حذف New Tab Assistant

Browser Hijacker

New Tab Assistant چیست؟

New Tab Assistant نرم افزار ناخواسته است که معمولا به عنوان مرورگر hijacker طبقه بندی است. دلیل آن ساده است: یک بار آن را وارد رایانه شما طول می کشد بیش از مرورگر شما با تغییر تنظیمات خود را بدون اجازه شما.

و آن را به عنوان سازگار با تمام مرورگرهای وب مهم شما نمی قادر به جلوگیری از آن. Hijacker باعث تغییر مسیر، ارائه به شما با تبلیغات و پنجره های بازشو و اتصال به اینترنت خود را کند می کند. هیچ دلیلی که چرا شما باید آن را بر روی کامپیوتر خود را نگه دارید وجود دارد. ما توصیه می کنیم New Tab Assistant را حذف کنید.

new tab assistant حذف New Tab Assistant

دانلود ابزار حذفبرای حذف New Tab Assistant

New Tab Assistant چگونه کار می کند؟

اگر شما مطمئن نیستید چگونه New Tab Assistant بر روی سیستم شما به پایان رسید، سپس شما احتمالا برنامه از طریق نرم افزار رایگان به دست آورد. نرم افزار آزاد اغلب همراه با برنامه های ناخواسته است که به همین دلیل مهم است که بدانید چگونه به اجتناب از آنها می آید. بهترین تصمیم خواهد بود فقط دانلود نرم افزار از صفحه رسمی، با این حال، حتی پس از آن شما نیاز به توجه به فرایند نصب. اگر شما میخواهید بدانید که دقیقا چه برنامه نصب خواهد شد همیشه نصب پیشرفته را انتخاب کنید. می توانید به سازمان ملل متحد بررسی برنامه های کاربردی است که شما نمی خواهید برای دیدن بر روی سیستم شما هنگامی که شما این گزینه را انتخاب کنید. همیشه بهتر است برای جلوگیری از adware و مرورگر هواپیماربایان در مجموع، نسبت به جستجو برای راه حل در مورد چگونه به خلاص شدن از شر New Tab Assistant و برنامه های مشابه است.

New Tab Assistant تغییر تنظیمات مرورگر خود را و شما ریدایرکت به صفحات است که شما هرگز نمی خواستم برای دیدار. هدف اصلی این برنامه این است که برای تولید ترافیک وب سایت از آن صفحات بنابراین واقعا مهم نیست که آیا آنها را از هر گونه علاقه به شما هستند یا نه. چه بدتر, با این حال، اطلاعات ارائه شده به شما توسط hijacker اشتباه نوبه خود ممکن است. شما می توانید به دانلود نرم افزارهای مخرب و یا به اشتراک گذاری اطلاعات خود را با اشخاص ثالث فریب. شما نیاز به جلوگیری از این و تنها راه برای انجام این کار برای از بین بردن New Tab Assistant از کامپیوتر شما.

چگونه به حذف New Tab Assistant

دو راه اگر شما می خواهید به فسخ New Tab Assistant شما می توانید درباره وجود دارد. شما می توانید New Tab Assistant دستی حذف و یا شما می توانید دانلود ابزار حذف تروجان است که آن را برای شما انجام دهد. همانطور که آن سیستم خود را اسکن و شناسایی تمام برنامه های کاربردی ناخواسته دانلود ضد تروجان راه حل قابل اعتماد تر است. پس از حذف New Tab Assistant ابزار های امنیتی برای شما کار به عنوان یک برنامه مخرب پیشگیری مفید باشد ادامه خواهد داشت. اگر با این حال، شما می خواهید برای حذف New Tab Assistant دستی، دستورالعمل زیر شما را با این کار کمک کند.

راهنمای در مورد حذف New Tab Assistant

New Tab Assistant را از ویندوز حذف کنید:

ویندوز 7 و ویستا/8

 1. پیروزی + R را فشار دهید و وارد کنترل پنل
 2. روی تأیید کلیک کنید و حذف نصب برنامه را انتخاب کنید
 3. New Tab Assistant را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز ایکس پی

 1. شروع کلیک کنید و باز کردن صفحه کنترل
 2. به افزودن یا حذف برنامه ها
 3. انتخاب New Tab Assistant
 4. روی حذف کلیک کنید

New Tab Assistant حذف از مرورگر:

Internet Explorer

 • حذف آیکون چرخ دنده → مدیریت افزودنی → نوار ابزارها و پسوندها → New Tab Assistant →

موزیلا Firefox

 • حذف → منو موزیلا افزودنی پسوند → → → New Tab Assistant

Google Chrome

 • ابزار منو → → پسوند → New Tab Assistant → → آیکون سطل زباله می تواند حذف.

دانلود ابزار حذفبرای حذف New Tab Assistant

پاسخ دهید