetTock  حذف NetTock

دانلود ابزار حذفبرای حذف NetTock

چگونه NetTock می ربودن به کامپیوتر من?

NetTock زن و شوهر از روش های توزیع ناعادلانه است. را تصور خوب این نرم افزار به عنوان یاور خرید تبلیغ می شود. همانطور که می توانید تصور کنید، بلافاصله پس از کاربران اینترنت دانلود ویروس NetTock کاملا نا امید و حتی با این فرمت بی ارزش اذیت آنها. علاوه بر این، دلیل اصلی که چرا مردم نصب این برنامه اخبار است. بیشتر دقیق، این سخت مشکوک سفر ممکن است تعداد زیادی برنامه های کاربردی رایگان که وب شناور است همراه با. سعی کنید به سقوط برای چنین کلاهبرداری فریبنده و همیشه بررسی کنید چه برنامه هایی که می خواهید نصب کنید. برای آن، مجوز کاربر نهایی توافق بخش برنامه مورد نظر خود را بخوانید و به دنبال اظهارات مشکوک در مورد تبلیغات شخص ثالث، پیگیری کوکی ها و اطلاعات به تردید. در صورت مشاهده تبلیغات NetTock به این معنی است که این برنامه در حال حاضر در سیستم شما. برای این سناریو، شما فقط نیاز به بررسی برنامه به تازگی نصب شده و حذف این مزاحم.

چگونه برای حذف ویروس NetTock از کامپیوتر من?

معمولا, از بین بردن adwares مشابه که سخت نیست. با این حال، گاهی اوقات سخت از پوشه اضافه کردن/حذف برنامه ها از بین بردن نیستند به اندازه کافی. گاهی اوقات شما نیاز به اسکن کامپیوتر خود را با یک برنامه ضد نرم افزارهای جاسوسی به منظور اینکه کامپیوتر شما به اندازه کافی امن است مطمئن شوید. NetTock تغییر مسیر شما را زحمت ندهید; دنبال این راهنمای ساده حذف و حذف NetTock:

1. پانل کنترل کلیک شروع → → حذف برنامه.
2. هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو نصب یک برنامه، به دنبال برنامه به تازگی نصب شده/نا آشنا مانند NetTock یا مشابه نوشته های نا آشنا.
3. کلیک کنید “حذف برنامه” و سپس “موافق” تغییرات را ذخیره کنید.

NetTock از مرورگر حذف کنید:

Internet Explorer:

1. باز کردن Internet Explorer، نماد چرخ دنده یا “ابزار” → “گزینه های اینترنت” را کلیک کنید.
2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
3. برو به → ‘تنظیمات بازنشانی Internet Explorer’ ‘حذف تنظیمات شخصی”و بر روی گزینه”تنظیم مجدد”کلیک کنید.
4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

موزیلا Firefox:

1. باز موزیلا Firefox، رفتن به بخش “کمک” → “اطلاعات عیب یابی”.
2. اینجا را انتخاب کنید Firefox تنظیم مجدد چند بار و ‘پایان’.

Google Chrome:

1. کلیک بر روی دکمه منوی Chrome در مرورگر Google Chrome، “ابزار” → “ضمیمهها” را انتخاب کنید.
2. در اینجا به دنبال مطالب نا آشنا مانند NetTock.
3. هر یک از آنها را انتخاب کرده و سطل زباله می توانید آیکون به آنها را حذف کنید انتخاب کنید.

رایانه خود را با برنامه های قابل اعتماد ضد جاسوس اسکن. ما توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunter.

دانلود ابزار حذفبرای حذف NetTock

پاسخ دهید