حذف Neurowise Ads

دسته‌بندی نشده

چرا Neurowise Ads را ببینید?

دلیل Neurowise Ads را در مرورگر خود ببینید کامپیوتر شما با نرم افزار پشتیبانی از آگهی آلوده شده است. Neurowise برنامه سخت است که متعلق به SuperWeb LLC، یک شرکت مسئول برای تعدادی از برنامه های تبلیغی مانند Fortunitas SaveOn Mossnet Surftastic FourFinders و بسیاری دیگر می باشد.

همه این برنامه ها را در همان شیوه کار: آنها با پر کردن مرورگر شما با تبلیغات مختلف به منظور ترویج سایت های همراه خود را. Neurowise توزیع با استفاده از روش بندی است که بدان معنی است که آن را همراه با دیگر نرم افزار رایگان را می رسد. همانطور که بدون استفاده در نگه داشتن این برنامه بر روی کامپیوتر شما وجود دارد، شما باید ابزارهای تبلیغاتی مزاحم حذف و بنابراین خلاص شدن از Neurowise Ads.

neurowise adware حذف Neurowise Ads

دانلود ابزار حذفبرای حذف Neurowise Ads

Neurowise چگونه کار می کند؟

Neurowise Ads است که شامل و به همین ترتیب مختلف پاپ آپ، آگهی ها، پاپ unders، کوپن، در متن آگهی بر روی صفحه نمایش خود را هر کدام صفحه را بازدید می کنید ظاهر می شود. داشته باشید که این تبلیغات می شود قابل اعتماد. سخت آنها را که بدان معنی است که آنها ممکن است تبدیل به ناامنی تایید نمی کند. اگر شما تبلیغ تقلبی را کلیک کنید و به صفحه خراب شده هدایت کنید، شما می توانید سیستم خود را با یک برنامه مخرب آلوده. شما می تواند همچنین به افشای اطلاعات شخصی خود را با وارد کردن قرعه کشی جعلی و یا نظر سنجی فریب. توصیه می کنیم تا زمانی که شما Neurowise Ads از مرورگر شما از بین بردن شما مطالب تجاری ماندن.

اگر شما می خواهید برای جلوگیری از برنامه های کاربردی مانند Neurowise در آینده، شما باید پرداخت توجه بیشتر به آنچه که شما از نصب. نرم افزار رایگان و شاخه اغلب همراه با برنامه های ناخواسته است که چرا مهم است که برای اقامت هشدار در طول نصب آن. همیشه نگاه را از طریق تمام شرایط و ضوابط و رد همه اضافی ارائه می دهد. دوم را انتخاب کنید هنگامی که انتخاب بین نصب معمولی و پیشرفته داده می شود. این به شما کنترل بیشتری بر فرایند نصب و به این ترتیب شما قادر خواهید بود برای جلوگیری از نرم افزار ناخواسته به من بدهید.

چگونه به حذف Neurowise Ads

دو راه می توانید Neurowise Ads را حذف کنید وجود دارد. شما می توانید دانلود و نصب ابزار حذف تروجان است که رایانه خود را اسکن، شناسایی تمام برنامه های ناخواسته و حذف Neurowise Ads همراه با آنها کمک خواهد کرد. زن و شوهر از مزیت های انتخاب این گزینه وجود دارد. اول از همه, شما قادر خواهید بود برای خلاص شدن از شر همه تهدیدها است که ممکن است بر روی کامپیوتر شما. ثانیا، ضد بدافزار سیستم شما در آینده آن را از عفونت های خطرناک تر و مشابه پی محافظت می کند. اگر با این حال، شما می خواهم به Neurowise Ads به صورت دستی حذف کنید، که همچنین ممکن است. دستورالعمل ارائه شده در زیر استفاده کنید.

راهنمای در مورد حذف Neurowise Ads

ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه
  • سخت را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 8

  • جذابیت نوار تنظیمات → → → صفحه کنترل حذف برنامه
  • Neurowise را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز ایکس پی

  • شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها
  • برنامه را انتخاب کنید و روی حذف کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Neurowise Ads

پاسخ دهید